folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Ttnet Netlimitsiz"E Geçip Hızı Kasıtlı Düşürülen ?

Ttnet Netlimitsiz"E Geçip Hızı Kasıtlı Düşürülen ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar , temmuz gibi falan netlimitsize (8mbite kadar 15gblık) geçmiştim , 3 hafta önce falan kopma problemleri başladı

2 hafta önce telefon açtım arıza kaydı yaptım hallettik dediler değişme olmadı. sonra 3-4 gün sonra tekrar aradım , geçen hafta falan hızım 2mbite kadar oldu ! 2048den yukarı çıkmıyor yani. 

MH'yi aradım , adam mal yerine koydu , biliyorum dedim 2mbitle limitlendirdiniz 8mbite kadar diyorsunuz dedim , o tarife 1mbiti de kapsıyor falan laf oyunlarına girdi. Neyse zorla anlattım adama , anlamak istemedi ibne. Napsın para alıyo haklı o da . Bölge müdürlüğüne başvuracaksınız dedi buradan birşey yapamayız.

Bre ttnet , MH arayınca sorunu gidermek için hızı düşürüyorsun , tarife değişikliğini de yapıyorsun bunun için neden bölge müdürlüğüne gitmem gereksin ? telefon açayım dedim olmaz dediler.. Küfür istiyo ibneler daha ben napıyım ya..

Bu sorunla karşılaşan başka arkadaşlar var mı ? boyun mu eğdiler ? arada aklınıza estikçe uplayıverin konuyu da , herkes bilinçlensin.

Aman diyim kopma probleminiz varsa , saat başı kopuyorsa 8mbit hızınız varsa arıza kaydı yapmayın :D

Benimle aynı sorunu yaşayan bazı insanlardan linkler..

http://www.mobil-forum.com/internet-dunyasindan-son-haberler/21461-8mbit-yalani.html

http://forum.shiftdelete.net/internet-teknolojileri/93747-8-mb-kopma-yasayanlar-cozum.html

http://forum.shiftdelete.net/internet-teknolojileri/94622-net-limitsiz-kullanicisiyim-hattima-2-mbit-sinir-koydular.html

http://www.teakolik.com/ttnet-8-mbit-maceram-bugun-son-buldu-is-yerimdeki/comment-page-1/

http://forum.donanimhaber.com/m_35117596/mpage_1/fromTicket_/key_//tm.htm#35119030

Karttan santralden mantralden bahsedilmiş nedir bu ?

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alli
    alli's avatar
    Erkek

valla kardeş bende aynı dertten müzdaribim . 1 mbit kotalıydı limitsize çevirdik . operatör 8 mbye kadar hız için extra bilmem kaç tl alıyoruz oraya geçmek istermisin dedi , tamam dedim geçelim .2 gün sonra netin hızında bi azalma oldu bi baktım hızı 512 kb ye düşmüş . aradık santralden şundan bundan bi dünya bahane uydurdular . malesef boyun eğdik napsak aihm'e mi gitsek :/

https://i.imgur.com/lCgZ0V0.jpg
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Focal
    Focal's avatar
    Erkek

Bulunduğunuz bölgede quiknet varsa hiç durmayın direk başvuru yapın.. 1mbit net hızım var flashgetle bile dosya indirirken 106kb ile indirmem gerekirken 75kb ile indiriyorum bi seferlik bile değil hep bu şekilde.. adsl'de 1mbit 49TL quiknet'de 10mbit 49TL Sınırsız paketlerdir..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Focal bunu yazdı:
    -----------------------------

Bulunduğunuz bölgede quiknet varsa hiç durmayın direk başvuru yapın.. 1mbit net hızım var flashgetle bile dosya indirirken 106kb ile indirmem gerekirken 75kb ile indiriyorum bi seferlik bile değil hep bu şekilde.. adsl'de 1mbit 49TL quiknet'de 10mbit 49TL Sınırsız paketlerdir..

olsa , geçmeyen top olsun aq :D

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

schizophrenictr bunu yazdı:

Focal bunu yazdı:

quciknet site harici vermiyor yani bi binada 1 kişi başvurdugu zaman vermiyorlar illaki sitede cogunluk isticek oyle veriyorlar.

kablonet de guzel tavsiye ederim kullanıyorum 1 kere sorrun yasadım eve adam yolladılar hal ettiler gittiler.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

HoLyCat bunu yazdı:

Focal bunu yazdı:

quciknet site harici vermiyor yani bi binada 1 kişi başvurdugu zaman vermiyorlar illaki sitede cogunluk isticek oyle veriyorlar.

kablonet de guzel tavsiye ederim kullanıyorum 1 kere sorrun yasadım eve adam yolladılar hal ettiler gittiler.

apartmana bağışlarım aq :|

...said addicted.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

kopmalar beni delirtiyo ya  8 mb te kadar gectim bedne forumdada konu actım zaten arar ara kopmalar oluyo  10-15 saat gelmediği oluyor netin.  hız konusunda bi şikayetim yok ama lakin az önce 12 gb indirdim bu ay 50 kb idare edecez heralde :)

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

ReDsEa bunu yazdı:

kopmalar beni delirtiyo ya  8 mb te kadar gectim bedne forumdada konu actım zaten arar ara kopmalar oluyo  10-15 saat gelmediği oluyor netin.  hız konusunda bi şikayetim yok ama lakin az önce 12 gb indirdim bu ay 50 kb idare edecez heralde :)

aynen aynen. ama 50gb geçtiğim halde hızım düşmedi 512ye hiç , onunla seviniyorum artıkın..

...said addicted.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ReDsEa bunu yazdı:

aynen aynen. ama 50gb geçtiğim halde hızım düşmedi 512ye hiç , onunla seviniyorum artıkın..

valla benimki düşmüyor :D aynı hızla tam gaz devam

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

bu sisteme girenlerin hepsi pişman.almayin..yoksa eve tel acarmı  bu sisteme gecin diye 2-3 kez aradılar.

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    k2ankaya
    k2ankaya's avatar
    Erkek

valla bende bugün geçtim tam seviniyodum kendi kendime:D bu konuyu gördüm hevesim kursağımda kaldı inşallah bendede böyle şeyler çıkmaz

Everybody has a plan.Till they get punched in the mouth. MT
Toplam Hit: 6955 Toplam Mesaj: 44