Tehdit Edilme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Hoca adamın suyuna git, sıkışığım ay başı çıkayım adam gibi istesen verirdim fln de...

sonra birkaç dosya fln daha yolla arada HolyOne hard formatter gönder bitane. pcsi iyice temizlensin

HolyOne tarafından 12/Eki/13 00:10 tarihinde düzenlenmiştir

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkness_izmir
    darkness_izmir's avatar
    Erkek

şaka maka tehditden veririsen...hayatı kayar hacı acıma yapıştır

bendekiler hayel değil plan,planlarımda gerçek değil sadece birer rüya ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lacuradeamore
    lacuradeamore's avatar
    Erkek
    Sezpanhe bunu yazdı

abi kız olan kim ki ben anlamadım :D hani neye dayanarak tehdit ediyor ? 

seni kız olarak düşünürsek.  karşı tarafı kız nasıl bi muhabbettir ki aranızda foto atacak kadar cesaretlendin ?  

seni erkek olarak düşünürsek karşı tarafı kız olsa bir kızın bunu erkeğe yapabileceğini düşünmüyorum. 

seni erkek karşıyı erkek olarak düşünürsek oha derim artıkın :F 

son olarak 

seni kız karşı erkek olursa vay senin haline :| 

:D şakası bir yana bir sikim yapamaz. whatspp da telefonda facebookda her yerde engelleme var. uğraşmak istemiyorsan engelle gitsin. 

yok uğraşıcam diyorsan elinde kanıtın var tehdit ediliyorum diye her ihtimalde hij biji olmaz Relax.

Hocam duygularıma tercüman olmusun :) Nasıl bi çarpık ilişkiymiş la

lacuradeamore tarafından 12/Eki/13 00:18 tarihinde düzenlenmiştir

Ben veremden öldüm Belki ölmezdim Sıkıntım olmasa Paradan yana.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek

Cinsiyet çözmekte zorluk çekiyorum şuan :)))

Şayet sen müridsen,ve resimleri falan nete yayacam derse tırsmana gerek yok,çükünün üzerinde adın yazmıyor,atalarımızın bir lafı vardır,Yiğidin malı meydan dadır,

Sen müridesen;e ben sana daha ne diyeyim be kızım,eyyi pok yemişsin.....

Haşa Zulmetmez Kullarına Hüdası, Her Kulun Çektiği, Kendi İşinin Cezası!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Benim başıma gelmez, birlikte olduğum birisiyle, çıplak şekilde fotoğraf ve video çektirmem çekmem. Güzel bir dilekce ile vakit geçirmeden savcılığa suç duyurusunda bulun,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Benim başıma gelmez, birlikte olduğum birisiyle, çıplak şekilde fotoğraf ve video çektirmem çekmem. Güzel bir dilekce ile vakit geçirmeden savcılığa suç duyurusunda bulun,

Altın kaplama kondomun yoksa demekki, 

noname tarafından 12/Eki/13 00:27 tarihinde düzenlenmiştir

...said addicted.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Hoca adamın suyuna git, sıkışığım ay başı çıkayım adam gibi istesen verirdim fln de...

sonra birkaç dosya fln daha yolla arada HolyOne hard formatter gönder bitane. pcsi iyice temizlensin

Çalışıyo mu daha o? :D

...said addicted.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek

pasif eşcinsindir etiket olmak istemezsin bu durumda sıkıntını anlarım,elemana dersin gel semt e elden vereyim,geldiğinde 2 3 kişi sıkıştırın bayıltana kadar dövün,dayak ciddi anlamda cennetten çıkmadır ve sağlam döverseniz tekrarlanmasından korkarak istediğini yapar,birde makina gösterdin mi tamamdır , ama dalga nın fotosunu filan gönderdiysen koy götüne millet google'dan aratıp senin pipinimi seyredecek erkek adamsın korkma :)) yiğidin malı meydandadır hiç canını sıkma derim. 

dont think twice its all right
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek
    house bunu yazdı

Hocalar merhaba konuyu uzatmadan anlatmam gerekirse 1.5 sene önce kadar sosyal ortamlardan birisi ile tanıştım zamanla samimi olduk whastapp ve faceden filan konuşuyorduk hep sonra bu benden küçük bi miktar para istedi ben yollamadım geçti gitti sonra yineden istedi yollamıcam dedim şimdi beni tehdit ediyor bu tanıştığımız zaman içinde olan sohbetlerimizi,fotoğrafları (anlarsınız işte) sosyal medyana yayarım, iş yerine ararım çalışanlara mail atarım,sana dava açarım vs vs diyor. Hani ben zorla bişi istemediğim ya da yaptırmadığım için rahatımda acaba ne olur ne biter bu konu hakkında ne yapmam lazım görüşlerinizi alayım dedim.

Sorun para yatırmamak değil bugün yatırcam yarın yine tehdit edecek. Şehirlerimiz de farklı bunuda belirteyim. Bu hepimizin başına gelebilcek bişi yani o yüzden rahatca yazdım (: Bu konuda nasıl bir yol izlemeliyim ? 

evli yahut ibne degilsen kimden neden cekineceksin, sorun yok hocam.  cekindigin birseyler mi var ? 

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    hoca hatun demi karsidaki ?

hani bi erkek erkege iliski durumu var gibi geldi de :/

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
Toplam Hit: 4630 Toplam Mesaj: 51