folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder TBT Olarak IQ Testi Yapalım.

TBT Olarak IQ Testi Yapalım.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı

hay amk konuyu geç gördüm 10tl ile ilgili yapacak espri kalmamış :(

Zengin adam salak mı olcak illaki amma sorun ettiniz ya vardır parası verir abi adam zaten yanlışlarıma bakıyım diye vermiş kimsede karışamazda lafta edemez birinin harcamalarına aşın abi biraz alt tarafı 10tl ya
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek
    metalkolik bunu yazdı

kusra bakma ama harbi malsın, şurda 10 lira kimin için ne ifade ediyo olayı buna çevirdin ozaman solim muhtemelen öğrencisin. öğrenci oldum zamanlarda yolda buldum 1 lira bile bni çok mutlu ederdi. bu yüzden 10 tl senin için sağlam mebladır belki bilemicem. ama bnim çok şükür kazancım iyi 10 tl yide hiç düşünmeden feda edebiliorum nie çünkü zaten 1 günde onun 10 katından fazlasını kazanıyorum. Anladınmı velet

Hocam sen harbi gerizekalısın.

Yaşın kaç bilmem ama sen parayı sonradan görmüşsün.

10 lira kimisi için çok şey ifade eder.  Türkiye'deki fakir insanlar için çok şey ifade eder. Evine ekmek götüren baba için çok şey ifade eder. Benim gibi öğrenciler için de çok şey ifade eder. 

Ve senin gibi angutlar da doğruluğu bile belli olmayan zeka testlerine on lira harcar.

Haklısın aslında sana gerizekalı veya angut dememeliydim kusura bakma.

Sen düpedüz kerizsin :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metalkolik
    metalkolik's avatar
    Erkek

Senin gibi klavye delikanlılığı yapıp küfretmicem yaşım 26  artık biliosun. sana delikanlılığı birgün bi şekilde biyerde görüşürsek ozaman göstericem

metal, bir müzik türü değildir bir yaşam tarzıdır, bırak seni yönlendirsin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek
    metalkolik bunu yazdı

Senin gibi klavye delikanlılığı yapıp küfretmicem yaşım 26  artık biliosun. sana delikanlılığı birgün bi şekilde biyerde görüşürsek ozaman göstericem

küfür etmedim bu biirr

ikincisi özelden adres vereyim istersen hiç sorun değil :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    The_Cure bunu yazdı
    metalkolik bunu yazdı

kusra bakma ama harbi malsın, şurda 10 lira kimin için ne ifade ediyo olayı buna çevirdin ozaman solim muhtemelen öğrencisin. öğrenci oldum zamanlarda yolda buldum 1 lira bile bni çok mutlu ederdi. bu yüzden 10 tl senin için sağlam mebladır belki bilemicem. ama bnim çok şükür kazancım iyi 10 tl yide hiç düşünmeden feda edebiliorum nie çünkü zaten 1 günde onun 10 katından fazlasını kazanıyorum. Anladınmı velet

10 lira kimisi için çok şey ifade eder.  Türkiye'deki fakir insanlar için çok şey ifade eder. Evine ekmek götüren baba için çok şey ifade eder. Benim gibi öğrenciler için de çok şey ifade eder. 

Ve senin gibi angutlar da doğruluğu bile belli olmayan zeka testlerine on lira harcar.

sana ne birader istediği yere verir parasını

adama demediğini bıralmamışsın 

angut geri zekalı keriz

sonra küfretmedim diyorsun 

küfretmek için illede am göt sik mi kullanılması gerekiyor 

azıcık saygılı ol

senin için çok şey ifade eden bir şey 

başkası için birşey ifade etmeyebilir bu gayet normal

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukavim_
    Mukavim_'s avatar
    Erkek

Böyle bir konuyu dahi küfür ve çatışma noktasına getirebilen tbt müridlerine selam olsun. Çoghoşsunuz ameka.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    The_Cure bunu yazdı
    metalkolik bunu yazdı

Hayır sanane bilader? Adamın parası ister teste yatırır, ister bir paket sigara alır, ister götünü siler. Alnının akıyla kazandığı parasını dilediği gibi harcaması kimseyi angut, keriz veya gerizekalı yapmıyor. Adam bir teste girmiş, hatalarını merak etmiş, parası da var 10 lira vermiş öğrenmiş. Hayır sizi neden bu kadar geriyor anlamıyorum? Kendine gel hocam, şu yazdığın mesaj parlak bir mesaj değil ve sebepsiz yere hakaret ediyorsun.

while (1<2)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek
    The_Cure bunu yazdı
    metalkolik bunu yazdı

küfür etmedim bu biirr

ikincisi özelden adres vereyim istersen hiç sorun değil :D

tüy diktin

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

Buna 10 lira verilir mi diye israf edebiyatı yapan adamların her türlü vergiyi yüksek yüksek ödüyor, en pahalı benzini kullanıyor, sırf ambalajı hoşuna gittiği için birşeyleri alıyor.

IQ sonucunuz : karmaşık sayı

metalkolik sen şöyle bir durumda kalmışsın,

bütün bu gerizekalılar gerizekalılıklarını örtbas etmek için, inkar etmek için ve kendini teselli etmek için başkasının gerizekalılıklarını ortaya çıkarmaya çalışır, eğer ortada kötü bir olay yoksa bu konuda olduğu gibi el birliğiyle yaratıverirler. Burada 10 liranın edebiyatını yapan, her sayfada farklı nicklerle aynı espriyi yapan küme bu paranın kaç katını ve tüm zamanını neye yatırıyor bilmiyor ki, 150-140-130,

siktirin gidin beyler benim IQ 80-90-100 fondip.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metalkolik
    metalkolik's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı
    The_Cure bunu yazdı
    metalkolik bunu yazdı

Hayır sanane bilader? Adamın parası ister teste yatırır, ister bir paket sigara alır, ister götünü siler. Alnının akıyla kazandığı parasını dilediği gibi harcaması kimseyi angut, keriz veya gerizekalı yapmıyor. Adam bir teste girmiş, hatalarını merak etmiş, parası da var 10 lira vermiş öğrenmiş. Hayır sizi neden bu kadar geriyor anlamıyorum? Kendine gel hocam, şu yazdığın mesaj parlak bir mesaj değil ve sebepsiz yere hakaret ediyorsun.

he işin bide bu boyutu var adam 1000 lira maaş alır 200 ünü sigaraya yatırır. ben hayatımda sigara içmedim. arada nargile içerim okadar bu kerizlik olmuyo bnim soru cevaplarını öğrenmek için ödediğim 10 tl para kerizlik oluyor. Yaa bırakın a.q bu zihniyete mi laf anlatmaya çalışıyorum.

metal, bir müzik türü değildir bir yaşam tarzıdır, bırak seni yönlendirsin.
Toplam Hit: 11884 Toplam Mesaj: 107