folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder TOKİ Başvuruları Başladı (100 Bin Sosyal Konut Projesi İçin Başvuru Şartları)

TOKİ Başvuruları Başladı (100 Bin Sosyal Konut Projesi İçin Başvuru Şartları)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

En olmadı başka bankadan uygun fiyatlı kredi çekip Toki'nin parasını peşin veririz. Hem parayı toplu verince indirimde yapıyorlar diye biliyorum.

Öyle bir şey var mı yav :D varsa dirket çat peşin vereyim. Bu konuda sormuştum peşin verebiliyor muyuz diye ama yok demişti birileri hatırlamıyorum şuan. 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

En olmadı başka bankadan uygun fiyatlı kredi çekip Toki'nin parasını peşin veririz. Hem parayı toplu verince indirimde yapıyorlar diye biliyorum.

Öyle bir şey var mı yav :D varsa dirket çat peşin vereyim. Bu konuda sormuştum peşin verebiliyor muyuz diye ama yok demişti birileri hatırlamıyorum şuan. 

Duruma göre oluyor sanırım. Mesela fakirler için yapılan tokilerde değil daire parasını apartman parasını verip ırmarlıcam desen yine kabul olmuyor ama normal farklı şartlardakinde olabilir belki bilemeycem.

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

arnavutköy sonuçları açıklanmış

http://talep.toki.gov.tr/projeler/IstanbulArnavutkoy/ks21.pdf

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Duruma göre oluyor sanırım. Mesela fakirler için yapılan tokilerde değil daire parasını apartman parasını verip ırmarlıcam desen yine kabul olmuyor ama normal farklı şartlardakinde olabilir belki bilemeycem.

Ne alaka hocam. Fakire faiz vermesin ödeyemeyeceğini düşünüyorsa. 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek
    erdem358 bunu yazdı
    micropin bunu yazdı

Tuzla için kura sonuçlanmış. Bana nasıl olduysa çıkmış.

2+1 Sonuçları

3+1 Sonuçları

Bu projede Ziraat Bankası yıllık %4.5'tan kredi verecekti. Ancak proje açıklandığı tarihten beri faizler iyice düştü. Amerika 0'a indirdi, neredeyse parasını tutandan para talep edecek. Şu durumda insanları almaya ikna edebilmek için 4.5'luk oranı %2'ye falan çekmeleri gerekiyor. İnsanlar neden TOKİ'nin binalarını alsın ki, aynı fiyata istediği semtte almak varken.

Hiç umudum yoktu ama 3+1 de bana çıktı

Vayy...

Hadi hayirli olmasi dilegiyle.

anca gidersin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    Pisibaliqi bunu yazdı

Arnavutköy 3+1 çekilmedimi?

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu arada peşinat 20.000 liradan 10.000 liraya çekildi bugünkü RTE açıklamasıyla.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı
    Pisibaliqi bunu yazdı

Arnavutköy 3+1 çekilmedimi?

Yarın hocam

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Hangi kura ne zaman yazmıyor sitede

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Hangi kura ne zaman yazmıyor sitede

Cuma Başakşehir. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 19279 Toplam Mesaj: 148
toki altgelir evsahibi