folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder T.B.T Guneydogu Bulusmasi (Diyarbakir) Kesinlesti!

T.B.T Guneydogu Bulusmasi (Diyarbakir) Kesinlesti!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xursi
    xursi's avatar
    Erkek

Vallah bende kesin gelmeyi düşünüyorum o zaman real havuza gitmeyelim abe yani mardinde 5 milyon 5 milyondur:D ben biraz biriktireyim sağdan soldan çalacam

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordWarrior
    LordWarrior's avatar
    Erkek
    ben de her boktan kısacam (hatta hiç harcamayacam) gelecem hulen bu buluşmaya ..olmazsa annemden borca para alırım :D zaten hep alıyom ama geri vermiyom :d nasıl bi borçsa :p

and olsun sana çocuk hesabını soracağız.and olsun gün gün direnecek, tırnaklarımızla kazıyacağız adını.senin o küçük bedeninle binler olacağız.o gün geldiğinde o katil sürüleri ezilecektir sosyalizmin kızıl bayrağının altında.ve sosyalizmi kurduğumuz gün seni haykıracağız. adın devrimdir! adın sosyalizmdir! (bu çocuğu görmek için bkz.profil resmim...)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

way Siirtten kim gidiyor buluşmaya ? Benden başka mürid var mı Siirtli yaw?

ulan oraya gelmek vardı ama istanbuldayım :S

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek
    benide yaz kesin geliorum kocaelinden ....

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordWarrior
    LordWarrior's avatar
    Erkek

vay be taaaaaa kocaelinden kalkıp geliyon hocam..vallahi helal olsun :D

edit medit : hocam pazar günü olsun yaw..:S pazar olmazsa gelemeyebilirim :S köye gidecez mübarek bi yer var , orayı ziyareet edecem ve köyde kalcaz ama pazar günü sabah 10 gibi d.bakırda olurum .. yani c.tesi olursa gelebilitem olmayabilir , çünkü ailecek köyde kalacaz.. :S

and olsun sana çocuk hesabını soracağız.and olsun gün gün direnecek, tırnaklarımızla kazıyacağız adını.senin o küçük bedeninle binler olacağız.o gün geldiğinde o katil sürüleri ezilecektir sosyalizmin kızıl bayrağının altında.ve sosyalizmi kurduğumuz gün seni haykıracağız. adın devrimdir! adın sosyalizmdir! (bu çocuğu görmek için bkz.profil resmim...)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek
    O tarihte finaller olmasa gelecektim Erzincan'dan..Kısmet değilmiş,okullar açıldığında eylül-ekim gibi olursa gelirim,yol biraz uzun ama olsun,güzel geçer buluşmanız umarım

Çekil,Önümden Çekil...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Bol bol resim çekip siteye koyun ok.

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HackMan
    HackMan's avatar
    Erkek

qaMbLer bunu yazdı:
    -----------------------------
    benide yaz kesin geliorum kocaelinden ....
    -----------------------------

Sen gelmessen seni oğlan ederiz... Gelirim deyipte gelmiyenin aq.

Sevmekten Korkmuyorum; Kitabını çalıştım... Başımdan geçmişi var; her cefaya alıştım...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rhm63
    rhm63's avatar
    Erkek
    slm arkadaşlar gerçekten süper olur bende geliyorum mardin kafilesi ile inşallah güzel geçer

işte geldim burdayım
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordWarrior
    LordWarrior's avatar
    Erkek
    beyler benimki , boka kaldı :S belli olmaz yane %80 gelemeyecem ..en son cuma günü durumu sölerim (gelebileceğimi veya gelemeyeceğimi)

Toplam Hit: 6114 Toplam Mesaj: 50