folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Türk Kızları Neden Böyle?

Türk Kızları Neden Böyle?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nomm
    Nomm's avatar
    Erkek
    Kara_Mc bunu yazdı

cevap vermeme olayının amacı: ilerde lazım olursa kullanırım..

ortamda bi kızdan duymuştum.. sonrasında da tecrübe ettim..

mesaj atmış dürtmüş e posta atmış filan hikaye..

açık açık niyetini bağıra bağıra da söylesen tek bir çıkar yol var..

karşındakinin neye ihtiyacı var ve ne kadarından emin..

yaslancak bi omuza mı yoksa bacak omuza mı?

kızların büyük çoğunluğu buna karar verememiş benim gözlemlediğim..

sen bi tarafını yırtsanda.. nanay..

Aynen kardeşim bu tezine katılıyorum. Ağzınla kuş tutsan misali varya olay kızlarda bitiyor istemedikten sonra zındık koklatmazlar yiyemezsinde arkadaşın fazla üstelemiş 1 yazdın merhaba 2 dedin nasılsın ne yapıyorsun 3. demeyeceksin hocam cool olucan yerinde bırakıcan öyle mi diyicen silicen kız mı yok yahu siz böyle yaptıkça bunun gibilerin dötleri daha da çok kalkıyor kıymete biniyorlar açıkcası kendilerini bi poke zannediyorlar... Hocam siz cool olun yeter bir kere merhaba dersin baktın dönmedi direk lafı yapıştır yüzüne ayh götüm de :D Biraz gururunu okşayacaksın böylelerinin yoksa yola gelmiyorlar

Yaslancak omuza mu bacak omuza mı onlar karar veriyor.. Bide benim tanıştığım çoğu kız düzgün erkek arıyor herkes 2 buluşayım 3.de çakayım derdinde çoğu güzel kızda bu sebepten muzdarip olup biz erkeklere güvenemiyor.. Sen iyisin ben iyiyim diyelim kız anlamıyor ki sen nasıl hepsini bir kefeye koyuyorsan onlarda öyle ağzı bi kere yandımı bir daha güvenmiyor.. İş zor yani doğru düzgün birini bulana kadar hayatını yaşa hocam takma kafana böyle şeyleri sinirinide bozma bana niye dönmedi bu hatun diye.. Bırak dönmesin sen gönlünü eğlendir.

Sayısız kızla çıktım birlikte oldum. Bazen gerçektende bu kız hani patlak değildir dediklerimde oldu yok arkadaş daha şu yaşıma geldim patlak olmayana rastlamadım.. Pardon 1 tane vardı o da kezbandı.. :D Şimdi sen okumuş adamsın farzediyorum kendimden örnek vereyim yada ilk başta kafa yapın uyuşmayacak öyle biriyle diyelim çok sosyal birisin her ortama giriyorsun senin her konuda bir fikrin var ama onun olmayacak yanında taşıyacaksın ama neyi taşıyacaksın.. Davul dengi dengine çalar derler ya o misal bizim bu işlerde

Aganta Burina Burinata
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Olum Türkiye'deki erkekler ne ki kızlar ne olsun. Lafım ne arkadaşına ne de sana hocam ama bizim memleketteki hemcinslerimin abazanlıktan oduncasına yanarken yaptıkları akıl almaz hareketler bu kızları bu hale getiriyor. "-Kızları ip gibi dizer hepsini sikerim ama evlendiğim kız bakire olacak!" diyen adamın nasıl bir kız yetiştirmesini bekliyorsun ya da nasıl kızların götünü kaldırmamasını bekliyorsun?

Sorun sadece kızlarda değil.  Sorun Türk toplumunda.

Ne zaman saf duygularla bir kız sevsem ve konuşsak görüşsek, kişiliklerinden nefret ediyorum açıkçası. Çoğu böyle oldu. Çünkü senin o saf duyguların genellikle karşı taraf tarafından onursuzca kullanılıyor. Bunun böyle olmasının sebebide onlara bu hakkı veren abazan bireyler.

