Tunceli‘ De 7 Şehit

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek
    CAgAtAy bunu yazdı
    FOXXLY bunu yazdı

bölünmeyi isteyen ne kadar kürt varsa alsın amk dağlarını bölünelim amk.

bölündükten sonra ne yol ne su ne elektrik hiç bişey vermeyeceksin köpek gibi yalvartacaksın amk.

yazık günah bu kadar insan pisi pisine ölüyor.

Hacı zaten bölünürse Türkiye ki dış güçler bunu istiyor o ibnelerin kurduğu ülkeyi sikecek 20 tane ülke var böl parçala yönet taktiği.

Sonra analarını bacılarını sokakta iş başında bulurlar.

ben şimdi bunu bekliyorum sonar bilmem ebesinin şeyinin yaptığı ankete göre aqp nin oy oranı artmış

İts My Life. NOW or NEVER
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek

bedelli hakkımı iptal edip askere komando olarak tehlikeli bölgelere gittim yine giderim askerden savaştan kaçmak bu asil kanı taşıyanlara yakışmaz zaten dış güçlerde bunu istemiyormu ben vatanımı bırakıp bir yere gitmem gidenede güle güle 

bu vatan ancak ugruna savaşanlar oldugu sürece vatan olacaktır ve imama kızıp oruç bozmayız biz her türlü zorluga gögüs gerip bununda üstesinden gelecegiz.....

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    be_cool bunu yazdı

bedelli hakkımı iptal edip askere komando olarak tehlikeli bölgelere gittim yine giderim askerden savaştan kaçmak bu asil kanı taşıyanlara yakışmaz zaten dış güçlerde bunu istemiyormu ben vatanımı bırakıp bir yere gitmem gidenede güle güle 

bu vatan ancak ugruna savaşanlar oldugu sürece vatan olacaktır ve imama kızıp oruç bozmayız biz her türlü zorluga gögüs gerip bununda üstesinden gelecegiz.....

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek
    be_cool bunu yazdı

askerden savaştan kaçılmıyor ki hocam ? 

sen evet dünyanın sayılı askeri gücünden birisin ama..

bu başımızdakilerle yapılan tek kelime ile şudur. sen küçük bir çocuksun onlar kocaman adam en ufak bi hareketinde ensene şaplağı yiyorsun.

sen onlarla savaşmıyorsun. savaştırtmıyorlar. ellerin kolların bağlı oturuyorsun. teroristi seni değil sen teröristi öldürdüğün için yargılanıyorsun bu ülkede.

tavizlerin haddi hesabı yok. millet sadece bir askeri için o ülkenin amına koyuyor ya tereddütsüz.. ya bizimkiler ? sadece son bir ayda verilen şehit sayısına bak.

daha bu ülkede bile bile bunları göre göre o adamlara oyy atılıyorsa.. ki son yapılan ankettemi ne yine oyları yükselmiş. ben bu ülkede bir dakika durmam..

herkes kendi sonunu kendi seçer. senin elinden ekmeğini alırlar ses çıkarmazsın çoluguna çocuguna kıyarlar ses çıkarmazsın.. çıkaramazsın. ee o zaman çek cezasını. 

evet 2sene önce yoklamam geldiğinde bende gidiyordum ailem işlerimi bozmasaydı. 

bu vatan uğruna savaşanlar var.. var ama hepsi ya içerde yada elleri kolları bağlı oturuyorlar.

oturtturuyorlar...

kendi şeçimim olmayan birşeye neden katlanıyım ? her koyun kendi bacağından asılmıyor sürüyü katlediyorlar.

konuşulacak çok şey.. çok fazla.. 

neyse.

http://www.leyladansonra.com/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    Bu konuyu ben bu sözler ile açsaydım herkes bana yüklenirdi diye tahmin ediyorum..
    Neyse konuya gelelim.. "devrimci harekat" adı altında savaşı tırmandırdılar. Şemdinli falan aylardır ellerinde zaten. Önceden kaçıyorlardı artık kaçmıyorlar. Bilmiyorum sonuç ne olur ama kanlı günler bizi bekliyor.. Kışın biter diye düşünüyorum ama takip ettiğime göre kışın da aynen devam edeceklermiş..

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

Askerliğimi Tuncelide yaptım hani gitmem göndermem diyenleri bilmem ama beni bugun çağırsınlar işimi gücümü bırakır yeniden giderim beyler kusura bakmayın.

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Bu halk isyan başlatmalı artık.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    be_cool bunu yazdı

senin yada benim yada bi başkasının ölümü hiçbir şeyi değiştirmeyecek.terörü bitirmek istemedikleri için ben gitmek istemiyorum askere.nitekim bi şekilde de gitmeyecem.girelim 2 tabur orduyla yıkalım bitirelim taş taş üstünde kalmasın hatta biyolojik silah kullanalım.o zmn biter bu terör yada en aza iner..

ne yapıldı bugüne kadar terör için ? kınadık anca.net bi adım göster.benim kanım ne için dökülecek ? ülkeyi biraz daha sömürsünler diye mi ? %52 embesil insan yaşasın diye mi ? benim kanım daha değerli.artık türklüğümdende türkiyede yaşamaktanda pek hoşlanmıyorum...buda zaten yurt dısından niye dönemk istemediğimi gösteriyor..

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

ya bölünecek bölünecek deniyor ülke bi bölünemedi arkadaş ankaradan sonrasını siktir etsinler bu mevzuda bitsin gitsin...

türkiyeye 1 ırk yeter diğerleri ülkelerden ülke beğensinler...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek
    sansar55 bunu yazdı

ölüm nöbetini zengin çocukları devralsın...

Lekum Dinikum Veliye Din ...
Toplam Hit: 5289 Toplam Mesaj: 61