folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Telefonum Gasp Edilip İcindeki Hersey Silinse Bile Guvenilir Özel Bir Yedekleme İle Bilgilere Ulasabilme?

Telefonum Gasp Edilip İcindeki Hersey Silinse Bile Guvenilir Özel Bir Yedekleme İle Bilgilere Ulasabilme?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

Kimse kusura bakmasın elinizde ki telefonu da bilgisayarı da açar içini de kurcalar.

Pedofilinin serbest dolaştığı ülke de boktan telefonun içinde olanlar için adliyenin uğraşacağını sanıyorsanız yanılıyorsunuz.

kamu kurum kuruluşları ki bunlar kolluk kuvveti, personelinin, binasının veya aracının görüntüsünü almak suçtur. Bunun suç oldugunu sadece belirli askeri kışlalarda asılan bilgilendirme tabelasında görüldüğünden herkes bunu bilmiyor. O yüzden en kötü ihtimalle bunu bahane eder görüntümüzü aldı der size gözalı da yapılır, soruşturma da açılır. Sabaha kadar inkar etseniz de, açıp gösterseniz de korkup silmiş derler biz el koymadık derler yani derler de derler.

Ayrıca, sıkıntısı olmayan adamın telefonuna bakılmasında bir durum da olmaz zaten, görevli kişi art niyetli olabilir evet ama buna denk gelme ihtimalimiz düşük en azından ben denk gelmedimlı sıkıntı binaların yakınlarında görüntü aldığımda. usulünce açar gösterir bir olumsuzluk olmadığını ispatlar yolunuza devam edersiniz. Herkes nasıl ki işinin ehliyse bu adamlar da öyle, vermem etmem demek zarar ettirir size, durduk yere uğraşırsınız.

Bi gün askeriyenin duvarına yaslanıp sigara içtim diye terörist ilan edilmiştim hayatımda aklıma gelmeyecek muamele görmüştüm, bir ara onu da anlatırım. Ama sonuç olarak öperler :)

imza.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    cankol bunu yazdı

Kimse kusura bakmasın elinizde ki telefonu da bilgisayarı da açar içini de kurcalar.

Pedofilinin serbest dolaştığı ülke de boktan telefonun içinde olanlar için adliyenin uğraşacağını sanıyorsanız yanılıyorsunuz.

kamu kurum kuruluşları ki bunlar kolluk kuvveti, personelinin, binasının veya aracının görüntüsünü almak suçtur. Bunun suç oldugunu sadece belirli askeri kışlalarda asılan bilgilendirme tabelasında görüldüğünden herkes bunu bilmiyor. O yüzden en kötü ihtimalle bunu bahane eder görüntümüzü aldı der size gözalı da yapılır, soruşturma da açılır. Sabaha kadar inkar etseniz de, açıp gösterseniz de korkup silmiş derler biz el koymadık derler yani derler de derler.

Ayrıca, sıkıntısı olmayan adamın telefonuna bakılmasında bir durum da olmaz zaten, görevli kişi art niyetli olabilir evet ama buna denk gelme ihtimalimiz düşük en azından ben denk gelmedimlı sıkıntı binaların yakınlarında görüntü aldığımda. usulünce açar gösterir bir olumsuzluk olmadığını ispatlar yolunuza devam edersiniz. Herkes nasıl ki işinin ehliyse bu adamlar da öyle, vermem etmem demek zarar ettirir size, durduk yere uğraşırsınız.

Bi gün askeriyenin duvarına yaslanıp sigara içtim diye terörist ilan edilmiştim hayatımda aklıma gelmeyecek muamele görmüştüm, bir ara onu da anlatırım. Ama sonuç olarak öperler :)

hocam ortada kanıt yoksa suçta yoktur. 

az insan çok huzur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=AiK9Ty3zfnU

konuyu okudum. sokayım böyle düzene.

muz cumhuriyeti deyince babam cinleniyor.

noname tarafından 06/Haz/21 03:20 tarihinde düzenlenmiştir

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    cankol bunu yazdı

Benim telefonuma zorla el koydular 

Bilmediğim bir ibana 1.500.000 tl havale yaptılar emin değilim sanırım binance gibi tuhaf ismi olan birine yollamışlar.  

