Tehdit Edilme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    house
    house's avatar
    Erkek

Hocalar merhaba konuyu uzatmadan anlatmam gerekirse 1.5 sene önce kadar sosyal ortamlardan birisi ile tanıştım zamanla samimi olduk whastapp ve faceden filan konuşuyorduk hep sonra bu benden küçük bi miktar para istedi ben yollamadım geçti gitti sonra yineden istedi yollamıcam dedim şimdi beni tehdit ediyor bu tanıştığımız zaman içinde olan sohbetlerimizi,fotoğrafları (anlarsınız işte) sosyal medyana yayarım, iş yerine ararım çalışanlara mail atarım,sana dava açarım vs vs diyor. Hani ben zorla bişi istemediğim ya da yaptırmadığım için rahatımda acaba ne olur ne biter bu konu hakkında ne yapmam lazım görüşlerinizi alayım dedim.

Sorun para yatırmamak değil bugün yatırcam yarın yine tehdit edecek. Şehirlerimiz de farklı bunuda belirteyim. Bu hepimizin başına gelebilcek bişi yani o yüzden rahatca yazdım (: Bu konuda nasıl bir yol izlemeliyim ? 

Every thing"s place and her time reach
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    srsr_mnyk
    srsr_mnyk's avatar
    Erkek

hiçbirşey yapma bekle sadece :D kendin demişsin parayı versem gene istiyicek diye git deki istediğin yere ver al buda benden hediye de malafıtın resmini koy amk

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    house
    house's avatar
    Erkek

Aslında öyle de yinede kasmıyor değilim biraz :D 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    srsr_mnyk
    srsr_mnyk's avatar
    Erkek
    house bunu yazdı

Aslında öyle de yinede kasmıyor değilim biraz :D 

kardeş korkarak stres yaparak bu dünyada yaşanmaz siktir ediceksin zaten büyük ihtimal bülöf yapıyordur takma soranlara ben yazmadım dersin fake yapmış dersin yaparsa birşeyler :D 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Demek bunun piyasası var sen bunlardan biriysen ve yememişsen demek ki yiyen var ve burda malı götüren de var vay amk

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    house
    house's avatar
    Erkek

valla dediğin gibi piyasa bu iş sanırım :D 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Resimleri yaymayanın iş yerine yollamayanın beni rezil etmiyenin a*ına koysunlar mı ??? de.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek

Savcılığa suç duyurusunda bulunursan tehdit, şantaj ve özel hayatı hiçe saymaktan anasını s.kerler gibime geliyor.

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    srsr_mnyk
    srsr_mnyk's avatar
    Erkek

ha unutmadan yazayım sen o kişinin tehdit ettiği mesajları felan delil olarak kullan git savcılığa ver :D siki tutsun salla bide tehditte etti ama kanıtım yok beni birisine öldürteceğini felan söyledi de kitelsinlre :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    house
    house's avatar
    Erkek
    HolyZat bunu yazdı

ha unutmadan yazayım sen o kişinin tehdit ettiği mesajları felan delil olarak kullan git savcılığa ver :D siki tutsun salla bide tehditte etti ama kanıtım yok beni birisine öldürteceğini felan söyledi de kitelsinlre :D

Onun beni tehdit ettiği whastapp konuşmalarını kendime mailledim zaten saklıyorum kendimde. O aklıma geldi. :D 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek
    house bunu yazdı
    HolyZat bunu yazdı

Onun beni tehdit ettiği whastapp konuşmalarını kendime mailledim zaten saklıyorum kendimde. O aklıma geldi. :D 

Aynen hocam hatta sen de onu tehdit et :D Konuşmalar var elimde,tehdit ediyorsun ben de seni şikayet edicme hadi şimdi git istediği yeri ara,konusmaları paylas de :D Götü tutuşur büyük ihtimal,bi bok yapamaz :D

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
Toplam Hit: 3132 Toplam Mesaj: 51