folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Tekrar MSN Messenger Kullanmak İstiyorum

Tekrar MSN Messenger Kullanmak İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

hacılar ne günlerdi. halen duruyor smiley yedeklerim 

en son çıkandan bi önceki arayüzü kullanmak istiyoruz bi kaç arkadaş. internette birçok yere baktım bi türlü çalışan bişey bulamadım. şöyle birşey mümkün müdür; uygulamayı bulsak da kendimiz bi server açsak oradan kullansak?

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek

istemci yetmez, sunucuyu da bulmak gerek. internete dusmediyse bulamazsiniz. kendiniz sunucu programini yazsaniz bile, istemciyi duzenlemeniz gerekecek.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Messenger'ın a.k ifade ekleyip kullanabileceğimiz başka birşey olsa da olur.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://messengergeek.wordpress.com/2013/04/23/use-messenger-reviver-2-to-bring-back-messenger-and-beat-skype/

Bu işini görecektir. Ayrıca Skype kişileriylede görüşme mümkün. Görüntülü arama denemedim yalnız.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

skype neden bu kadar boktan ?

cidden böylesine sikko bir uygulamayı piyasaya sürerken utanmamışmı ms. whatsapp web bile çok daha iyi

sen sohbet programısın, alt tabla senin pencerene geçip yazmaya başlayınca neden gidip menülerde dolaşmaya çalışıyon mk

ya da kişiler kısmında birini arayıp üstüne gelip enter yapınca neden konuşma penceresine geçmiyosun.

mobil versiyonu 2 saatte yükleniyo/açılıyo

black implies white, self implies other, life implies death.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı

skype neden bu kadar boktan ?

cidden böylesine sikko bir uygulamayı piyasaya sürerken utanmamışmı ms. whatsapp web bile çok daha iyi

sen sohbet programısın, alt tabla senin pencerene geçip yazmaya başlayınca neden gidip menülerde dolaşmaya çalışıyon mk

ya da kişiler kısmında birini arayıp üstüne gelip enter yapınca neden konuşma penceresine geçmiyosun.

mobil versiyonu 2 saatte yükleniyo/açılıyo

Skype süper programdı. Ta ki microsoft satın alana kadar. Şimdi hantal, ram canavarı, stabil olmayan (hem mobil hem pcde) saçma bir uygulamaya dönüştü.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

https://messengergeek.wordpress.com/2013/04/23/use-messenger-reviver-2-to-bring-back-messenger-and-beat-skype/

Bu işini görecektir. Ayrıca Skype kişileriylede görüşme mümkün. Görüntülü arama denemedim yalnız.

güvenli mi üstad? sen kullanıyor musun?

ne diyon?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seminerist
    Seminerist's avatar
    Erkek

Böyle birşey mümkün cryptosuite de yln diye bi eleman var o yapmıştı. Şimdi değil pazar günü pm at arşive bakayım.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek

Skype her yerde kasıyor..

Sadece bi imza..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

ulan dünya devisin sen messenger. dünyada herkes messenger kullanıyorken. neden kapatırsın ki uygulamayı.. hala yeri dolmadı. şimdi liderliği zuckenberge kaptırd. face chat yetmiyor adamlar whatappı da aldı. gates e para fazla geldi o zamanlar beyler

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek

walla msn çıksın. çıktığı an indirir kullanırım.

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
Toplam Hit: 6647 Toplam Mesaj: 45
messenger msn kullanmak