TMSF Bankasya'ya El Koydu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

yesinler birbirini

le le le sakine
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

zaten böyle birşey olacağı belliydi çok şaşırmadım

hesabım vardı son hesapladım havale yaptım 0 tl oldu. yeni banka düşünüyordum.

eskiden vergiler bank asya üzerinden yatırılabiliyordu. son aylarda vergi ödeyemedik bankasya üzerinden.

devletle ilişkileri kopuyordu zaten.

neticede böyle şeyler ne için apılırsa yapılsıun kötüdür. halk mağdur olur

çalışanlar mağdur olur. bir ülkede banka kapanırsa ekonomik olarak kötü bir imaj olur..... uzar gider.

ancak sevinmedim ama hiç üzülmedimde. dini bir cemaatsen ne işin var bankayla senin.

islami bir banka olsun derdinlerse saygı duyarım ama

hiçte öyle bir uygulamaları yoktu sanırsam. normal banka mantığıyla çalılıyorlardı.

bu ilk çatışmalar çıktığında arkadaşıma "eğer masumsanız  elinizi eteğinizi herşeyden çekin,  

millet a bak bunlar sadece din diyanet peşinde" derlerdi dedim

ama yok sınav yok banka yok  para himmet burs derken işin bokunu çıkardılar.

o kadarda okumuş adamlardı  hiçmi biri sosyoloji okumadı bunların

neyse

http://www.bugun.com.tr/gundem/fuat-avni-bulundu-haberi/1474032

haber sitesindenki pankartlara bakın ama özellikle alttaki yorumlara çok güldüm

http://www.haberler.com/para-yatirmak-icin-bank-asya-subelerine-akin-6933174-haberi/

reisi cumhur denize paralel olan dağları, yollara paralel olan ağaçları geometrideki paralel uygulamalarını tahammül edemediği için kaldırmak istiyormuş :):) duydunuzmu

Aziz Nesin bu Halka ne demisti.

Devlet batirin diyo. Biz yatirin anliyoruz. Kiskananlar catlasin.

futurist tarafından 05/Şub/15 13:54 tarihinde düzenlenmiştir

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    o degilde bu düştugunde VARYA. buna ve yakınlarına bırakın kazıgı.. californiadaki o agacın gövdesini... abbbbooooo :D

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoN
    NoN's avatar
    Erkek

Öyle veya böyle bu banka Türkiye ekonomisinin bir parçası, insanın kendi ülkesinin bankasını batıracak kadar gözü döner mi arkadaş.

Baktılar dışarıdan müdahale ile batmıyor banka, bu sefer yönetime girip içeriden batırmaya çalışıyorlar :D

Hayat günlük defter yaprağı, hazan gelir dökülür Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

katkı payı katılım payı kar payı yalanları altında faiz alan banka

hani islamda faiz yoktu lan şerefsizler

her neyse olaya şöyle bakın

bu aynı tornadan çıkan badem bıyıklı hacı hocaların kökünü kurutsun hükümet bir daha filizlendirmemek üzere

ve bankanın sahipleri zengin diye ertesi gün bankayı geri vermeye kalkmasınlar yeter

zaten bunlar önceki seçimlerde belediye cumhurbaşkanı fln aday seçimiydi yalanlarıyla geçiştirdiler

haziranda önümüzdeki seçimde ak göt kara göt belli olacak zaten

bunlar yobazlardan kurtuluşumuz için hayırlı şeyler böyle bakın

diğerleri zaten 17 aralıkta öldü

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Banka şu an TMSF'de mi ?

Eğer öyleyse para yatıranlar Tayyib'e yatırmıyor mu ? :)

Kendine İyi Bak ..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=MqMJyDRk5Ok

Romanlar bile para yatırmışlar :) Sadece 2 günde bu kadar organize.

Dünyayı iyiler kurtaracak.
Toplam Hit: 9361 Toplam Mesaj: 71