DrKill tarafından 01/Eki/15 02:57 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nomm
    Nomm's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

Olum Türkiye'deki erkekler ne ki kızlar ne olsun. Lafım ne arkadaşına ne de sana hocam ama bizim memleketteki hemcinslerimin abazanlıktan oduncasına yanarken yaptıkları akıl almaz hareketler bu kızları bu hale getiriyor. Kızları ip gibi dizer hepsini sikerim ama evlendiğim kız bakire olsun diyen adamın nasıl bir kız yetiştirmesini bekliyorsun ya da nasıl kızların götünü kaldırmamasını bekliyorsun.Sorun sadece kızlarda değil. Beyni siki veya beyni vajinası ile yer değiştirmiş toplum bireyleri olduğu sürece bu iş böyle gider.

Hocam ben bugüne kadar hep doğru bir ilişki yaşamak istedim.. Bana hep yamuk tipler geldi benim suçum mu bu şimdi madem geldin bende kullandım geleni ne yapabilirim..

Bu kızlarda saf arkadaş ota boka güveniyorlar kendilerini veriyorlar adaklık koyun gibi bırakıyorlar sonra patlak raziye gibi dolanıyorlar ortalarda önce insan kendini bilmeli bizim insanımızda aç toplum sapık bir toplum yapacak pek birşey yok bunun için kızlarımızda saf hemen güveniyorlar..

Bende bugüne kadar ip gibi dizip siktim bana gelene kadar zaten her yolu tatmış bir insandan başka birşey beklenir mi.. 3-4 sene biriyle çıkıyor her haltı yiyor.. Sandalcı hikayesini misali "sikmesede sikti derler" sonra mazlum birini buluyor keko tabiri caizse çevrede de böyle arkadaşlarımız yok değil var..

Ben de bi güzel oturtup gönül eğlendiriyorum alan memnun veren memnun.. "Kara_Mc dediği gibi" ileride lazım olursa kullanırım mantığında ben anı yaşıyorum.. Çıkarsada karşıma düzgün biri yapıştırırım nikahı kaçırmam :D

Aganta Burina Burinata
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    flybatwin bunu yazdı
    karabuyucu bunu yazdı

Arkadaşımın hoşlandığı bir kız var. Kız dediğim 27-28 yaşında ,eğitimli ve işinde gücünde bir bayan. Neyse bunlar sürekli karşılaşıyorlar, aynı ortamın içindeler. Arkadaşım biraz çekingen bir tip olduğu için gidip yüz yüze konuşma cesareti gösteremedi. Her ne kadar yüz yüze konuşmasını söylesem de. Oturduk bu kıza mesaj attık, merhaba dedik ve durumu ucundan kıyısından anlattık. Hatun gördü ama hiç cevap bile vermesi. Bir kaç gün boyunca buna devam ettiysekte hatun gördüğü halde hiç cevap vermeye dahi tenezzül etmedi. 

Şimdi eyvallah hoşlanmamış olabilirsin beğenmemiş olabilirsin ama bu eleman sana mesaj atınca en azından açıkça bunu dile getirip olmaz diyebilirsin. Hadi onu demedin,diyemedin en azından engelle dimi ? Adam kaç gün arka arkaya mesaj atmış ,en azından bir olmaz, kusura bakma demek bu kadar mı zor ? Sonuçta medeni insanlarız, yakana yapışıp nasıl kabul etmezsin ulan mı diyicez sana?

Neden bu Türk kızları böyle hocalar? Benim de başımdan böyle pek çok saçma sapan olay geçti üniversite zamanlarında, hemde ne olaylar.

Misal üniversite 1. sınıftayım ve üst sınıftan bir hatundan hoşlanıyorum. Fakültenin önünde ki kafeterya da her sabah göz göze geliyoruz. Hatun bildiğin çay, kahve içerken kitabına gömülüyor, alttan alta da aralıksız beni kesiyor. Bende hatundan manyak gibi hoşlanıyorum. Neyse bir gün cesaretimi topladım gittim kızın yanına konuşmaya.

Merhaba dedim, başını yukarı kaldırdı kitabından ve yüzüme baktı öylece. Tekrar merhaba dedim oturabilir miyim? Hatun öyle suratıma bön bön baktı, ne bir cevap nede bir hareket. Birde bu olaydan sonra yetmezmiş gibi fakültenin önünden geçerken kız arkadaşlarına beni gösterip fısır fısır konuşurlardı bu olaydan sonra.

Yahu arkadaş bu neyin kafasıdır? İnsan gibi gelmişiz konuşmaya, tek kelime etmemişsin, birde yetmezmiş gibi saçma sapan hareketlerin içine giriyorsun. 

