folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Ttnet Netlimitsiz"E Geçip Hızı Kasıtlı Düşürülen ?

Ttnet Netlimitsiz"E Geçip Hızı Kasıtlı Düşürülen ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twiN35
    twiN35's avatar
    Erkek

bende baglantıda kopma olmuyor fakat yaklasık 3 4 aydır bu tarifeyi kullanıyorum net hızım 3.5 gbdan yukarı cıkmadı daha arayıp bunu söyledigimde aynen adam aptal yerine koymaya calıstı yok o kadar destekliyodur alt yapıyla alakalıdır falan filan diye ön komsum 7 ye kadar görüyor.allahtan quicknet calısmaları başladı burdada yakın zamanda quicknete geçebilicez diş sıkıyorum.

Semt-i Bornova..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugraok
    bugraok's avatar
    Erkek

schizophrenictr bunu yazdı:
    -----------------------------

bugraok bunu yazdı:

hocam aynı sorunu bende yaşadım ilk aradığımda salak yerine koydular beni.. ertesi gün tekrar aradım ve biraz daha sert bir dille konuştum arıza kaydını aldılar ve 15 dakika içinde yeniden 8mbte çıktı...

ne dedin

yani daha öncesinde 800le dosya çektiğimi arızadan sonra bunun 200le sabitlendiğini söyledim ama adam altyapı desteklemiyodur falan dedi. arızaya kadar destekliyodu arızadan sonra mı desteklememeye başladı dedim tamam dedi arıza kaydınızı alıyorum eğer ki bizden kaynaklanan bir durum varsa hemen düzeltiriz dedi ve şu anda yaklaşık 810la torrent çekiyorum 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thek
    thek's avatar
    Erkek

Birde bahsettiğiniz tarifede 15 gb ı geçtiğiniz zaman hızınız düşüyor yazıyordu acaba hiç 15 gb lık bişey indirip hızınız 512 ye düştü mü.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

bu santrallerin nerde oldugunu ögrenebilecegımız bir yol var mı ?

kısa zamanda bende gececem

birde ttnetin tarife kısmında yazmıyor 15 gn gecersenız falan flan diye kalktımı acaba önceden yazıyordu diye hatırlıyorum..

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jayde
    jayde's avatar
    Erkek

bende 3 ay önce geçtim netlimitsize.her ay ortalama 50 gb kadar indirmişim hala bir düşme yaşanmadı.

bncce modeme res atmakla ilgisi yok zaten net çok defa koptuğu için(sen farketmesende) aynı işlevi görüyor

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

garip..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Görevli doğruyu söylemiş, tarifen 8 mb'e kadar. İstersen 1 mb bağlan istersen 8 mb, zaten tarifenin özelliği de bu. Telekomun alt yapısı çok sağlıklı değil. Bir müddet yüksek hızla bağlanırsın, sonradan sorun yaşarsan ve yakınlarda sorun yaşamayacağın boş port yoksa hızını kaça düşürürlerse onu kullanacaksın.

Yok ben kullanmam dersen, tarifeni eski tarifeye indirebilirsin. Bu arada servis sağlayıcın ne olursa olsun (ttnet, smile, turknet, biri vss) hepsinin alt yapısı telekom'un sağlamış olduğu alt yapı. O yüzden birisinde bu hız varsa diğerinde de  aynı hızla bağlanırsın değişme olmaz.

Bu konuyu forumda açılan onlarca konuda yazıldı, onlarca cevap yazdık. Yarın öbür gün yine bir konu açılacak yeniden soracaksınız. Sonra yine ona buna bok atacaksınız.

Bakın tekrarlıyorum, eğer kötülüyorsanız kullanmayın. Benim hattımda kötü, santrale 3 km mesafedeyim 1 mb bile kullanamıyorum. 32 mb e kadar kullanma hakkım var ama kullanamıyorum. İtiraz etmiyorum, neden ? Olabilecek ve olamayacak şeyleri biliyorum, kabulleniyorum.

Hem kabullenemeyip, hemde küfür edip, üstüne yüzsüzce kullananlardan olmayın !

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

bende netlimitsizdeyimde bu speed testler herzaman düzgün sonuc vermio bende manuel olarak test edicem ama şöyle tam performansla çekebilcegim bi link bulamadım hızı kökleyebilecegim belli bi link varmı ftp olabilir download sitesi olabilir ama free ye indirme hız limiti koymasın

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

Hocam  http://www.speedtest.net/ işini görür belki

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

upload dogruda download bole olsa dosya indirmekten burda yazı yazmaya fırsat bulamazdım emin ol :D

Toplam Hit: 7007 Toplam Mesaj: 44