folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tır Şoförü Olmak İstiyorum...

Tır Şoförü Olmak İstiyorum...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Bu işi sadece Avrupa ülkelerine doğru yapmayacağınızı unutmadığınızı ümit ediyorum.

Türkiye gibi ithalat-ihracatın çoğunu Arap ülkeleri ve Orta Doğu'dan yapan bir ülkede bu işi yaptın mı öyle böyle yolun terör bölgelerine düşecek. Daha 1-2 yıl öncesine kadar değil yurt dışı yurt içinde bile şöförlerimiz alı konulup günlerce dağda bekletildiler. Daha terör mevzusu çözülmediğine göre de yolda bir mayına giripte parçalanma riskiniz hala daha var. 

Türk doğu sınırından çıktığın an can güvenliğin tanrıya emanet. Adamlar nakliye gemilerini bombalıyorlar. Bu araç Türk diye, diplomatik seçenek yaparak es geçmezler. 

Alıp başımı giderim, tek başıma dolanırım derdindeyseniz bence daha farklı aktivitelere bakın. ETS gibi oyunlardan gaza gelsiyseniz de oyunu 1 hafta kesin bir şeyiniz kalmaz. Ben de Hitman'in konseptini beğeniyorum. Ama kafamı kazıtıp fiber kabloyla adam peşlemiyorum. :) 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wh0
    wh0's avatar
    Homo
    AllahinOglu bunu yazdı

kolaymı o iş hoca öyle kazası var belası var

hem tecrüben yok çipli ehliyetin yok hangi lojistik sana aracını teslim eder

mantıklı bir fikir değil gibi

hahaha, amigo ben programlamayi ogrendigimde bilgisayarimda yoktu...

🏴‍☠️Hi'dan gelen varır Who'ya, Hi'da onun adıdır Who'da...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wh0
    wh0's avatar
    Homo
    ozgunlu bunu yazdı

Amerikada yapmak lazım bu işi, oranın tırları bi başka :D

tam olarak istediğim alet bu...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

american truck simulatoru bekleyeceksin o zaman malesef. çıkış tarihi belli değil.

:|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wh0
    wh0's avatar
    Homo

eurotruck diye ayni seyleri tekrarlayan arkadaslarin yukselen doviz kurlari yuzunden akil sagliginizi bozmus... biraz cikin dolasin, hava alin... tabi tarikati da ihmal etmeyin

wh0 tarafından 20/Haz/15 17:59 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Benim bi tanıdk vardı adam yıllarca soforluk yapmıs ufak tfek bısydı. Bu tır ısını bırakmıs. Bı fırmada getır gotır ısı yapıyormus.  Isı rahat maasıda ıyıymıs. Bu arada bu yazı yı sıze zor okuttugu. İcin iphone klavyesine sovdum. Neyse adamın isler gayet iyiymis. Birgun disarida kum doken kamyonun kumu dok tukten sonraki kapak vurdurma sesini duymus. İstifa etmis cikmis gitmis. Hastalik. Bagimlilik

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

müdür eskisi gibi degil tadı kalmadı bu işleri nerde o eskı barıs gelinleri falan yok hıc cok vasat yollar hevesını kacırmıs gıbı olmıyım. 

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

benim çok yakın bir arkadaşımın babasının kendi tırı vardı kendisi ücret karşılığı ülkelere gidip geliyordu adam çine falan gidiyordu muhabbet ederken arada geçiyordu sonra tırı bıraktı bir lojistik firmasına girdi adı albayrak lojistik olması lazım bundan 2 yıl önce girdi tırın olmadığına göre başlamak için böyle bir yol izleyebilirisin hocam

Toplam Hit: 7847 Toplam Mesaj: 58
lojistik tır uluslar arası şöfor