folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder T.B.T Guneydogu Bulusmasi (Diyarbakir) Kesinlesti!

T.B.T Guneydogu Bulusmasi (Diyarbakir) Kesinlesti!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek

Abimi kafalarsam gelirim beni yazmayın ben son anda haber ederim şimdi oğlan olmayalım bi anda:) Otobüs saatlerine de bağlı biraz 5 de fln otobüs varsa sabah ben bi soriym yazılılar vardı daha yolum düşmedi sorarım ama...azrail baba bırakmaz bizi sokakta saolsun hörmetler:P inşallah gelirim

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek

lan amk bende gelecem. olm real yarın okuylda göreşelim. la amk parasızşlığın gözü kör olsunç 100 YTL giit lan bugün :D

olm real borç versene :D

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    olm ümrano imrano real götünü kurtarsın hele amk beş kuruşumuz yok. hem okula nasıl gelecem lan dallama yasaklıyız ya amına koyim

kendinize ayığ olunuz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSaYaNHoRtLaK
    YaSaYaNHoRtLaK's avatar
    Dişi
    bende geliyom yarın diyarbakıra gitcem uçakla.. ne tesadüf dimi..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    2 gundur internete giremiyorum bazı sorunlardan dolayı ama bugun sorunu çözdüm :) Gelenleri bi tekrardan listelesek güzel olur 15 oldumu gelen sayısı?

ANDY // Entelkoylu.Com Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş.Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SuBTeRaNo
    SuBTeRaNo's avatar
    Erkek

Arkadaşlar benim adımda var ancak ben gelemiyecem:( :'(..

Para bulamadım lan:D..Borcumda var sağa sola zaten :D..sigaram bile yok, Kurdo adımı sil Lan:d..

Ama eğer kurdo paramı verirse gelirim Gerçi vermez sonuçta xursi nin akrabası :D

Kurdo kıçındamıçında bişiler saklıyodur:d.

163gün,20 Saattir giris yapmadiniz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordWarrior
    LordWarrior's avatar
    Erkek

evet beyler...gelebilitem oldu...ama bi önemli buluşmamız daha var..okulun pikniği var ve bu sene son sene....hangisine gitsem acaba ? vallahi karar veremedim..amk bi mesele yi hallediyoz , diğer mesele çıkıyo :D neyse ben düşünem + arklarada danışam...bakacam artık :p ama büyük bi ihtimalle tbt buluşmasına gelirim :D

edit medit : gelmemem durumunda arkamdan konuşan , toptur , bülent ersoydur ve de artodur :D:D ayrrıca subterano gl amk sigaran benden :D :p :D

and olsun sana çocuk hesabını soracağız.and olsun gün gün direnecek, tırnaklarımızla kazıyacağız adını.senin o küçük bedeninle binler olacağız.o gün geldiğinde o katil sürüleri ezilecektir sosyalizmin kızıl bayrağının altında.ve sosyalizmi kurduğumuz gün seni haykıracağız. adın devrimdir! adın sosyalizmdir! (bu çocuğu görmek için bkz.profil resmim...)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SuBTeRaNo
    SuBTeRaNo's avatar
    Erkek

hocam yok yok vallah yok..ama şu 4 yolda bi gece çalışırsam sanıyorum bişiler yapabilirim:D.ki o kadarıda fazla olur:D.

163gün,20 Saattir giris yapmadiniz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek

ReaL_KurD bunu yazdı:
    -----------------------------
    olm ümrano imrano real götünü kurtarsın hele amk beş kuruşumuz yok. hem okula nasıl gelecem lan dallama yasaklıyız ya amına koyim
    -----------------------------
    la om krm bende money var ama harcarsam  sonradan birlerim amıma oyar kalırıum. nepcaz lan

heşle ben sna msn de sorarım bi bakalım.. vakit geldi lan ... okuldanda 5 yemişsin galiba. cazanı infz ediorlar demek. neyse hayırlısı bkalım :D

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HackMan
    HackMan's avatar
    Erkek

Bi de arkadaşlar ya bu fotoraf makinası meselesi...

Fotoğraf makinası geterinler lütfen belirtsinler yani... Ben bi tane digimakina getiririm. 512 mb kart takarım. Sizlerde getirirseniz daha ii olur her halde.

Neyse getirecekler pm filan atsınlar reale oda konuya eklesin işte makina getirecekleri...

Sevmekten Korkmuyorum; Kitabını çalıştım... Başımdan geçmişi var; her cefaya alıştım...
Toplam Hit: 6031 Toplam Mesaj: 50