Şimdi o zamanlar geçti yaşımız geldi 25-26 ya tabi daha düzgün daha kafası yerinde hatunlarla tanıştım ettim falan. Ama benim yaş grubum da ve yukarısında hala bu tip hatunlara ara ara denk geliyorum. Neyin kafası lan bu ? :D

https://www.youtube.com/watch?v=bHXHnBEFJhE 

Hocam senin bacına veya kızına aynı şeyler yapılsa ne yapardın

ulan neyapmışlarki bi saygısızlıkmı var mesaj atmışlar işte

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    Nomm bunu yazdı
    DrKill bunu yazdı

Olum Türkiye'deki erkekler ne ki kızlar ne olsun. Lafım ne arkadaşına ne de sana hocam ama bizim memleketteki hemcinslerimin abazanlıktan oduncasına yanarken yaptıkları akıl almaz hareketler bu kızları bu hale getiriyor. Kızları ip gibi dizer hepsini sikerim ama evlendiğim kız bakire olsun diyen adamın nasıl bir kız yetiştirmesini bekliyorsun ya da nasıl kızların götünü kaldırmamasını bekliyorsun.Sorun sadece kızlarda değil. Beyni siki veya beyni vajinası ile yer değiştirmiş toplum bireyleri olduğu sürece bu iş böyle gider.

Hocam ben bugüne kadar hep doğru bir ilişki yaşamak istedim.. Bana hep yamuk tipler geldi benim suçum mu bu şimdi madem geldin bende kullandım geleni ne yapabilirim..

Bu kızlarda saf arkadaş ota boka güveniyorlar kendilerini veriyorlar adaklık koyun gibi bırakıyorlar sonra patlak raziye gibi dolanıyorlar ortalarda önce insan kendini bilmeli bizim insanımızda aç toplum sapık bir toplum yapacak pek birşey yok bunun için kızlarımızda saf hemen güveniyorlar..

Bende bugüne kadar ip gibi dizip siktim bana gelene kadar zaten her yolu tatmış bir insandan başka birşey beklenir mi.. 3-4 sene biriyle çıkıyor her haltı yiyor.. Sandalcı hikayesini misali "sikmesede sikti derler" sonra mazlum birini buluyor keko tabiri caizse çevrede de böyle arkadaşlarımız yok değil var..

Ben de bi güzel oturtup gönül eğlendiriyorum alan memnun veren memnun.. "Kara_Mc dediği gibi" ileride lazım olursa kullanırım mantığında ben anı yaşıyorum.. Çıkarsada karşıma düzgün biri yapıştırırım nikahı kaçırmam :D

Hocam namus bacak arasında değil kafada olur. Patlak diye tabir ettiğin şey nedir bilmiyorum ama eğer bekaretten bahsediyorsan aynı şey erkekler içinde geçerli. Erkeklerde patlak oluyor sonuçta bu mantıkla. Eğer öylese patlak diye küçümsediğin kimselere kendinide katman gerekiyor. 10 gr kan namus tespit edilmez.

Ha yok kimseyi küçümsemiyorsan ve bakir(e) olmayanlara namussuz gözüyle bakmıyorsan o zaman sıkıntı yok zaten.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

olur öyle

Kurtlar tasma takmaz....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SinusX
    SinusX's avatar
    Erkek
    dead_march bunu yazdı
    flybatwin bunu yazdı
    karabuyucu bunu yazdı

Arkadaşımın hoşlandığı bir kız var. Kız dediğim 27-28 yaşında ,eğitimli ve işinde gücünde bir bayan. Neyse bunlar sürekli karşılaşıyorlar, aynı ortamın içindeler. Arkadaşım biraz çekingen bir tip olduğu için gidip yüz yüze konuşma cesareti gösteremedi. Her ne kadar yüz yüze konuşmasını söylesem de. Oturduk bu kıza mesaj attık, merhaba dedik ve durumu ucundan kıyısından anlattık. Hatun gördü ama hiç cevap bile vermesi. Bir kaç gün boyunca buna devam ettiysekte hatun gördüğü halde hiç cevap vermeye dahi tenezzül etmedi. 

