folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Telefonum Çalındı

Telefonum Çalındı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OnLyGoDCaNStoPMe
    OnLyGoDCaNStoPMe's avatar
    Erkek
    AasakLie bunu yazdı

şuan icin mobil cihaz takip merkezini aramayı düşünmüyorum cihazın kapatılması bulunmasını biraz zorlaştırır diye düşünüyorum. savcılıga bi gideyim ona göre yapacagız bişeyler. Bide Htc deki görevli HTC sense sayesinde cihazların bulunabildigini ama bunun yasalar sayesinde özel hayatı engellediginden kaldırıldıgını söyledi.

Hocam birde onu senin telefon çalınmadan önce etkinleştirmen gerekiyordu

yani hala geçerli olsaydı dahi telefonun ayarlarını önceden yapman gerekirdi(sense hesabına bağlayıp telefonu bulma tarzında birşey etkinleştiriyordun kalktı sonra )

geçmiş olsun

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

buraya bak yardımcı olur http://www.btk.gov.tr/tuketici/bim/kayip_calinti_ihbari.php 

telefonunun iletişimini keserler

Aydınlık sabahı düşün ve durgun karanlık geceyi. Rabb'in seni ne unuttu ne de darıldı. Öteki dünya senin için (hayatının) bu ilk bölümünden mutlaka daha iyi olacak! Ve zamanı geldiğinde Rabb'in sana (kalbinden geçeni) bağışlayacak ve seni hoşnut kılacak. O seni yetim olarak bulup bir sığınak vermedi mi? Ve yolunu kaybetmiş görüp seni doğru yola ulaştırmadı mı? İhtiyaç içinde bulup seni tatmin etmedi mi? Öyleyse yetime haksızlık yapma, yardım isteyeni asla geri çevirme, ve (her zaman) Rabb'ini(n) nimetlerini an.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İmei numarasını şikayet ettir kapattır.Eğer faturası falan varsa HTC'ye bildir.HTC yetkili servislerinden birisine arıza için gelirse servis durumu sana bildirir.Zaten kim çaldıysa iki sokak yukarıdaki telefoncuya neredeyse bedava fiyatına satmıştır veya internete ilan vermişte olabilir sahibinden.com'da vs arat bi telefonu bulunduğun şehiri seçerek.Geçenlerde adamın teki çalınan laptopunu böyle bulmuştu.Canını sıkma yani, eğer o telefon helal para ile alındıysa döner dolaşır yine sana gelir kardeşim.

"Sizin şer bildiklerinizde hayır, hayır bildiklerinizde şer vardır, siz bilemezsiniz, ALLAH bilir." (Bakara, 216)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AasakLie
    AasakLie's avatar
    Erkek

savcılıga gittim bütün işlemleri yaptırdım bana dava takip numarası verip burdan takip edebilecegimi kısa sürede sonuclanacagını söylediler ne kadar dogru bakalım. polise gitmedim gitmem gerekirmi bilmiyorum telefonuda birazdan kapattıracagım mobil cihaz takip merkezinden. htc sensedende önceden aktifleştirmiştim. o kadar panikte degilim suan telefonun bulunacagını düşünüyorum :)

Belki sihirbaz değildik ama çok şey kaybettik.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

android telefonlarda imei çok kolay değiştiriliyor bildiğim kadarı ile, şikayet edip kapattırsa ne olucak 3g telefona ait bir imei ile değiştirmesi yeter adamın imei. böyle bir işlemden sonra telefonun bulunma olasılığı nedir? bilgisi olan varsa aydınlatırsa iyi olur

Bittik biz bittik
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı

İmei numarasını şikayet ettir kapattır.Eğer faturası falan varsa HTC'ye bildir.HTC yetkili servislerinden birisine arıza için gelirse servis durumu sana bildirir.Zaten kim çaldıysa iki sokak yukarıdaki telefoncuya neredeyse bedava fiyatına satmıştır veya internete ilan vermişte olabilir sahibinden.com'da vs arat bi telefonu bulunduğun şehiri seçerek.Geçenlerde adamın teki çalınan laptopunu böyle bulmuştu.Canını sıkma yani, eğer o telefon helal para ile alındıysa döner dolaşır yine sana gelir kardeşim.

eğer o telefon helal para ile alındıysa döner dolaşır yine sana gelir kardeşim.

hobi olarak radyo sinyali emiyor.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    Allura bunu yazdı
    Citizen bunu yazdı

eğer o telefon helal para ile alındıysa döner dolaşır yine sana gelir kardeşim.

ee?

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AasakLie
    AasakLie's avatar
    Erkek
    zorbaa bunu yazdı

hocam benimde telefon çalındı daha ses seda yok bide i-phone olduğu halde gitti telefon.inş seninki bulunur http://www.tahribat.com/Forum-Telefonum-Calindi-167089/    telefonu kapattırma ama izini süremezler

geçmiş olsun hocam sanada umarım ergeç çıkar seninkide. suan icin sadece savcılıga gidip dava actırdım 1-2 hafta bişey cıkacagını zannetmiyorum ondan sonra bakalım. güzel uygulamalar var telefon acıldıgında uzaktan yönlendirebilecegin onlara bakıyorum suan. hayırlısıyla buluruz kısa sürede bakalım

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackingo
    hackingo's avatar
    Erkek

Hocam selamlar gecmis olsun oncelikle... 5 ay once calinan telefonum icin savciliga gidip dilekce verdim ve bugun guzel haber geldi gittim aldim telefonumu.. Hic usenme hocam git savciliga ve ver dilekceni telefon biraz gezmeye cikti diye dusun :) ihmal etme ama. Tekrar gecmis olsun

www.uygulamafikirleri.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AasakLie
    AasakLie's avatar
    Erkek
    hackingo bunu yazdı

Hocam selamlar gecmis olsun oncelikle... 5 ay once calinan telefonum icin savciliga gidip dilekce verdim ve bugun guzel haber geldi gittim aldim telefonumu.. Hic usenme hocam git savciliga ve ver dilekceni telefon biraz gezmeye cikti diye dusun :) ihmal etme ama. Tekrar gecmis olsun

sagolasın hocam bende yakın süre icinde bi gelişme beklemiyorum ama ümitliyim bakalım.

Toplam Hit: 3606 Toplam Mesaj: 37