folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Tekrar MSN Messenger Kullanmak İstiyorum

Tekrar MSN Messenger Kullanmak İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    caglar99 bunu yazdı

hocalar yükleyinde sohbet edelim yahu :D adam link vermiş o kadar. 

hocam güvenilir mi sağlam mı onu sormuştum, kullanıyor musun? :D 

ne diyon?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Gereksiz nostalji yapıyorsunuz, amaç iletişimse WhatsApp da Telegram da güzel programlar. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Gereksiz nostalji yapıyorsunuz, amaç iletişimse WhatsApp da Telegram da güzel programlar. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek
    caglar99 bunu yazdı

hacım bunu kurdum zaten de açamıyor. farklı hotmail hesaplarıyla denedim oturumunuzu açamıyoruz internet bağlantısı yok vs vs diyor.

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caglar99
    caglar99's avatar
    Erkek
    Meliksah bunu yazdı
    caglar99 bunu yazdı

hacım bunu kurdum zaten de açamıyor. farklı hotmail hesaplarıyla denedim oturumunuzu açamıyoruz internet bağlantısı yok vs vs diyor.

indirdiğin programda altta ADVANCED bölümü var. oradan repair messenger diyebilirsin. patch messenger diyebilirsin. dene şansını :) ben hemen açtım...

Caglar.Boss
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı

WhatsApp'ta telefonun wifi açık kalmak zorunda gereksiz şarj yiyor bilgisayardan yazmak istiyoruz biz. Ayrıca birkaç tane ifade vardı cümlelerle anlatacağım şeye tek ifade yetiyordu. Benim amacım nostalji değil ifade desteği olan saçma sapan arayüzü olmayan basit bir chat programı.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı

WhatsApp'ta telefonun wifi açık kalmak zorunda gereksiz şarj yiyor bilgisayardan yazmak istiyoruz biz. Ayrıca birkaç tane ifade vardı cümlelerle anlatacağım şeye tek ifade yetiyordu. Benim amacım nostalji değil ifade desteği olan saçma sapan arayüzü olmayan basit bir chat programı.

bkz:discord

Converse giyen uzaylı
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

indirdim sorunsuz çalışıyor, skype kişileride duruyor.
    unutmaliyim@hotmail.com 

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı

https://web.whatsapp.com/

yani telefonun wifisi açık kalmasın şarz yemesin diye istiyorsun. o zaman neden telefon kullanıyorsun onu anlamadım :) gördüğüm kadarıyla tek nedenin nostalji, uğraşıp kuracaksın ve belki listende 2-3 kişi olacak, bir gün eskileri anıp sileceksin. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

ICQ nun üstüne yoktu hocalar ya, mirabilis satmayacaktı aol'a

çokmu dinazorum bilmiyorum ama özellikle groups özelliğini çok seviyordum. mesela php yazıyorsun php ile ilgili kişilerden sana bir liste oluşturuyordu taa 99 senesinde

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
Toplam Hit: 6716 Toplam Mesaj: 45
messenger msn kullanmak