folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Tekrar MSN Messenger Kullanmak İstiyorum

Tekrar MSN Messenger Kullanmak İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ama harbiden efsane :)

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı

https://web.whatsapp.com/

yani telefonun wifisi açık kalmasın şarz yemesin diye istiyorsun. o zaman neden telefon kullanıyorsun onu anlamadım :) gördüğüm kadarıyla tek nedenin nostalji, uğraşıp kuracaksın ve belki listende 2-3 kişi olacak, bir gün eskileri anıp sileceksin. 

Ne yapayım tuşlu telefon mu kullanayım. Wifi lazım olduğu zaman açıyorum sürekli açık tutmak zorunda mıyım? Her yere şarj kablosuyla mı gidelim. Arabamız da var ama sıçmaya da arabayla gitmiyoruz 10-15 dk yürüme mesafesi olan yere yürüyerek gidiyorum. Ya da trafiğe girmemek için bazen mümkünse deniz yolu veya metro kullanıyorum. Senin mantığınla araba da kullanmayım o zaman satayım gitsin. Başka bir sürü sebepler var ama şimdi konu başka yerlere gitmesin sana gereksiz gelen şey bize gerekli olabilir.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek
    LhaNeT bunu yazdı

Hah işte en güzel arayüz buydu. Nasıl hocam çalışıyor mu

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Meliksah bunu yazdı
    LhaNeT bunu yazdı

Hah işte en güzel arayüz buydu. Nasıl hocam çalışıyor mu

resimdeki sürüm çalışmıyor hocam ama müridin verdiği link çalışıyor, skype kişileri ile sohbet edilebiliyor v.s
    şu zamanda msn oturumu açmak bile beni benden alan bir keyif :)
    linkten indirip kuramayan olursa mesaj atsın yardımcı olurum
    https://messengergeek.wordpress.com/2013/04/23/use-messenger-reviver-2-to-bring-back-messenger-and-beat-skype/

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

yazıştığın kişi senin gibi msn kullanıyorsa msn herşeyi ile eskisi gibi ve efsane <3
    ama resimde görünen çevrimiçi kişiler facebook listemdeki arakdaşlarım, bunlara titreşim ve msn e has iconlar ve tüm ekranı kaplayan o meşur öpücük gönderilmiyor, tüm bunlar için konuştuğun kişininde msn kullanıyor olması lazım.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caglar99
    caglar99's avatar
    Erkek

Denemeyen kaldımı? :D

Caglar.Boss
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

birde saçma sapan mail adresleri vardı

unutulmayan_askin_cicekleri_solmasin@hotmail.com

sikini_kesen_adamin_oglu@hotmail.com

ulan ne günlerdi

DevilKingtr tarafından 18/May/17 17:01 tarihinde düzenlenmiştir

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

ne günlerdi be

hey hey

le le le sakine
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek

Bir ara sürekli çevirimiçi gösteren IM+ messenger falan vardı. Facebook'la login olup arkadaş listesini görebiliyoduk. Skype ile birleşerek efsanevi bir uygulamanın a.q Microsoft. 

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Çinde hala messenger kullanılıyor deniliyordu da bilmiyorum nekadar doğru

dcpromo tarafından 18/May/17 17:21 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
Toplam Hit: 6698 Toplam Mesaj: 45
messenger msn kullanmak