folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Teleportasyon Konusunu Hakkında

Teleportasyon Konusunu Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

Biraz önce aliyk nicki mürid açtı ve konu silindi , 

Silinme Sebebi : ya hocam böyle bir şey mümkün mü? her videoyu koymayın şuraya 

Paranın Aslında Güzel Bir Fahişe Oluşu... [yüksek Oranda Saçmalık Içerir]  

Redhack Türkiye Telefon Sistemini Ele Geçirdi Ve Medula‘ya Da Sızdı!  

Zaman Gazetesinin Logosu Ve Bilinçaltına Işlenen Gerçek  

Besiktas-gaziantepspor-canl-izle.  

Bu Adam Da Neyin Nesi?  

gibi konular dururken kalkıp teleportasyon ile ilgili konu siliniyor.

Sitede fizik bilgisi çok çok iyi müridler var. Konu yarım saat durmadan tak admin veya mod arkadaşımıza göre böyle birşeyin olmadığına inanılarak siliniyor.

Ne biliyim kendisine önerim ;

http://tr.wikipedia.org/wiki/Philadelphia_Deneyi

Hatta bunun filmini izlesin.

USS Eldridge gemisini ve rainbow projesini incelesin.

http://en.wikipedia.org/wiki/John_von_Neumann ve http://en.wikipedia.org/wiki/Nikola_Tesla bunları okuyabilir.

Morris K. Jessup'un ölümünü araştırabilir. 

Einstein'ın birleşik alanlar kuramına bi göz atabilir. 

Ve bi dahaki sefere bu kadar fazla bişilimle teknolojiyle onla bunla konu dururkende fizik bilgisi gayet iyi olan müridler arasında böyle bi konuya "olurmu yaa öyle şeyy" diyip silmezler umarım.

Bahsi geçen video ;

http://www.youtube.com/watch?v=E2zI36jf8CQ&

video hakkında fake yada real.. gayet tartışmaya açık bir konu.

Silinmesini gereksiz görüyorum.

Saygılarımla..

http://www.leyladansonra.com/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    obie
    obie's avatar
    Erkek

Bu videoya inanmayanın,Salusa nın uçup geleceğine de inanmaması lazım.Gün geliyor,Federasyon konuları günlerce tartışılıyor.

Anlayana sivrisinek saz,anlamayana sazı soksan az...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

Barışım desteğin için teşekürler evvela ...

şimdi foruma baktım ve bahsi geçen konumun "böyle birşey olurmu" denilip silinmesi şaşırttı
    haa olur olmaz, fake veya gerçek, abicim ben fizik bilgisi olan bir kaç mürid görürde
    konu altında yorum yazar düşüncesi ile tartışmaya sundum
    Ama sayın yönetim seçici davranıp elemine edip konumu rafa kaldırmış ...
    Ne diyeyim hörmetler !!!

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

Adobe After Effect :|

ne diyon?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

abi önemli olan after effect de ne biliyim profesyonel bi video editleme vs değil.

böyle bir şeyin olacağı olamayacağı ki bundan 60-70 yıl önce yapıldığı söyleniyor.

İstediğim müridler arasında bilgi paylaşımı fikir alışverişidir. Konu hakkında daha önce araştırma yapan vardır bilgisi olan vardır. Dersini gören vardır eden vardır vs.

En gereksiz konular sayfalarca tartışılırken böyle bir konu tak diye silinebiliyor. Bu vurgulamak isteidğim nokta.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek

araba durduktan sonra sarsılmıyor. zınk diye duruyor. ayrıca o hızda ve o boyuttaki bi araç bu kadar kolay duruyor.

bence o araba tam ordan geçerken bi görüntüsünü almışlar. sonra arabadan şöför inmiş gibi birisini geçirmişler. onuda ararabın o geçiş anındaki resminin üstüne monte etmişler falan filan

bence tabi. 

