folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Türk Kızları Neden Böyle?

Türk Kızları Neden Böyle?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Kız bence cevap atmayarak ilgilenmediğini belli etmiş. Sizde tekrar tekrar mesaj atıp yine cevap alamayınca "türk kızları bik bik bik" yazmışsınız.  Ben ilgilenmiyorsam kızın attığı mesaj spam smslerden farksız olur benim için. Her tatil firmasının attığı sms'e "ay ben bu sene çok gezdim sağolun" diye geri dönüş yapıyorsunuz sanki.

Reddedilmeyi aşması lazım o arkadaşının. Üstelemekle kendi değerini düşürürsün. Ayrıca kızların ağzına da "türk erkekleri bik bik bik" gbi lafları verirsiniz.

(ayrıca bkz: bir arkadaşım ekolü)

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek

Benimde başıma lise 2 de  geldi böyle dengesiz bi olay, kızla 2 ay bakıştık gülüştük işimi sağlama alıyım diye sevgiliside yok tmm dedim. bi teklif ettim hayır dedi. amına kodumun ozaman ne bakıyon ne gülüyon. bunlar böyle zor yoldanda olsa aklı başa oluyoruz işte. biz çocuk gibi kalbimizle seviyoruz onlar aklıyla seviyo. ee öyleyse böyle demenin vakti herkes için gelmeli...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

hacı abi bu konular yıllarca tartışılmış hiçbir sonuca varılamamıştır burdan da bi sonuç çıkmaz herkes önceki tecrubelerını anlatsın gıdelım hadi 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Mesaj nedir ya geçer karşısına konuşursun olursa olur olmazsa olmaz.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Cevap vermemek "kabul etmiyorum" demektir.

Sabit.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek

bence yetiştirilme mantalitesi ile alakalı kızların durumu . 

bknz : kiraz mevsimi izleyen ilkokul çocukları 10 yıl sonra ne olur . 

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Ufff o szn slklgnz oln bnce .s .s .s

sigara değil, balık olan.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek
    Bosluk bunu yazdı

hacı abi bu konular yıllarca tartışılmış hiçbir sonuca varılamamıştır burdan da bi sonuç çıkmaz herkes önceki tecrubelerını anlatsın gıdelım hadi 

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Sonra kezban deyince kızıyolar

kezban işte amk ders geçmek için hocasına verir sen merhaba deyince namuslu takılır

siktir et hacı

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Dostlar,

Bu konuda konuşuruz sabahlara kadar ama netice alamayız. Alamayacağız da. 

Arkadaşınla beraber mesaj atarak çok bariz bir hata yapmışsınız. Zira mesaj samimi bir yöntem değildir. Haaa kızı daha önceden tanırsın ama uzaksınızdır. Bir muhabbet koyduktan sonra mesajla içini döksen buna kimse bişey demez. Ama her zaman face to face taraftarıyım. Adrenalinden beynin uzaya fırlayacakmış gibi olacak, damarlarında ki kanın basıncı kalorifer kazanı gibi olacak. Gözlerinin içine bakacaksın. Patır patır beton döküyor gibi anlatcaksın hatuna meramını.

Genel itibarı ile türk halkı zır cahil. Okumaktan bahsetmiyorum. Sosyal zekadan bahsediyorum. İletişim yetilerimiz çok zayıf. Bundan dolayı hemcinslerimiz kazma, kızlarımız kezban.

Adam gibi sevmeyi de bilmiyoruz, ayrılmayı da.

Neyse konu uzar da gider...

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
Toplam Hit: 8294 Toplam Mesaj: 69
neden türk kızı