folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Turizm Sektörüne Giriyorum Kırklareli/İğneada

Turizm Sektörüne Giriyorum Kırklareli/İğneada

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

Birçok proje geliştirdim birçok arsa tarla kovaladım ama sonunda karar verdim. Aşağıda linkte bulunan tarlayı alıyorum, buralı olan varsa imarda bir problem vs. çıkabilir mi bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Konsept olarak kütük ev düşünüyorum kerestecilerde çalıştım daha önce imal etmişik, 15.000 liraya 60 metrekare emprenyesiz kuruluyor, 5-6 adet ile başlayacağım, bir yandan da atv kiralayacağım, müridler bu konuda ne düşünür, tutar mı sizce?

http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-arsa-satilik-igneada-36%2C580-m2-ana-yola-cepheli-turizm-e-uygun-elek%2Csu%2Cvar-229836178/detay

İğneada merkeze 3.5km ama iğneadaya giden tek yol üzerinde olacak, longoz ormanlarına sınır, milli park'a sınır vs. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    glaurung bunu yazdı

Birçok proje geliştirdim birçok arsa tarla kovaladım ama sonunda karar verdim. Aşağıda linkte bulunan tarlayı alıyorum, buralı olan varsa imarda bir problem vs. çıkabilir mi bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Konsept olarak kütük ev düşünüyorum kerestecilerde çalıştım daha önce imal etmişik, 15.000 liraya 60 metrekare emprenyesiz kuruluyor, 5-6 adet ile başlayacağım, bir yandan da atv kiralayacağım, müridler bu konuda ne düşünür, tutar mı sizce?

http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-arsa-satilik-igneada-36%2C580-m2-ana-yola-cepheli-turizm-e-uygun-elek%2Csu%2Cvar-229836178/detay

İğneada merkeze 3.5km ama iğneadaya giden tek yol üzerinde olacak, longoz ormanlarına sınır, milli park'a sınır vs. 

Nükleer santral yapacaklar oraya hacı :D

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    glaurung bunu yazdı

Nükleer santral yapacaklar oraya hacı :D

Aha bunu yazacaktım bende :)

Nükleer santral turizmi..

Hacı 2 gün sonra aldığın arsaya el koyarlar falan aman diyim araştırmadan girme o bölğgeyee

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

Yahu nükleer santralin bana ne zararı var benim arazime dikmesinler yeter. Ki su kenarına kurulur o santraller bizlik bir durum yok.

Milli parka sınır olduğu için biraz sıkıntı ama çiftlikler falan var yani bi bana mı sıkıntı olacak?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Hacı kafadan 1milyonun var ki o arsayı kovalıyorsun. Ama bana kalırsa biraz zorlayacak bir yatırım. Zira portföy oluşturuncaya kadar cepten yersin gibi geliyor.

Bir ara güneş enerjisi işine giriyordun hacı sen o değil misin? Ne oldu o iş?

DrKill tarafından 09/Kas/15 16:19 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

Hacı kafadan 1milyonun var ki o arsayı kovalıyorsun. Ama bana kalırsa biraz zorlayacak bir yatırım. Zira portföy oluşturuncaya kadar cepten yersin gibi geliyor.

Yani apart daire olarak kiraya vereceğim, kimse gelmezse 1 lira masrafım olmayacak, daireler bütün yaz boş dursa bile en fazla maliyeti sıkıntı olur bana, ki niye boş dursun yani millet ahırda yatıyor orda yer yok yazın =D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

nükleer olayı olmasa süper mekan ama nükleer sonrası millet gitmez. oraya giden doğa için huzur için gider ama eşşek kadar bacalardan sonra milletin 3. gözü çıkmazsa yine iyi :D

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

arsamı arazimi?

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

arsamı arazimi?

Tarla, yani arazi, ancak turizm destek bölgesi ilan edildiğinde imar gelecek deniyor (200 metre ötesi imar başlangıcı), kütük ev için zaten imar gerekmediğinden bakanlıktan olur alınıp direk şirket kurulumu yapılacak, zaten elektrik su var, bir foseptik çukuru lazım, 20.000 liralık 5 fonksiyonlu felder c531 alıcam, kes biç çak vernikle gelecek yaza yetişebilebilir.

glaurung tarafından 09/Kas/15 16:47 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ratbat
    Ratbat's avatar
    Erkek

Hocam yeri daha önce hiç görmedim o bölgeyi ve işide bilmiyorum. ama Eğer turizm imarlıysa  dönümü19.300 TL ye geliyor ki çok çok iyi bir fiyat.

İl İlçe Mahalle Ada Parsel Tapu Alanı Nitelik Mevki Pafta
    Kırklareli Demirköy İğneada 120 21 36.580,09 m2 Tarla Çayırlar E19B14C

Tapuda 6580m2 gözüküyor ama arazi 36580m2  tapuda bir yanlışlık var büyük ihtimalle silmişler en baştaki 3ü.

Çap ve imar durum belgesi mevcutmu elinde? Bence İmar müdürlüğünde bir tane eleman bul 2 çay kahve ısmarla o bölgenin seceresini döker hemen. 

Kurallar satranç tahtasındaki kadar kesin olmalı.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ratbat
    Ratbat's avatar
    Erkek
    glaurung bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

arsamı arazimi?

Tarla, yani arazi, ancak turizm destek bölgesi ilan edildiğinde imar gelecek deniyor (200 metre ötesi imar başlangıcı), kütük ev için zaten imar gerekmediğinden bakanlıktan olur alınıp direk şirket kurulumu yapılacak, zaten elektrik su var, bir foseptik çukuru lazım, 20.000 liralık 5 fonksiyonlu felder c531 alıcam, kes biç çak vernikle gelecek yaza yetişebilebilir.

Hocam milli park'a sınır diyorsun sit alanı olmasın orası?

Kurallar satranç tahtasındaki kadar kesin olmalı.
Toplam Hit: 5758 Toplam Mesaj: 59
kütük ev atv turizm sektörü