folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Ttnet'den Turknet'e Geçme

Ttnet'den Turknet'e Geçme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omery
    omery's avatar
    Erkek

Hala tık yok. Çok iyiler ya :)

Başka firma bakıcam VDSL kullanabileceğim tavsiyeniz var mı? Super online'da var ama kota mantığı var çok saçma yıl olmuş 2030 ne kotası :|

Wingardium Leviosa
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

Turknet e Gectim ilk 4_5 gün iyidi. Sonra birden ev tel gitti ne arama yapabiliyorum nede arama alabiliyorum. Kaldım öylece. Dolayısıyla internet de yok. 4 gündür de bu şekilde. Arıza talebi oluşturdum. 2 gün sonra gelen mesaj geldi telime. Bölgede yapılan teknik çalışma sebebiyle geçici süre hizmet verememekteyiz diye. Sinir oldum. Apartmanda kimsenin telinde problemi yok. Bı tek benim ev tel ve internet yok. Bu nasıl bişey arkadaşlar böyle sorun başına gelipte halledebilen var mı?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    cagatay09 bunu yazdı

Turknet e Gectim ilk 4_5 gün iyidi. Sonra birden ev tel gitti ne arama yapabiliyorum nede arama alabiliyorum. Kaldım öylece. Dolayısıyla internet de yok. 4 gündür de bu şekilde. Arıza talebi oluşturdum. 2 gün sonra gelen mesaj geldi telime. Bölgede yapılan teknik çalışma sebebiyle geçici süre hizmet verememekteyiz diye. Sinir oldum. Apartmanda kimsenin telinde problemi yok. Bı tek benim ev tel ve internet yok. Bu nasıl bişey arkadaşlar böyle sorun başına gelipte halledebilen var mı?

ev tel kullanmıyorum ancak binada herkesin neti varken benimki gitti neyse kayıt filan açıldı sonradan anladım ki bu tt varya onlardan kaynaklı 2 gün böyle sürdü en son cem çelebiler'e wassaptan yazdım sorun akşamına çözüldü, belkide yazmasamda çözülecekti 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    cptprice
    cptprice's avatar
    Erkek

Herkes buradayken sorayım internet kullanımı bazında benim bi sıkıtım genel olarak yok.

Ancak dün itibari ile başlayan teamspeak programına bağlanamıyorum. (Failed to connect to server)

Yardımcı olacak arkadaşlara ihtiyacım var.

zaman bir bitmeyen çölmüş, ölenler ölmeden ölmüş ve zâten ölmemek zülmüş, neden inkârı beklersin? gönül bir at, zaman gemdir; o gem her derde merhemdir ne azgın bir cehennemdir; ne hâlâ nârı beklersin!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı
    cagatay09 bunu yazdı

ev tel kullanmıyorum ancak binada herkesin neti varken benimki gitti neyse kayıt filan açıldı sonradan anladım ki bu tt varya onlardan kaynaklı 2 gün böyle sürdü en son cem çelebiler'e wassaptan yazdım sorun akşamına çözüldü, belkide yazmasamda çözülecekti 

Benim ev tel hiç yok dolayısıyla internette yok. Napcam bilmiyorum. Arıza kaydı falan epey bekletiyorlar. Pazartesi de yapılmazsa salı iptal ettireceğim böyle rezalet olmaz yahu.

cagatay09 tarafından 12/Kas/17 01:34 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    cagatay09 bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı
    cagatay09 bunu yazdı

Benim ev tel hiç yok dolayısıyla internette yok. Napcam bilmiyorum. Arıza kaydı falan epey bekletiyorlar. Pazartesi de yapılmazsa salı iptal ettireceğim böyle rezalet olmaz yahu.

tt bilerek yapıyor bakın başka firmaya geçtiniz görün yine bize mahkumsunuz diyor resmen

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Hocam turk nete geçmek isteyenler varsa 10 kere düşünsün neden derseniz. Kota kalktı hız limitleri düştü. 288 80 80 müşteri hizmetleri olayı kalktı sesli yanıt sistemi geldi müşteri hizmetleri direk turknet  sitesi destek de bize yazın biz sizi ararız diyorlar. 10 gün oldu internet nakil işleminde bulundum. Adres doğru TTNET  nakil islerindeki elemanlar abi senin adresncadde olarak girilmis soyle sokak olarak girsin dediler aradım teyit ettik doğru yok biz düzgün girdik diyorlar. Sokak da 73010 sokak yazıyor su  elektrik faturada 10 sokak yazıyor 10 sokak diye talimat verdim böyle adres yok dedi belediye veya muhtarlıktan alın dedi aldım. 73010  sokak daha ne arayan ne soran avr üst yetkililerin mail adresi yokmu arkadaşlar.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek

Bende düşünüyordum boşverelim o zaman bi ton sıkıntı 20-30 fazla verelim kotada olsun ama en azından internetimiz olsun arıza kaydı açıyorum bugün adamlar yarın sabah kapımda beliriyorlar turknette bunların hiçbirine ulaşamıycaz 

-
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hız sorunu yaşayanlar

176.103.130.130

176.103.130.131

Dns adresleriyle deneyebilir mi? Türknet'in Dns'leri aşırı yoğunluktan bazen şişiyor. 

mkyb tarafından 12/Kas/17 11:48 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Hız sorunu yaşayanlar

176.103.130.130

176.103.130.131

Dns adresleriyle deneyebilir mi? Türknet'in Dns'leri aşırı yoğunluktan bazen şişiyor. 

bendeki modemin dns değişmiyor yaa  o çok sıkıntı versiyonda atamadım :S

Toplam Hit: 6795 Toplam Mesaj: 55
internet ttnet turknet