folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Ttnet'den Turknet'e Geçme

Ttnet'den Turknet'e Geçme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omery
    omery's avatar
    Erkek
    eyups bunu yazdı

keşke hiç bulaşmasaydın. 

:))) Başladık bir kere yapcak birşey yok.

Wingardium Leviosa
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    omery bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    omery bunu yazdı

Cumartesi günü geçiş tamamlandı kullanmaya başlayabilirsiniz dediler ama hat kutusuna ismimin yazılı olduğu kağıt bırakılmamış sırf bu yüzden interneti 4 gündür kullanamıyorum. Güzel bir geçiş süreci teşekkürler TurkNet. Bilginiz olsun diye yazıyorum :)

Elektrikçi çağır kapı ziliyle kontrol etsin hocam.

O nasıl oluyormuş >.< her elektrikçi bilir mi bunu?

Kağıt bırakmadıysa boştaki tellere kapı zilinin tellerini değdirerek akım olan kabloyu buluyorlar. Kapı zili çalarsa senin hattın o demektir.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

benzer bi süreç için bknz;

http://www.tahribat.com/forum/btk-karari-ile-adil-kullanim-kotasi-sonrasi-hiz-ar-225595/66#msg2854230

son aşamada yaşananlar dışında turknetin pekte kabahati yok yani. zaten benzer süreç yaşayanları netten okumuştum. Bakalım şimdi ne olacak.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Mutlu Son :))

wifi ile test ettim modemle arasında 3 metre vardı ve telefonda o esnada güncellemeleri yapıyordu.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

@heza

Hocam müşteri hizmetleri arayıp upload hızımın 4 megabite yükseltilmesini talep ediyorum demeni öneririm.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

@heza

Hocam müşteri hizmetleri arayıp upload hızımın 4 megabite yükseltilmesini talep ediyorum demeni öneririm.

Eyvallah hocam arıyorum birazdan 👍

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

@heza

Var mi böyle birşey? Hemen deniyorum bende :)

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    tolgasen bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

@heza

VDSL altyapısındaysanız evet var.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    tolgasen bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

@heza

VDSL altyapısındaysanız evet var.

VDSL kullanıyorum. Paketiniz dahilinde tanımlanıyor, müdahale edemiyoruz dediler.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Th3Ultra
    Th3Ultra's avatar
    Erkek

Ekim 2016'dan beri kullanıyorum, pişman değilim.

Artık Türk Telekom'dan sık sık yalak yalak rahatsız edecekler seni hocam. 

"Efendim Türk Net kullandığınızı görüyoruz, size bir teklifimiz olacak..." şeklinde. Dinlemeden "ben memnunum" dersin hocam, bozuluyorlar. :D

Amacımız; zengin olmak. Zengin görünmek değil.
Toplam Hit: 6837 Toplam Mesaj: 55
internet ttnet turknet