folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Türk Kızları Neden Böyle?

Türk Kızları Neden Böyle?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

hocam kızlar para ister daha fazla para ister bmwden mersodan aşağı inmek istemezler six pack ister

türkiyede bu iş böyle

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nomm
    Nomm's avatar
    Erkek
    AllahinOglu bunu yazdı

hocam kızlar para ister daha fazla para ister bmwden mersodan aşağı inmek istemezler six pack ister

türkiyede bu iş böyle

Hocam sen sixpackten başla herşey araba ve paradan ibaret değil sixpack güzel bi vücut herşeyin kapısını açar :D

https://www.youtube.com/watch?v=L44zsXxtUCA    :D

Nomm tarafından 01/Eki/15 15:45 tarihinde düzenlenmiştir

Aganta Burina Burinata
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

https://youtu.be/_pbnbEmgz5I

Schwarz tarafından 01/Eki/15 16:15 tarihinde düzenlenmiştir

Ignorance is bliss.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Kız bence cevap atmayarak ilgilenmediğini belli etmiş. Sizde tekrar tekrar mesaj atıp yine cevap alamayınca "türk kızları bik bik bik" yazmışsınız.  Ben ilgilenmiyorsam kızın attığı mesaj spam smslerden farksız olur benim için. Her tatil firmasının attığı sms'e "ay ben bu sene çok gezdim sağolun" diye geri dönüş yapıyorsunuz sanki.

Reddedilmeyi aşması lazım o arkadaşının. Üstelemekle kendi değerini düşürürsün. Ayrıca kızların ağzına da "türk erkekleri bik bik bik" gbi lafları verirsiniz.

(ayrıca bkz: bir arkadaşım ekolü)

hocam olaya yanlış açıdan bakmışsın.arkadaş konuyu açarken türk kızları olarak genellemiş ve doğru bir genelleme olmuş.

bende yurt dışında yaşıyorum ve burdaki kızları görsen dibin düşer, azın açık kalır.bu kızlar bu kadar güzelken türk kızları gibi egoları yok.ego tatmin etmek gibi bir çabalarıda yok

bak abartmıyorum kapak kızı gibi kızlar var ve gidersin muhabbet edersin, sana sen kimsin ki benle konuşuyorsun muamelesi yapmaz.böyle bir olayda da kız seni istemese bile senle konuşur ve açıkca sana söyler bişi olmayacağını tabi sonrasında denemeye devam etmek senin tercihin.

yani canlı örnek için sadece bi isim yazdım gelen ilk kız buydu

https://www.facebook.com/krisztii.nagypal?fref=ts

demek istediğim böle bi kızı görüp yanına gidip konuşabiliorsan ve ego kasmıyorsa, bu türk kızlarının derdi ne amk ?!?!?

bi müritte demiş ki senin bacına aynısını yapsalar :S :s :S aga insanlar telepati yoluyula mı evleniyorlar sanıyorsunun ? insanlar görüşecek konuşacak.eğer dalgasına yazdıysan lafımı geri alıyorum :D

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek

valla aynı dertten müzdaribim :D

askerden geldiğimden beri 100 tane felan kıza mesaj atmışımdır faceden diğer arkadaşlık zımbırtıklarından bitanesi bile cevap vermedi mk :D

ama mesaj yazdıgım kızlar seveceğim tarzda güzel olan kızlar yani. Dedim bende hata var biraz daha tipsiz olanlarına yazayım :D kör topal şişko buldum bitane ekledim kabul etti konuşuyoz bişe dedim :D ay sus git pslk dedi  cıldırdım resmen mk  işte türk kızları böle :D

Geçen zenci bir kıza YAZDIM bildiğin erkeğe benzio şişko bide :D oda dedi defol git sus felan tarzında ing yazdı :D  

Hayal kırıklığım çok yani

Dızo bi kız buldum hapçı :D küfür etti ama anlaşıoz onla şimdi :D

Haa bu arada kızlara çakmak içinde iletişim kurmuyorum yeminle sevgili ayağı felanda değil normal muhabbet için :D durum böle yani

Bandito tarafından 01/Eki/15 17:34 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Holyzone
    Holyzone's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

valla nasıl olduğu konusunda derin bir yorum yapmayacağım ama, 3 senedir sarajevo'da yaşıyorum, hakikaten insan hatun ırkı arasındaki farkı anlıyor, benim size sözüm gidin slav ırkından bir hatun bulup evlenin, bu iş böyle olmaz.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek
    Bandito bunu yazdı

askerden geldiğimden beri 100 tane felan kıza mesaj atmışımdır faceden diğer arkadaşlık zımbırtıklarından bitanesi bile cevap vermedi mk :D

ama mesaj yazdıgım kızlar seveceğim tarzda güzel olan kızlar yani. Dedim bende hata var biraz daha tipsiz olanlarına yazayım :D kör topal şişko buldum bitane ekledim kabul etti konuşuyoz bişe dedim :D ay sus git pslk dedi  cıldırdım resmen mk  işte türk kızları böle :D

Geçen zenci bir kıza YAZDIM bildiğin erkeğe benzio şişko bide :D oda dedi defol git sus felan tarzında ing yazdı :D  

Haa bu arada kızlara çakmak içinde iletişim kurmuyorum yeminle sevgili ayağı felanda değil normal muhabbet için :D durum böle yani

Bu ne hocam ya? :D hahahahahaha

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek
    karabuyucu bunu yazdı
    Bandito bunu yazdı

Bu ne hocam ya? :D hahahahahaha

biremin daha neler var bi görsen varya :D mk 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cem-engine
    cem-engine's avatar
    Erkek

Sebep sonuç mekanizması sandığımız kadar kuvvetli değil. Olgular algılayabileceğimizden çok daha fazla parametreye sahip ve şans(olasılık) faktörü de fazlaca etkili.

İkili ilişkilerde de öyle tabi ki. Fakat açıkçası bahsedilen sorunu ülkemiz toplumuna genelleştirmek bana da çok mantıksız gelmiyor. Fakat tek cinsiyete indirgemek hatalı. Bu meseleler de hemen bir anda değişebilecek şeyler değil. Bu yüzden eldeki imkanlarla elimizden geleni yapıp olumsuzlukları kafaya aşırı takmamaya çalışmak lazım.

cem-engine tarafından 01/Eki/15 18:43 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

"nefes alsın yeter" modundaki yurdum evladı, her denk gelen hatuna iltifatlar dizip peşinden koşarak kendini maymun ederken, türk hatunlarının şekle bürünmesi kadar doğal birşey yok.

en tipsizi dahi aynaya bakınca kendini ejderhalara hükmeden khaleesi tarzı birşey görüyor.. durum o şekil olunca "vazgeçilmezim, ben silerim, sallamam" tripleri çok normal.

benim de tüm kızlar peşimden koşsa, iltifatlar dizse, ben de kendimi bir halt sanırdım sanırım..

(bknz: rusya'da hatunu bi halt yerine koyan yok, ego sıfır, her işte çalışıyorlar, en tipsiz adamın yanında bile manken gibisini görürsünüz.. kendini daha fazlasına layık göreceği bir sebep yok çünkü ortada..)

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
Toplam Hit: 8280 Toplam Mesaj: 69
neden türk kızı