Yada tam tersi 

Kripto paralarımı 150.000 tl değerinde 

Bilmediğim kişilere transfer etmişler 

Günümüzde perofili yada h1rsız olan yafa ufuşturucu   satan güvenlik güçleri de var 

samaccc tarafından 06/Haz/21 06:03 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek
    korkarabatak bunu yazdı
    rahmandaburda bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

bekci istese elimdeki telefonu alip istedigini silebilirmis. 

Bu nasıl bir saçmalık, benim mahremimi alacak eline kurcalayacak öyle mi? Biraz zor yapar o dediğinizi. Ne Bekçi derim ne Allah yarattı derim, onu orda öldürürüm.

Savcı değil ki bu Bekçi. Polis'in bile Savcılıktan imzalı kağıt almadan bu dediğinizi yapabileceğini sanmıyorum. Bunu sadece Savcı yapabilir.

Vala polisler benim telefonumun kilidini bana zorla actirip wassap gorusmelerine kadar tamamen tum telefonu galeriyi kurcaladi.

Bunu da sadece arabada buldugu sigara kagidina istinaden yapti.

Herhangi bi sabikam filan yok yani.

Telefonun kilidini ancak mahkeme karariyla acabilicegimi soyledigimde ciddi anlamda ustume yuruduler zor kullanicaklarini sezdim.

Ac su telefonu diyorum sana diyip ustume yurudu ve sallamaz tavirlarla da "bana zorla telefonun kilidini actirdilar diye ifade verirsin " dedi ! 

Bi cekincem olmadigi icin ugrasmak istemedm açtim telefonu.

ugrassam da ustune bi de dayak yiyip iftiraya ugrardim bence. 

Ne olacakti ya?

Telefonla 155 i arayıp polislerin zor kullandığını söyleyip poliis ekibi talep edebilirsiniz. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek
    engin01288 bunu yazdı
    korkarabatak bunu yazdı
    rahmandaburda bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

Bu nasıl bir saçmalık, benim mahremimi alacak eline kurcalayacak öyle mi? Biraz zor yapar o dediğinizi. Ne Bekçi derim ne Allah yarattı derim, onu orda öldürürüm.

Savcı değil ki bu Bekçi. Polis'in bile Savcılıktan imzalı kağıt almadan bu dediğinizi yapabileceğini sanmıyorum. Bunu sadece Savcı yapabilir.

Vala polisler benim telefonumun kilidini bana zorla actirip wassap gorusmelerine kadar tamamen tum telefonu galeriyi kurcaladi.

Telefonun kilidini ancak mahkeme karariyla acabilicegimi soyledigimde ciddi anlamda ustume yuruduler zor kullanicaklarini sezdim.

Ac su telefonu diyorum sana diyip ustume yurudu ve sallamaz tavirlarla da "bana zorla telefonun kilidini actirdilar diye ifade verirsin " dedi ! 

Ne olacakti ya?

Telefonla 155 i arayıp polislerin zor kullandığını söyleyip poliis ekibi talep edebilirsiniz. 

Kardesim benim hukuk devleti degiliz biz polis devletiyiz.

Sabah sabah boyle şakalar hos degil.

tabi lan
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek
    engin01288 bunu yazdı
    korkarabatak bunu yazdı
    rahmandaburda bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

Ne olacakti ya?

Anananı öpen kadı, kimi kime şikayet ediyorsun derler.. 😀

Bir şeyi gerçekten yapmak isterseniz bir yolunu bulursunuz, istemezseniz de bir bahane bulursunuz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    abdullahazad bunu yazdı
    cankol bunu yazdı

hocam ortada kanıt yoksa suçta yoktur. 

Emin misin, ben pek emin değilim de. 2006 sonrasından beri ülkemizde önce suç isnat edilir, daha sonra suç isnat edilen kişiden suçsuz olduğunu ispatlaması istenir. Yanlış biliyorsam düzeltin :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

"Zaten korkacak bir şeyinn yoksa telefonunu da gösterirsin"

Bu düşünce sikti anamızı zaten. Korkacak bişeyim yok, telefonumu da göstermiyorum hayırdır amk 

Sen öğretmenlik okudun atanamadın bi tane amına kodum bekçilik sınavına girdin diye nerden alıp benim galerimi kurcalama hakkına sahip olabilirsin?

Bi inceleme,soruşturma mı yapmak istiyosun? Sen götü boklu bi kolluk görevlisisin. Beni savcıya götür. 