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

Duz mantik dusununce olmaz nan ole bisi deniliyo da beden olmasin.? İnsanlar yaziyi buldugunda bi allahin kulu cikip bilmem kac yuzyil sonra bi kutudan(monitor) dunyanin bilgisine ulasicaz(internet) cumlesini kurmus mudur.? Sanmiyorum. Halbuki bi cumle icin , elektrik bulucak,  donanimlar uretilecek, bilgisayar diye bi alet cikicak, internet cikicak yayilicak vs vs.. Gordugumuz uzere nerden nereye gelinmis. 

İcinde yasadigimiz dunya evren ne dersen de belli bi zaman kavrami ar, bildigimiz 24 saatten basetmiyorum, madde var su var bu var, hersey kesin bisekilde cozulmuste degil, sirekli bi yeni bulunan biseyler oluyo sonucta, bu neden olmasin, bununda olacagi zaman gelicektir elbet.

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

Herhangi bir fizikcinin veya fizik ogrencisinin, bu konu hakkinda derin bir bilgi verebilecegine inanmiyorum sahsen.

Star Trek gibi bilim-kurgu filmlerine binayen olaya yaklasirsak, hareket eden bir cismi isinlayabilmek icin ileri teknolojiye sahip olmak lazim.

https://t.me/pump_upp
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

Yukarda örnek verdiğiniz konulardan birisi bana ait. Para ile ilgili olan. Tespit yaptığım yazılarımdan birisi siteye aktardım. Aslında biraz felsefik bir konu diyebiliriz. Neden silinmesini istediğinizi anlamadım. Derin konularda bir başlık. Üzüldüm biraz.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek
    PathfindeR00 bunu yazdı

Yukarda örnek verdiğiniz konulardan birisi bana ait. Para ile ilgili olan. Tespit yaptığım yazılarımdan birisi siteye aktardım. Aslında biraz felsefik bir konu diyebiliriz. Neden silinmesini istediğinizi anlamadım. Derin konularda bir başlık. Üzüldüm biraz.

silinmesini talep etmedim. Etmemde böyle birşeyede hakkım yok. 

Anasayfaya girdim bilişimle ilgili olmayan veya görmediğim konuların başlıklarını kopyalyıp yapıştırdım.

Sizinle herhangi bir ilgisi yok yani.. O konular duruyorken ki forumda çok fazöa örneği var. Sonuçta burası herkesin bilgisayar kurdu olduğu işinin gücünün programala ne biliyim teknoloji konularının olduğu bir yer , tabikiböyle konular olucak. yeri gelicek akıl danışılcak fikir alınıcak tartışılacak.

Tepkim önceki konuyu "olur mu öyle şey yııhaa" tavrı takınan admin/mod arkadaşaydı.

Kırdıysam özür dilerim afedersiniz.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    BarisYigit bunu yazdı
    PathfindeR00 bunu yazdı

silinmesini talep etmedim. Etmemde böyle birşeyede hakkım yok. 

Anasayfaya girdim bilişimle ilgili olmayan veya görmediğim konuların başlıklarını kopyalyıp yapıştırdım.

Sizinle herhangi bir ilgisi yok yani.. O konular duruyorken ki forumda çok fazöa örneği var. Sonuçta burası herkesin bilgisayar kurdu olduğu işinin gücünün programala ne biliyim teknoloji konularının olduğu bir yer , tabikiböyle konular olucak. yeri gelicek akıl danışılcak fikir alınıcak tartışılacak.

Tepkim önceki konuyu "olur mu öyle şey yııhaa" tavrı takınan admin/mod arkadaşaydı.

Kırdıysam özür dilerim afedersiniz.

Teleportasyonun mümkün olmadığını düşündüğü için silmiş yönetici arkadaşımız. Yönetimin kendi kişisel düşünce değerlerine göre iş yapmasının uygunsuz bir davranış olduğunu düşünüyorum. Şahsen ben teleportasyonun mümkün olup olmadığını merak ediyorum ve burada tartışılabileceğine inanıyorum. 

Özür dilenecek bir durum yok, yanlış anlamışım. Kusuruma bakmayın.

Toplam Hit: 4937 Toplam Mesaj: 51