folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Ttnet'den Turknet'e Geçme

Ttnet'den Turknet'e Geçme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omery
    omery's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

Anlaşıldığı üzere TTNET kullanıyorum 16mb ultranet tarifesi. 70 lira filan fatura ödüyorum. Bir müridin konusu üzerine biraz araştırdımda Türknet'in aşağıda ki paketini buldum.

http://prntscr.com/ff2p6y

Geçilir mi problem yaşarmıyım?

Wingardium Leviosa
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serhat8102
    serhat8102's avatar
    Erkek

hocam an itibari ile turknet bağlatmış bulunuyorum.

bizim ev 35 mb e kadar destekliyo.

http://www.tahribat.com/forum/fiber-mi-hiper-mi-229539#msg2851089

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omery
    omery's avatar
    Erkek
    serhat8102 bunu yazdı

hocam an itibari ile turknet bağlatmış bulunuyorum.

bizim ev 35 mb e kadar destekliyo.

http://www.tahribat.com/forum/fiber-mi-hiper-mi-229539#msg2851089

O konuyu görünce bende araştırdım :) 16mb düşmesi yeterli bence tarife güzel duruyor. 

Bide ttnet cayma bedeli filan var tabi onada bakmam gerek.

Wingardium Leviosa
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Anladığım kadarıyla ADSL kullanıyorsun şuan fakat Türknet VDSL vaat ediyor. Türknet iyidir hoştur ama müşteri hizmetleri biraz kıt bi firma. Her sorunda daire içi tesisatta problem var deyip çıkıyorlar kenara. Özetle ucuz etin yahnisi. Ha bağlatıpta sorunsuz kullananda var. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Türknet pişmanlıktır.

while (1<2)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omery
    omery's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Anladığım kadarıyla ADSL kullanıyorsun şuan fakat Türknet VDSL vaat ediyor. Türknet iyidir hoştur ama müşteri hizmetleri biraz kıt bi firma. Her sorunda daire içi tesisatta problem var deyip çıkıyorlar kenara. Özetle ucuz etin yahnisi. Ha bağlatıpta sorunsuz kullananda var. 

Paket bu hocam: http://prntscr.com/ff2sqv

Şansta lazım diyosun :) düzgünce internetsiz kalmadan geçiş sağlayabilirsem iyi olur..

Wingardium Leviosa
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ttnet'i iptal etmeden geçiş yap mutlaka. Yoksa Türk Telekom port yok deyip izin vermiyor bağlatmaya.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ManiakRhifat
    ManiakRhifat's avatar
    Erkek

Geçenki konulardan sonra bende geçiş yaptım Turknete. Oldukça memnunum, ttnet aboneliğini iptal etmek için bana birde kağıt imzalattılar formlar içerisinde, onlar ttneti iptal ettirip kendilerine geçirdiler hiç beni muhattab etmeden. Geçiş sürecinde internet bağlantımda hiç kesilmedi. 2 aydan fazla oldu kullanıyorum daha hiç problem yaşamadım.

eğer bir domates ışık hızına ulaşırsa kendisi ışık olur. bu sebeple ampulü yakdığınızda yanınızdan geçenlerin ışık mı yoksa domates mi oldunu bilemezsiniz. eğer ışık diyorsanız ışıktır, domates diyorsanız domatezdir. buna röletivite deriz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omery
    omery's avatar
    Erkek
    ManiakRhifat bunu yazdı

Geçenki konulardan sonra bende geçiş yaptım Turknete. Oldukça memnunum, ttnet aboneliğini iptal etmek için bana birde kağıt imzalattılar formlar içerisinde, onlar ttneti iptal ettirip kendilerine geçirdiler hiç beni muhattab etmeden. Geçiş sürecinde internet bağlantımda hiç kesilmedi. 2 aydan fazla oldu kullanıyorum daha hiç problem yaşamadım.

İyimiş. Geçeyim o zaman ben. Peki cayma bedeli konusu bilginiz var mı?

Wingardium Leviosa
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ManiakRhifat
    ManiakRhifat's avatar
    Erkek
    omery bunu yazdı
    ManiakRhifat bunu yazdı

Onun hakkında bilgim yok, ben geçmek için bitmesini bekledim taahhütün.

eğer bir domates ışık hızına ulaşırsa kendisi ışık olur. bu sebeple ampulü yakdığınızda yanınızdan geçenlerin ışık mı yoksa domates mi oldunu bilemezsiniz. eğer ışık diyorsanız ışıktır, domates diyorsanız domatezdir. buna röletivite deriz.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    omery bunu yazdı
    ManiakRhifat bunu yazdı

Ben görüşmüştüm 120 tl sini karşılıyorlar 

طדṮ
Toplam Hit: 6842 Toplam Mesaj: 55
internet ttnet turknet