folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder T.B.T Guneydogu Bulusmasi (Diyarbakir) Kesinlesti!

T.B.T Guneydogu Bulusmasi (Diyarbakir) Kesinlesti!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

Ben ve xursi  ailevi sorunlardan dolayı gelemiyoruz. Okuldan tasdiknamemi aldılar ve kaydımı sildiler. bir nevi hocaların doldurması ile atıldım. takdir edersiniz ki geniş bir ailede yaşıyorum ve sülalece baskı var üzerimde. "la kürdo bu gün mü aklına geldi bu atılmak" diyebilirsiniz. oğlan diyebilirsiniz, dönek diyebilirsiniz. ama burdan buluşmaya adanaya kadar gittim. yani diyarbakıra gitmeye üşengeçlik etmem. neyse açıklama yapacak durumda değilim. xursi kuzenim olduğu için aynı sorunları paylaşıyoruz. ama o sorununu halledebilitesi olduğu için gelebilme ihtimali var. anlayış için teşekkür ederim.

T.B.T Guneydogu Bulusmasi (Diyarbakir) Kesinlesti! 

Tarih: 26 Mayis 2007 / Cumartesi - Diyarbakir (günde sorun oldu cumartesi günü olacak)
    Saat: 12.00

Bulusma Notlari:

Mardin tayfasi garajdan alinacak, anitin onunde bulusulacak,
    Karpuz-Peynir ikilemesi ile bir atraksiyon yapilacak,
    Ardindan bir park vb. yerde oturulacak saatlerce sohbet edilecek,
    Acikilacak ve cigerciye gidilecek,
    Son olarak sikilinca ayrilik vakti gelecek.
    Gelebilitesi Olan Memleketler: Mardin, Urfa, Antep, Batman, Siirt, Bitlis, Bingol, Elazig, Malatya, Adiyaman.
    Cok uzak demeyin gozunuzu oyarım 2 saatlik yoldan gelicez o sabahin skimden saatinde. Taa mardinin en asagisindan.
    Gelme Vaadi Veren Muridler:
    Andy, HackMan, LordWarrior, CLK-J35, YaSaYaNHoRtLaK - Diyarbakir
    ReaL_KurD, xursi, Subterano, Kehanet, imran268 - Mardin
    SPY-CX5'i de urfadan bekliyoz ama naz yapiyo eleman.
    Vaad edipte duygularimizla oynamaya kalkip bizi ekenler toptur, dogudandir, saksukadir.
    DipNot: Gelebilitem var diyenler PM atsin ya da buraya yazsin listeye ekleyelim.
    DipNot 2: MSN ile iletisim isteyenler PM atsin.
    DipNot 3: Konu geyige cevrilmesin aminiza korum.

Edit: Para konusunda kesin sölim bende sefillerdeyim mardin tayfasıyla yol 15 girecek. ciğerciye de 5 giderse harcanacak bi 10 kalır. andy'ye bırakıyorum o parayı yönetme işini. gerekirse bütün paraları gelir gelmez toplar ona veririz o iyi biliyor heryeri.

kendinize ayığ olunuz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HackMan
    HackMan's avatar
    Erkek

Ayrıca karpuz-peynir'in tüketim noktası beden üstü olacaktır. Bilmem hangi kraliçelere bile nasip olmaz....

Surda kahvaltı aq... Super olur...

:>

Sevmekten Korkmuyorum; Kitabını çalıştım... Başımdan geçmişi var; her cefaya alıştım...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordWarrior
    LordWarrior's avatar
    Erkek

güzel güzel..ama para durumunu nasıl ayarlıcaz o biraz muamma amk :S

edit medit : 15 ytl yetermi acaba ? aydınlatın plz :S olm hackman 20 getiremem amk :S söleseydiniz bugün 10 ytl harcadım :D 15 getiririm ben :D

and olsun sana çocuk hesabını soracağız.and olsun gün gün direnecek, tırnaklarımızla kazıyacağız adını.senin o küçük bedeninle binler olacağız.o gün geldiğinde o katil sürüleri ezilecektir sosyalizmin kızıl bayrağının altında.ve sosyalizmi kurduğumuz gün seni haykıracağız. adın devrimdir! adın sosyalizmdir! (bu çocuğu görmek için bkz.profil resmim...)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek

Yaklaşık kaç gibi ayrılırız?antep-diyarbakır arası kaç saat?beni aydınlatır mısınız?

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordWarrior
    LordWarrior's avatar
    Erkek
    anteple d.bakır arası 6 saat :D sabah 6 da çık 12 de burdasın :D

and olsun sana çocuk hesabını soracağız.and olsun gün gün direnecek, tırnaklarımızla kazıyacağız adını.senin o küçük bedeninle binler olacağız.o gün geldiğinde o katil sürüleri ezilecektir sosyalizmin kızıl bayrağının altında.ve sosyalizmi kurduğumuz gün seni haykıracağız. adın devrimdir! adın sosyalizmdir! (bu çocuğu görmek için bkz.profil resmim...)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek

amk

rela beni unuttun :D

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    312 km. antep-diyarbakır. geceden çıkabilirsen sabaha karşı seni alabilir belki arkadaşlar. sabah erken 6da araba olacağını sanmıyorum. senin iyi araştırman lazım orada ki acenteleri. ama olmayacak şey değil.

kendinize ayığ olunuz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordWarrior
    LordWarrior's avatar
    Erkek
    yaw çok sorun değil yane antepten gelmek :D gece 12 de bin arabaya , sabah 5.30 - 6 gibi burdasın..2 saat felan otogarda kalırsın.sonra da gider bi cafede 5-6 saat oturursun buluşma saatine kadar :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek
    Vay buluşuyoruz demek ha :)))

Hadi bakalım geliyorum dıyıpte gelmıyen bulent ersoy olsun (fazlamı ileri gittim :D ) 

CeLeKatireJeotuzbeş
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek
    yok

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HackMan
    HackMan's avatar
    Erkek
    CLK-J35 bunu yazdı:
    -----------------------------
    Vay buluşuyoruz demek ha :)))

Hadi bakalım geliyorum dıyıpte gelmıyen bulent ersoy olsun (fazlamı ileri gittim :D ) 
    -----------------------------
    Onun küperlerinden var sende bi de gelmessen slikonlarından da taktıracağız hahahahah!!!

Sevmekten Korkmuyorum; Kitabını çalıştım... Başımdan geçmişi var; her cefaya alıştım...
Toplam Hit: 6032 Toplam Mesaj: 50