folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder TBT Olarak IQ Testi Yapalım.

TBT Olarak IQ Testi Yapalım.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metalkolik
    metalkolik's avatar
    Erkek

hyr neyi kanıtlamaya çalışıyosunuz. kimseye demedikki senin iq 80 çıktı sen gerizekalısın veya senin 160 çıktı gel senin zekan ile programlara katılalım zekanı herkes görsünde demedik. nisbeten kendimizi deneme amaçlı bi test yapalım dedim. sonuçta bilioruz tabi bunun kişinin zekasını tam olarak ortaya çıkarmadını. 

şimdi ben dedeme çözdürsem bunu biliorumki 60 falan çıkacak bu dedemin gerizekalı oldunu göstermezki. biraz bilgi birikim biraz mantık biraz dikkat sonucu çözülebilecek sorular. Ayrıntılı raporuda hangi soruları yanlış yaptımı görmek için aldım. Yani ne diye bokun içinde boncuk arıyosunuz a.q anlamadım ki

metal, bir müzik türü değildir bir yaşam tarzıdır, bırak seni yönlendirsin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek

olm hepsine salladım 97 cıktı

ftw
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    metalkolik bunu yazdı

hyr neyi kanıtlamaya çalışıyosunuz. kimseye demedikki senin iq 80 çıktı sen gerizekalısın veya senin 160 çıktı gel senin zekan ile programlara katılalım zekanı herkes görsünde demedik. nisbeten kendimizi deneme amaçlı bi test yapalım dedim. sonuçta bilioruz tabi bunun kişinin zekasını tam olarak ortaya çıkarmadını. 

şimdi ben dedeme çözdürsem bunu biliorumki 60 falan çıkacak bu dedemin gerizekalı oldunu göstermezki. biraz bilgi birikim biraz mantık biraz dikkat sonucu çözülebilecek sorular. Ayrıntılı raporuda hangi soruları yanlış yaptımı görmek için aldım. Yani ne diye bokun içinde boncuk arıyosunuz a.q anlamadım ki

Yok hocam çıkmıyor işte 60 diyorum özellikle yanlış cevapladım 80 çıktı.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek
    tagext bunu yazdı

olm hepsine salladım 97 cıktı

sanıyorum ki zamanda önemli hepsini sallayıp 20 dk beklemek lazım

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metalkolik
    metalkolik's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı
    metalkolik bunu yazdı

Yok hocam çıkmıyor işte 60 diyorum özellikle yanlış cevapladım 80 çıktı.

yaa tmm a.q herne zikimse 60 ı salladım. sadece soruları cevaplamak deil süreyide göz önünde tutuyo

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

151 :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

bu tür testleri çok sıkıcı bulmuşumdur nasıl katlanıp bitiriyorsunuz amk

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

hay amk konuyu geç gördüm 10tl ile ilgili yapacak espri kalmamış :(

mataramasuko tarafından 24/May/13 01:00 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

istersen zekan çok yüksek çıksın sen ona 10 lira verdkten sonra gözümde gerizekalısın hocam ksura bakma

Edit: 145 çıktı la :P

Dentist tarafından 24/May/13 09:53 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metalkolik
    metalkolik's avatar
    Erkek

kusra bakma ama harbi malsın, şurda 10 lira kimin için ne ifade ediyo olayı buna çevirdin ozaman solim muhtemelen öğrencisin. öğrenci oldum zamanlarda yolda buldum 1 lira bile bni çok mutlu ederdi. bu yüzden 10 tl senin için sağlam mebladır belki bilemicem. ama bnim çok şükür kazancım iyi 10 tl yide hiç düşünmeden feda edebiliorum nie çünkü zaten 1 günde onun 10 katından fazlasını kazanıyorum. Anladınmı velet

Toplam Hit: 11822 Toplam Mesaj: 107