folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilişim Güvenliği
linefolder Toplanın Millet Kendi VPN Sunucumuzu Kendimiz Kuruyoruz - Yeni Başlayanlar İçin VPN - Güncelleme : 30.03.2014

Toplanın Millet Kendi VPN Sunucumuzu Kendimiz Kuruyoruz - Yeni Başlayanlar İçin VPN - Güncelleme : 30.03.2014

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Marslan
    Marslan's avatar
    Erkek

Yurt dışı lokayonu sunucu konusunda hangi güvenli olarak(log tutmama veya paylaşmama gibi) hangi firmaları önerirsiniz ?

Örn.

google cloud

amazon aws

microsoft azure

godaddy

digital ocean

open hosting

brightbox

vexxhost

joyent

veya başka bir tavsiyeniz olabilir

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Marslan bunu yazdı

Yurt dışı lokayonu sunucu konusunda hangi güvenli olarak(log tutmama veya paylaşmama gibi) hangi firmaları önerirsiniz ?

Örn.

google cloud

amazon aws

microsoft azure

godaddy

digital ocean

open hosting

brightbox

vexxhost

joyent

veya başka bir tavsiyeniz olabilir

kurumsalların hepsi log tutar fakat kurumsallar her zaman daha stabil  çalışır.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Niye digitalocean ile uğraşıyorsunuz ki ? Vultr'da Almanya, Hollanda veya Fransa lokasyon aylık 5 dolar. Alırken VPN diye alırsanız onlar ayarlıyor zaten.

Başlangıç için 5 dolar bakiye ile başlıyor ama bakiye atmazsanız kullandırtmıyor.

mkyb tarafından 05/Kas/16 18:11 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek

digitalocean frankfurt sunucusundan aldım bi hesap kurdum vpn server 'ı taş gibi çalışıyor valla.. ellerine sağlık rene hocam ;)

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Niye digitalocean ile uğraşıyorsunuz ki ? Vultr'da Almanya, Hollanda veya Fransa lokasyon aylık 5 dolar. Alırken VPN diye alırsanız onlar ayarlıyor zaten.

Başlangıç için 5 dolar bakiye ile başlıyor ama bakiye atmazsanız kullandırtmıyor.

Arkadaş 2 kullanıcı ile kullanabileceğini yazmış

http://www.tahribat.com/forum/4-5-dakikada-vpn-kurma-vultrcom-224189 

2 kişi için çok pahalı onun yerine 5 $ vps al kur soft etheri kaç kullanıcı istersen 11 kişi aktif kullanıyoruz. Tabi çoğu facebook giriyor. 11 kişi aynı anda Film falan indirim derse sunucu biraz kasıyor haliyle ideal 5 kullanıcı çok aktif kullanacaksa iyi.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Altair
    Altair's avatar
    Erkek
    x-files bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Arkadaş 2 kullanıcı ile kullanabileceğini yazmış

http://www.tahribat.com/forum/4-5-dakikada-vpn-kurma-vultrcom-224189 

2 kişi için çok pahalı onun yerine 5 $ vps al kur soft etheri kaç kullanıcı istersen 11 kişi aktif kullanıyoruz. Tabi çoğu facebook giriyor. 11 kişi aynı anda Film falan indirim derse sunucu biraz kasıyor haliyle ideal 5 kullanıcı çok aktif kullanacaksa iyi.

Daha temizi github student pack ile edu.tr uzantılı mail adresine 50$ DO kodu veriyor :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ne yapsak ki Spotify, Netflix grubu gibi TBT VPN grubu mu kurak ? 6 aylık parayı peşin verelim ortaklaşa takılalım. Kominizm güzel bi şey lan.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

arkadaşlar birisi alıpta 4-5 kişi ortak kullanırız diyosa ben para veririm ben bunun kurulumuyla ugrasmam suan

orospu cocukları toru bile kapatmıslar vpn olmadan baglanmıyor ordada işimiz var  sırf o yüzden alıcam

varmı

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Ne yapsak ki Spotify, Netflix grubu gibi TBT VPN grubu mu kurak ? 6 aylık parayı peşin verelim ortaklaşa takılalım. Kominizm güzel bi şey lan.

Olursa beni de yaz hocam.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

tfgsdfsdfsdfsdf 

cok guldum lan paypal da odeme ulkelerı arasında turkıye yoktu 

ama ulkeyı amerıka yaptım standart bılgılerımle odeme yaptım 

bu arada student edution u soyleyen arkadastan allah razı olsun 

55 dolar hesabımda :) 

teşekkürler

ek 

makaledekı komutlar  kopyalanmıyor ne yazıkkı centosun 6.8ı var 6.5 yok do da 

sayfa 23.te wgetle cekttırdım ama tar komutunu ne yapacagız bılemedım cd/usr tanumadı devamı da olmadı o yuzden 

hipokondriyak tarafından 05/Kas/16 20:36 tarihinde düzenlenmiştir

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
Toplam Hit: 68342 Toplam Mesaj: 200