TMSF Bankasya'ya El Koydu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

İşte Fuat Avni'nin o twitleri;

1. Yezid, dün Muttalip Ünal'ı Saray'a çağırdı.

2. 'Bankasya'yı TMSF'ye devretmeyi beceremediniz. O zaman devir algısı oluşturacak bir bahane bulun ve banka yönetimine el koyun' dedi.

3. Muttalip'e milletvekilliği sözü verildi.

4. Toplantıda bankanın yeni yönetim kurulu üyeleri de kararlaştırıldı.

5. Havuz medyası yarın yönetime değil de hisselere el konulmuş gibi yalan manşetlerle çıkacak.

6. Havuz medyasının yalan manşetleriyle halkta bankanın fona devredildiği havası oluşturulacak.

7. Bu yöntemle halkta panik havası oluşturularak, ciddi miktarda ve ani mevduat çekilişi hedefleniyor.

8. Sonraki aşamada ise çekilen mevduatlar bahane edilerek, bankanın gerçekten Fona devri planlanıyor.

9. Yezid'e, bu bahaneyle bankaya işlem yapılmasının bankacılık açısından büyük risk taşıdığı ve örneğinin olmadığı söylendi.

10.Bürokratlar, Yezid için 'Hiçbir belgede imzası yok, sadece talimat veriyor, Muttalip de dokunulmazlık alacak, olan bize olacak' diyorlar.

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

z**sinler birbirlerini.

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
    bu darbe olmuyomu amnakoduklarim :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

gençler bişi sorcam. bizim bankasyada senetler var. bunların akibeti nolur?

her ay 10binlik senetler?

devlete mi ödicez? ödemesek nolur :)

la hiç mi bilen yok mk

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

gençler bişi sorcam. bizim bankasyada senetler var. bunların akibeti nolur?

her ay 10binlik senetler?

devlete mi ödicez? ödemesek nolur :)

la hiç mi bilen yok mk

hoca hiç birşey olmaz bankanın bankacılık faaliyetleri devam ediyor ödeyeceksin gidip vergi dairesine yatırmayacaksın sonuç olarak sahip değişsede banka aynı banka :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hellhound
    hellhound's avatar
    Erkek
    Tayok bunu yazdı

http://www.aksam.com.tr/guncel/tmsf-bank-asyaya-el-koydu/haber-378749

Bu bankasya denen gavatlara kâr elde etmek için, kasım ayında borsadan hisselerini satın almıştım. Fiyatı biraz yükselirde kâr elde ederim diye. Ki kâr elde edecektim ki göz altı pazarına alındı hisse ve dibe vurdu. Şimdi TMSF el koymuş bankaya. Sizce şimdi benim hisselere?

Banka devletin temel direkleriidir. Eğer bunlardan bir tanesi giderse devlet başlar sallanmaya. Su an Baştakilerin sevdası için devleti ucurumun kenarına getiriyorlar.

Senin hisselere gelecek olursak her türlü kar edersin ama uzun vadede. Bende aldım hisse hiçbir korkum yok. Param olsa biraz daha alırım. BEnim düşüncelerim bu yönde hocam.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hellhound
    hellhound's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Ne güzel yaptılar, hadi şimdi de kredi çeksin yatırıp kurtarsınlar bankalarını, :)

Çok yanlış düşünüyorsunuz hocam. Yanlış anlamayın sadece benim fikrim bu. MEsele artık bir devlet meselesi. Ben ne cemaatciyim ne de akp li. İlk başlarda dedimki tamam bu cemaat devlete sızmış sayın başbakanımız bunları temizleyecek. Ama bakıyorum aradan 13-14 ay geçmiş ama hala ne bi delil ne bi kanıt yok ortada. Bu çok basit karmaşık düşünmeye gerek yok. Demekki bu zamana kadar meydanlarda halka sadece kendilerini kurtarmak için yalan söylemişler. Mesele tamamen bundan ibaret.

Banka meselesine gelecek olursak. Banka devletin ana direkleridir. Bu ister cemaat bankası ister ingiliz bankası ister ermeni bankası olsun bu iş böyledir. Mesele böyle olunca Devletin kendi ayagına sıkmış oluyorlar bu durumda. Sizi kırdıysam affedin. Sadece açıklama ihtiyacı duydum. İyi Günler.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

En fazla Rusya'daki yukos şirketi gibi devlete milyarlarca dolar tazimat ödettirirler konuyu açan sende zengin olursun sonuçta hissedarsın. Tabi hala batıramadılar böyle bir beceriksizlik yok. Bu adamların soru çalarak değil günde 10 saat çalışarak bu hale geldiklerini anladığınızda çok geç olacak beybiler. :)

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkfeo
    Darkfeo's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

cem uzan

aydın doğan

uğur dündar 

.

.

.

feto .

.

.

uzar gider bu liste

bunlar cuma çıkışı molotof atan zihniyet herşey beklenir bunlardan......

Zaten akpkk süttün çıkmış ak kaşık amk..

"Tarikat kutsaldır, maddi çıkar için kullanılamaz." HolyOne
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bundan bir 10 sene sonra devlet ciddi tazminat ödeyecek cemaatçilere demedi demeyin.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 9314 Toplam Mesaj: 71