folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Tecavüzcüye Hadım Cezası Geliyor.

Tecavüzcüye Hadım Cezası Geliyor.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Weldox bunu yazdı:
    -----------------------------

Tecavüzcü falan değilim ama tek kelimeyle mantıksız bunun nedeni Türkiye de bu tür olayların iftirayla gerçekleşmesidir.Hırsızlık yapanın elide kesilsin o zaman

-----------------------------

O dediğin olmadı diye milletin ellerini kesip kollarından altınlarını çalıyorlar. Dayan cennetten çıkmadır hacım, yapma dersin hayvan anlar ama insan anlamaz çünkü öyle insanlar vardır ki hayvanlardan insanlık dersi alır. Yani almazda lafın gelişi işte. Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OveRTaX
    OveRTaX's avatar
    Erkek

İyi bir düşünce ama niye birden fazla tecavüz olduktan sonra hadım cezası veriliyor ki.Direk birinci tecavüzde verilsin ikinciyi yaparsa yine birinin canı yanıcak.

Tecavüz iftiralarında tecavüz edildiğini idda eden kişiye test filan yapılmıyor mu ? Günümüzde milletin hangi aralıklarla osurduğu bile bulunuyor amk

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Harbi yahu ya adam iftiraya kurban giderse ?

Yani İlişkiye girilir sonra bir olay ceyran eder pat kadın şikayet eder. Yok mu yani hiç mi izlemeedik haberde oluyor ya olursa :S La bizde suçsuz adam bile 10 yıl kalıyo sonra para tutuşturulup özür dileniyo :)

"bea"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mmrich
    mmrich's avatar
    Erkek

suç birden fazla kere işlenirse diyo tasarıda ben sonuna kadar destekliyorum bunu.kız kardeşinize tecavüz ettiğini düşünsenize sizce kafasını kesmek daha mantıklıdır eminim tabi normal bi insansanız :D kesinlikle bu işin affı olmaz 1 kere de yeterli bence kesilmesi için kimse de 2 kere iftiraya uğramaz .dur şu adamı hadım ettirelim diye birisinin uğraşacağını zannetmiyorum. hatta puro kesicisiyle bile halledilebilir... 

esaj ExpirE tarafindan 9 Subat 2011 (Çarsamba) 17:51 tarihinde yazildi.

Harbi yahu ya adam iftiraya kurban giderse ?

Yani İlişkiye girilir sonra bir olay ceyran eder pat kadın şikayet eder. Yok mu yani hiç mi izlemeedik haberde oluyor ya olursa :S La bizde suçsuz adam bile 10 yıl kalıyo sonra para tutuşturulup özür dileniyo :)

böylelikle olmadık kimselerle ilişkiye girilmemesi gerektiğini de öğrenmiş olur millet :D

aslında bi 5 yıl yatırıp sonra kesseler daha iyi olur...

http://www.karikaturdunyasi.com/uploads/extgallery/public-photo/medium/2000_07_20_3df40b.gif
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

Ceza verin, daha çok ceza..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

çocuk istismarı + tecawüz olaylarında suçu işleyenlere ölüm cezası werseler zerre içim acımaz! gebersin köpekler

dewdim dewrildim geldim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pr_x71
    pr_x71's avatar
    Erkek

Az bile.Eziyet ederek öldürmek lazım.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuratDnz
    MuratDnz's avatar
    Erkek

hocam bunları yapanın taaa anasını karşsnda s..cen o.. çocukları yaaw nasıl bir vijdan varda tecavüz yapıolar kesecen önce ağzına sonra g..tüne sokup bırakcan öyleee :@

YALAN doğrudan, karanlık aydınlıktan kaçar. güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar.UNUTMA doğruların kaderidir yalnızlık. kargalar sürüyle KARTALLAR yalnız uçar, YAŞIYORUM YİNE ASLAN GİBİ..!------------------------------------------------------------------------------hacklink.info
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek

isabet olur

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

iyiymiş :)

Toplam Hit: 9304 Toplam Mesaj: 70