folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilişim Güvenliği
linefolder Toplanın Millet Kendi VPN Sunucumuzu Kendimiz Kuruyoruz - Yeni Başlayanlar İçin VPN - Güncelleme : 30.03.2014

Toplanın Millet Kendi VPN Sunucumuzu Kendimiz Kuruyoruz - Yeni Başlayanlar İçin VPN - Güncelleme : 30.03.2014

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

tfgsdfsdfsdfsdf 

cok guldum lan paypal da odeme ulkelerı arasında turkıye yoktu 

ama ulkeyı amerıka yaptım standart bılgılerımle odeme yaptım 

bu arada student edution u soyleyen arkadastan allah razı olsun 

55 dolar hesabımda :) 

teşekkürler

ek 

makaledekı komutlar  kopyalanmıyor ne yazıkkı centosun 6.8ı var 6.5 yok do da 

sayfa 23.te wgetle cekttırdım ama tar komutunu ne yapacagız bılemedım cd/usr tanumadı devamı da olmadı o yuzden 

Hipo root bilgilerini at sana kurayım. 

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    x-files bunu yazdı
    hipokondriyak bunu yazdı

tfgsdfsdfsdfsdf 

cok guldum lan paypal da odeme ulkelerı arasında turkıye yoktu 

ama ulkeyı amerıka yaptım standart bılgılerımle odeme yaptım 

bu arada student edution u soyleyen arkadastan allah razı olsun 

55 dolar hesabımda :) 

teşekkürler

ek 

makaledekı komutlar  kopyalanmıyor ne yazıkkı centosun 6.8ı var 6.5 yok do da 

sayfa 23.te wgetle cekttırdım ama tar komutunu ne yapacagız bılemedım cd/usr tanumadı devamı da olmadı o yuzden 

Hipo root bilgilerini at sana kurayım. 

atılmıstır :)

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek
    Altair bunu yazdı
    x-files bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Niye digitalocean ile uğraşıyorsunuz ki ? Vultr'da Almanya, Hollanda veya Fransa lokasyon aylık 5 dolar. Alırken VPN diye alırsanız onlar ayarlıyor zaten.

Başlangıç için 5 dolar bakiye ile başlıyor ama bakiye atmazsanız kullandırtmıyor.

Arkadaş 2 kullanıcı ile kullanabileceğini yazmış

http://www.tahribat.com/forum/4-5-dakikada-vpn-kurma-vultrcom-224189 

2 kişi için çok pahalı onun yerine 5 $ vps al kur soft etheri kaç kullanıcı istersen 11 kişi aktif kullanıyoruz. Tabi çoğu facebook giriyor. 11 kişi aynı anda Film falan indirim derse sunucu biraz kasıyor haliyle ideal 5 kullanıcı çok aktif kullanacaksa iyi.

Daha temizi github student pack ile edu.tr uzantılı mail adresine 50$ DO kodu veriyor :)

Hocam edu maili var ama ne planladığını soruyor github. Onaylanmazsa ne yazıp gönderelim indirimlerden hak kazanmak için?

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Makalenin güncellenmesi lazım. Bende denedim denedim Digitalocean da kuramadım bu sistemi bir türlü.

en son sağ olsun @furkiak mürid bağlandı da kurdu. 

Ama bize balık vermeyin, balık tutmasını öğretin.

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    Kernel_Panic bunu yazdı
    Altair bunu yazdı
    x-files bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Niye digitalocean ile uğraşıyorsunuz ki ? Vultr'da Almanya, Hollanda veya Fransa lokasyon aylık 5 dolar. Alırken VPN diye alırsanız onlar ayarlıyor zaten.

Başlangıç için 5 dolar bakiye ile başlıyor ama bakiye atmazsanız kullandırtmıyor.

Arkadaş 2 kullanıcı ile kullanabileceğini yazmış

http://www.tahribat.com/forum/4-5-dakikada-vpn-kurma-vultrcom-224189 

2 kişi için çok pahalı onun yerine 5 $ vps al kur soft etheri kaç kullanıcı istersen 11 kişi aktif kullanıyoruz. Tabi çoğu facebook giriyor. 11 kişi aynı anda Film falan indirim derse sunucu biraz kasıyor haliyle ideal 5 kullanıcı çok aktif kullanacaksa iyi.

Daha temizi github student pack ile edu.tr uzantılı mail adresine 50$ DO kodu veriyor :)

Hocam edu maili var ama ne planladığını soruyor github. Onaylanmazsa ne yazıp gönderelim indirimlerden hak kazanmak için?

yaz bişiler hocam 

i m a software developer. i will publish my all works . 

de geç

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Rene Reyis formunda

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Abi bende bir gerizekalılık var sanırım herşeyi adım adım yaptım ancak konsolda login as: root yazıp entera bastıktan sonra password kısmına yazamıyorum hiçbirşey. görünmezdir diye yazıp denedim yine olmuyor

www.kriptopedi.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı

Abi bende bir gerizekalılık var sanırım herşeyi adım adım yaptım ancak konsolda login as: root yazıp entera bastıktan sonra password kısmına yazamıyorum hiçbirşey. görünmezdir diye yazıp denedim yine olmuyor

hacı kopyala sonra dos ekranın sagtus yap entera bas karakter artırmasa da kopyalıyor hadı ben kactım 

hipokondriyak tarafından 06/Kas/16 04:19 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    Easx bunu yazdı

hacı kopyala sonra dos ekranın sagtus yap entera bas karakter artırmasa da kopyalıyor hadı ben kactım 

Sen varya adamsın hipo :)

www.kriptopedi.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Altair
    Altair's avatar
    Erkek

Şu softether server a ubuntu 16.04 üzerinden client olarak bağlanabilen varsa bi zahmet yardımcı olursa çok makbule geçecek :)

Toplam Hit: 68344 Toplam Mesaj: 200