TMSF Bankasya'ya El Koydu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayok
    Tayok's avatar
    Erkek

http://www.aksam.com.tr/guncel/tmsf-bank-asyaya-el-koydu/haber-378749

Bu bankasya denen gavatlara kâr elde etmek için, kasım ayında borsadan hisselerini satın almıştım. Fiyatı biraz yükselirde kâr elde ederim diye. Ki kâr elde edecektim ki göz altı pazarına alındı hisse ve dibe vurdu. Şimdi TMSF el koymuş bankaya. Sizce şimdi benim hisselere?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

http://diyetlistesi.com.tr/wp-content/uploads/2014/08/Soguk-Su.jpg

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Ne güzel yaptılar, hadi şimdi de kredi çeksin yatırıp kurtarsınlar bankalarını, :)

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayok
    Tayok's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı

Öyle deme aga. Kâr elde ederiz diye aldık.  0.82 TL maliyetim var. Şu an 0.62 TL

Belki bankayı satar TMSF. Yalnız TMSF bankayı satarsa bizim hisseler yeni bankanın hisseleri mi oluyor yoksa buhar olup uçuyor mu onu merak ediyorum. 0.82TL ye banka hissesi bedava yoksa koymuşum paralele, hükümete. Ben kâr ederim polemiğe girmem :D

Ama bu sefer zarar etmeyiz umarım :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

.neyse

zeybekustasi tarafından 03/Şub/15 22:20 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    Tayok bunu yazdı
    NoToLeRaNcE bunu yazdı

Öyle deme aga. Kâr elde ederiz diye aldık.  0.82 TL maliyetim var. Şu an 0.62 TL

Belki bankayı satar TMSF. Yalnız TMSF bankayı satarsa bizim hisseler yeni bankanın hisseleri mi oluyor yoksa buhar olup uçuyor mu onu merak ediyorum. 0.82TL ye banka hissesi bedava yoksa koymuşum paralele, hükümete. Ben kâr ederim polemiğe girmem :D

Ama bu sefer zarar etmeyiz umarım :D

Ben olsam anında elden çıkarmaya bakardım uzanlar gibi bunlarda gider artık, çokta kağıt varmıydı elinde, parası 100 binin üstünde olanlar ne yapacak acaba,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

hocam fetullah bile zarar etmemek için hisselerini satarken sana bu aklı kim verdi :D

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sırada basın kuruluşları var.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

bankayı neden bu hale getirmek istediler ki ?

amk memleketinde adamlar istedikleri gibi at oynatıyorlar artık.fuat demiş ya hepsi yargılanacak, bi bok olmaz bunlara

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Banka müşterilerine takır takır hizmet veriyorken, ödemelerde sıkıntı yokken böyle bir hareket ilerde milletin götünden patlar milyarlarca lira tazminatla geri doner. Anasini ziktiler ulkenin amk hukumet fetoya cephe alacam diye bokunu salonun duvarina bulastiracak kadar aciz duruma dustu...yine zikilen biz olacaz 5-10 yila.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

senin durum bu oluyor hoca :D asdasd

JMXOa1H.png%20%28462×578%29

Toplam Hit: 9315 Toplam Mesaj: 71