folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Türk Telekom'un Halihazırda Kabzımal Olması İhtimali

Türk Telekom'un Halihazırda Kabzımal Olması İhtimali

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

Hepimize malum olan gsm kesintisi, ciddi ciddi devam ediyor mesaj gönderip alınamıyor. Ceza alması almaması, sebebi beni zerre kadar ilgilendirmiyor artık zira iş işten geçti. Yarın gidip değiştiriyorum hattımı, bunlar ne tepkiden ne de başka birşeyden anlayacak değiller anlayacakları tek bir dil var o da para kaybetmek. Herkese konuyla ilgili bir şekilde harekete geçmesini ve bu konuda ısrarcı olmasını tavsiye ediyorum. 

Not: Eğer iletişimimi sağlayamayacak bir telekominiksyon firmasına güveniyorsam manavıma ve bakkalıma da aynı güveni duyabilirim.

tahribat.com a can feda
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek

bu gibi durumlarda herkes telefonlara sarılınca ister istemez patlama oluyor, olmasıda normal çok şey yapma bence hocam

Keza operatöre ait müşterilerin tamamına göre bir alt yapı kurmaya kalkasalar, öyle 15 çigolayt internetleri 50-60 liraya alaman, kol gibi fatura çıkartırlar

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

Diğer operatörlerde aynı durumun olmamasını nasıl şey yapacağız? Millet telefonu bıraktı çekirdeğini aldı televizyonun başına geçti bile çalışmayan sistemde ne yoğunluğu var acaba. Hepsini geçtim bütün memleketteki kesinti olmasını aklıselim şekilde açıklayamıyorum keza kendileride açıklayamadı. O yüzden çok şey yapmamız lazım bence.

tahribat.com a can feda
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    Genki bunu yazdı

bu gibi durumlarda herkes telefonlara sarılınca ister istemez patlama oluyor, olmasıda normal çok şey yapma bence hocam

Keza operatöre ait müşterilerin tamamına göre bir alt yapı kurmaya kalkasalar, öyle 15 çigolayt internetleri 50-60 liraya alaman, kol gibi fatura çıkartırlar

öyle deme hacı. ben turkcell kullanıyorum. deprem akabinde yanımdaki tüm telekomcuların hatları pert oldu. 2 kişi turkcell kullanan bizlerin aramalarında hiçbir problem olmadı. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Turkcell ve Vodafone deprem ve sonrasında ilk 30 dakika pertti ama sonradan topladılar. Şuan sorunsuz.

Telekom ise depremden beri yok. Bırak İstanbul'u Kars'ta ki adam bile hizmet alamıyor. Genel merkezde bir problem var.

Sanki tüm ülkedeki baz istasyonlarının şalterlerini komple indirip gittiler. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crystalmeth
    crystalmeth's avatar
    Erkek

saat 22:16 ve hala yok, %30 indirim verdiler diye bi 12 ay daha taahhüt verdik. olmasaydı şimdiye kırmıştım hattı.

“Fortes Fortuna Adiuvat”
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

Saatlerdir Türk Telekom sorunlu. Arada şebeke tamamen gidiyor. Saat kaç olmuş hala arama yapılmıyor. Ankara burası

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek
    coLin bunu yazdı
    Genki bunu yazdı

öyle deme hacı. ben turkcell kullanıyorum. deprem akabinde yanımdaki tüm telekomcuların hatları pert oldu. 2 kişi turkcell kullanan bizlerin aramalarında hiçbir problem olmadı. 

Sen şanslıymışsın aga,bizim burada vodafone,turkcell murkcell alayı uçtu,

@yawuz , sorayım simdi sana,başta niye Turk Telekomu tercih ettin, uygun fiyata bol cigolayt dersin.Sen demesen bile bir çok telekom kullanıcısı öyle der.Ne kadar para o kadar köfte hesabı.

Gerçi işgüzarlıkta vardır işin içinde ama çalışanlar da ister istemez anasının,babasının,çoluğunun çocuğunun peşine düşmüştür.

Ne diyelim keşbiş olsun

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

@Genki yaşım tutmuyordu biri benim için alıverdi fi tarihinde para söz konusu olmadı, o günde de bu günde.  Çok merak ediyorum ben de acaba çalışanlar esas hizmetlerini veremediklerini deneyimlediklerinde ne hissetmişlerdir? Yarın daha kötü bir seneryoda internet bağlantısı gittiğinde çok güvendikleri app ler çalışmayınca son çare sarılacakları gsm olacak. Bu kadar mı basmıyor kafaları diyeceğim de ağzıma bir numara büyük geliyor. Kebişi anlamadım.
    Ciddi ciddi firmanın insanlardan özür dilemesi gerekiyor, basacaklar 1 hafta prestij reklamlarını, indirim mesajlarını. Suçlular ve cezasız kalacaklar o yüzden elimden geleni yapacağım az çok hepimiz bu konularda fikri sorulan insanlarız ve bu durumu unutmamalıyız.

tahribat.com a can feda
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Beyler malatya tt pert turkcell çekiyor, baz istanyoları bölgesel değilmi

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Rüya mı görüyorsunuz?

Adam devletin bankasından kredi alıp devletin şirketini aldı..

yedi sülalesine rahmet...

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
Toplam Hit: 4361 Toplam Mesaj: 42
telekom manav