Nerede ne kadar devletin silahını,rozetini kullanarak insanlara tahakküm kurmaya çalışan ezik varsa karısını sikeyim. 

edit : dayağı yiyince gösterirsin, karakola gidince görürsün diyecek olanlar çıkacaktır. isterse jop soksunlar, hiç bir kolluk görevlisinin kanunsuz isteğini yerine getirmeyn.

Mylitta tarafından 06/Haz/21 16:15 tarihinde düzenlenmiştir

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

cevaplar için teşekkür ederim bilgisayara geçip yazayım dedim

aslında ben herhangi birinin telefonun başkasının alması durumunu vurgulamak için sormuştum. 

ancak  şuan çok konuşulan konu bekçiler olduğu için onu somut örnek olsun diye verdim

ne acıklı haldeyiz. düşünün vatandaş polisten korkuyor ve hakkımız yemesin diye tedbir arayışındayız

neyse

rahmandaburda direndiğiniz zaman durum daha kötüye gidiyor. şahsen bayanlar yapmaz.

LynXMaSTeR teorikte dediğiniz gibi ama uygulamada ?

mkyb siyasi konularda o belgeyi yayınlayan sen değilmiydin. khk ile yazı çıkmıştı.  aklımda öyle kalmış.  polisleri telefona çekenleri engelleyin müdahale edin diye yazmıyormuydu. hatta hemen ardından dayak yiyen bir kzın videosunu çeken polise sil bunu diyorlardı. hatırladın mı.  şimdi konuyu bulmaya üşendim

korkarabatak dertleri neydi . hep zorbalık var bu polislerde.

RitmFarbRacourci o geçiş benim çok işime yaramaz . çünkü bakıp birşey yok deyip vermeleri çözüm değil telefon tamamen giderse diye

TheAvenqer hayrına buraya koy işte. yok satıyorsan ben alamam ama belki alacak çıkar fiyatıyla yaz bari

zalimadam bende onun telefon versiyonunu düşündüm yapılabilir mi diye. bilgisayarı herzaman açık tutamam ama telefonu hep açık tutabilirim

abdullahazad çok beğendim tam sitediğim birşeye benziyor ancak programa güvenilir mi . ? gerçi google da neticede bir şirket .  telefonumda yer yok ama not aldım bunu deneyeceğim sağol

cankol tam tersi denk gelme ihtimalimiz artık daha fazla

noname polisler bu videoda anlamadığı için karışıklık yaşamış aslında.  eksik eğtim

qoqo çok doğru bir bilgi. hatta dediğinize ekleme yapayım. daha saçma bir uygulama var.

mesela bugün 6 haziran ve bir kanun çıksa ve " bundan sonra erkeklerin yeşil tşört giymeleri halinde 1 yıl hapis " dense ve senin 1 yıl önce yeşil giydiğinden dolayı yargılayabiliyorlar

tamamda kanun bugün çıktı. bunu takan yok. bu fetö soruşturmalarında çok oldu. adam 2000 yılında  dersaneye gitmiş. yada 5 yıl önce bank asyada hesabı varmış diye dava açıldı. iyide bunu terör diye 2016 yılında tesbit ettin. o zaman suç değildi.  simdi suç dedim diye geriye doğru araştırma yapıldı. 

dur birşey daha diyeyim. hakim sana haksız yere hapis verdi 1 yıl sonra hakimin hatası ortaya çıktığında ben hakime hesap soramıyorum. üstelik hakim yanlış kararından dolayı puan kaybetmiyor

daha çokda neyse.

Mylitta çok doğru tesbit :)  şimide benim tesbitim türkiyede kaç tane polis var?

diyelim 100 bin. bu 100 binin hepsini araştırın. %80 ni rahatlıkla fakir bir aileden geliyordur. memursa bile babasının konumu muhakkak alt kademe bir memurdur

mesela hademe, mübaşir, temizlik görevlisi hemşire... çünkü bu mesleklerdeki kişiler hiyerarjinin en alt seviyesinde ve çok ezilen gruptur

hemşireler doktorlar tarafından ezilir.

mübaşir hakim tarafından hademe öğretmenler tarafıbnda

bunların genelde maalesef alıngan bir psikolojisi oluyor. bu çocuğa ynasıyor çocukta polis olup ağalık yaparak bunu aşağılık duygusunu bastırmaya çalışıyır

alın psikolojide yada sosyoloji alanında tez yapacaklara fıstık gibi bir konu

ancak devlet bu bilgiyi verirmi bilemiyorum

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
Toplam Hit: 3677 Toplam Mesaj: 36
program bekçi video kayıt yedekleme