Şimdi eyvallah hoşlanmamış olabilirsin beğenmemiş olabilirsin ama bu eleman sana mesaj atınca en azından açıkça bunu dile getirip olmaz diyebilirsin. Hadi onu demedin,diyemedin en azından engelle dimi ? Adam kaç gün arka arkaya mesaj atmış ,en azından bir olmaz, kusura bakma demek bu kadar mı zor ? Sonuçta medeni insanlarız, yakana yapışıp nasıl kabul etmezsin ulan mı diyicez sana?

Neden bu Türk kızları böyle hocalar? Benim de başımdan böyle pek çok saçma sapan olay geçti üniversite zamanlarında, hemde ne olaylar.

Misal üniversite 1. sınıftayım ve üst sınıftan bir hatundan hoşlanıyorum. Fakültenin önünde ki kafeterya da her sabah göz göze geliyoruz. Hatun bildiğin çay, kahve içerken kitabına gömülüyor, alttan alta da aralıksız beni kesiyor. Bende hatundan manyak gibi hoşlanıyorum. Neyse bir gün cesaretimi topladım gittim kızın yanına konuşmaya.

Merhaba dedim, başını yukarı kaldırdı kitabından ve yüzüme baktı öylece. Tekrar merhaba dedim oturabilir miyim? Hatun öyle suratıma bön bön baktı, ne bir cevap nede bir hareket. Birde bu olaydan sonra yetmezmiş gibi fakültenin önünden geçerken kız arkadaşlarına beni gösterip fısır fısır konuşurlardı bu olaydan sonra.

Yahu arkadaş bu neyin kafasıdır? İnsan gibi gelmişiz konuşmaya, tek kelime etmemişsin, birde yetmezmiş gibi saçma sapan hareketlerin içine giriyorsun. 

Şimdi o zamanlar geçti yaşımız geldi 25-26 ya tabi daha düzgün daha kafası yerinde hatunlarla tanıştım ettim falan. Ama benim yaş grubum da ve yukarısında hala bu tip hatunlara ara ara denk geliyorum. Neyin kafası lan bu ? :D

https://www.youtube.com/watch?v=bHXHnBEFJhE 

Hocam senin bacına veya kızına aynı şeyler yapılsa ne yapardın

ulan neyapmışlarki bi saygısızlıkmı var mesaj atmışlar işte

flybatwin çok güzel özetlemiş aslında durumu direk kötü düşünmüş , herkes böyle art niyetli yaklaşırsa kızlar ne yapsın ?

Si vis pacem para bellum.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

Amatörsünüz. 

Birçok kadınla birlikte olmaktan bahsetmiyorum. İnsan ilişkileriniz zayıf. "Evet" dedirtebilme kabiliyeti diye birşey vardır. Kullanın ve geliştirin, işinize yarar. 

Kadınları etkilemek basittir. Kaynaklarınızı etkin kullanırsanız maksimum sonucu elde edersiniz. Her kadını elde edebilirsiniz demiyorum dikkatinizi çeksin. 

Formül; önce arzulanır ol, sonra arzulan ve elde edil. Elde etmeye çalışma. 

Arzulanmak için ne gerektiği basit. Neyse. :) Aklınızı kullanın.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Günde kaç tane erkek mesaj atıyordur Allah bilir.

Facebook da kız profili açtığım 3. günü 1500 erkek eklemişti.

Bence böyle bir ortamda kızlar doğru olanı yapıyor, önce arkadaşlık kurup sonra kanka ayağı döt ayağına götürmek lazım.

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Bende iş yerinde yaşadım böyle bir olayı. 

Kız işe başlayalı bir ay falan olmuş ben tesadüfen yemek yemeğe giderken gördüm. Ve beraber yemek yedik. Konuştuk filan, sonra sabahları ve iş çıkışları yanina gitmeye başladım. Çıkışta, işin filan yoksa beraber gidelim, dedim. Kız da makul sebeblerden dolayı hayır dedi. İki üç defa bu olay tekrarladı. Bu arada kizin çok yakin, kanka dediği, kız ve erkek arkadaşları ile tanıştım. En son kız bana "dibimde bu kadar çok durmani istemiyorum." dedi. 

Kıza karşı zerre kadar art niyetim yoktu. Simdi konusuyor muyuz, hayır slm bile vermiyor. Tabi bende pas geçiyorum. 

Toplam Hit: 8293 Toplam Mesaj: 69
neden türk kızı