Turkcell Yeni GNC Paketleri ( Bol İnternetli )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Öncelikle şuan bu paketleri sadece yeni hat alan veya başka operatörden turkcell e geçen veya kontorden faturaya geçen 25 yaş altı veya 25 yaş altı olan kişiler veya hat kullanıcısını 25 yaş altı bir kimlik ile tanıtanlar alabiliyor. 

tüm paketlere dahil olan ortak içerikleri başa yazıyorum ki tek tek eklemiyim.

Sınırsız Fizy Video + Müzik paketi 

5 GB TV+ Paketi

5 GB veri yükleme 25 GB da kota veren lifebox paketi 

5 GB Dergilik paketi

5 GB Bip üzerinden görüntülü görüşme ( Mesaj ve foto video gönderimi zaten sınırsız ) 

1000 SMS HY 

NOT 2   

31 MART TARİHİNE KADAR BU PAKETLERDEN BİRİNE GEÇERSENİZ + 1 GB HEDİYESİ ( 1 yıl boyunca ) VARDIR.

750 DK HY 1 GB GÜNDÜZ 1 GB GECE TOPLAM 2 GB = 29 TL ( PAKET ADI GNC EKO ) 

750 DK HY 2GB GÜNDÜZ 2GB GECE TOPLAM 4GB 35 TL (  PAKET ADI GNÇ 4 GB ) 

750 DK 3 GB GÜNDÜZ 3 GB GECE TOPLAM 6 GB 39 TL ( GNÇ FULL PAKET ) 

750 DK 4 GB GÜNDÜZ 4 GB GECE TOPLAM 8 GB 45 TL ( GNÇ 8GB ) 

1000 DK 5GB GÜNDÜZ 5GB GECE TOPLAM 10GB 49 TL (GNC SUPER) 

1000 DK 6 GB GÜNDÜZ 6 GB GECE TOPLAM 12 GB 55 TL ( GNÇ 12 GB ) 

1000 DK 7 GB GÜNDÜZ 7 GB GECE TOPLAM 14 GB 59 TL ( GNC STAR ) 

1000 DK 8 GB GÜNDÜZ 8 GB GECE TOPLAM 16 GB 65 TL  (GNÇ 16) 

1000 DK 10 GB GÜNDÜZ 10 GB GECE TOPLAM 20 GB 75 TL (GNÇ 20GB)

PanxeR tarafından 15/Şub/18 20:44 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crystalmeth
    crystalmeth's avatar
    Erkek

kalite filan eyvallah da çok pahalı be abi.

turkcell den daha yeni turktelekoma geçtim çekim kalitesin de öyle ahım şahım bi değişim olmadı gayet memnunum.

5 gb 500 dk 1000 sms turkcell 45 tl veriyordum.

8 gb 750 dk 5000 sms her ay +1 gb hediye , 300 gb whatsapp mesajlasma için data ve çok memnunum. 29 tl

“Fortes Fortuna Adiuvat”
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    crystalmeth bunu yazdı

turkcell den daha yeni turktelekoma geçtim çekim kalitesin de öyle ahım şahım bi değişim olmadı gayet memnunum.

8 gb 750 dk 5000 sms her ay +1 gb hediye , 300 gb whatsapp mesajlasma için data ve çok memnunum. 29 tl

hocam bir çalışan olarak söylüyorum turkcell fiyat ile rekabeti en son düşünecek firma , sebebini şöyle söyliyim bir ana cadde üzerinde 3 mağaza yan yana

turkcell , vodafone , turktekelom.

ve hepimiz birbirimizi tanıyoruz hedeflerimizi adetlerimizi biliyoruz biz haftalık 60-70 faturalı hat satarken vodafone bayisi ayda o kadar faturalı ancak satıyor

yine turktelekom 50-60 tane satıyor peki neden ? 

bizim bir mağzamıza gelen müşteri paketinin tüm içeriğini alabileceği paketleri geçiş yapabileceği paketleri faturası neden yüksek geldi vs. herşeyi sorup cevap alabiliyor , fakat telekoma gittiğinde bir paketi yaptırmak istediğinde sana müşteri hizmetlerini aramanı söylüyor bayiden neredeyse hiç bir işlem yapmıyorlar. yıllarca kontratlı sattıkları cihazların kurulumunu dahil yapmadan müşterinin eline verip göndererek satış yaptılar adam telekomdan aldığı cihazi çin kuruluma bize geliyordu numara aktarımı foto aktarımı vb. 

şimdi arada dağlar kadar büyük bir hizmet kalitesi farkı var.  ben temsilciye 30sn de ulaşırken telekom da 15dk beklediğimi biliyorum ve ondan da önemlisi evden işe giderken telekom kullandığım zamandan biliyorum 3 defa internetin kesildiği yerleri biliyorum o bölgeleri bildiğim için artık kendim pause a başıp sonra tekrar başlatıyodum internetten bişi yapıyorsam. 

fakat işin sonu bütçe ile alakalı , fakat ucuz etin yahnisi olayı var malesef bir şey ucuz ise bir  yerden kısmak zorunda. 

PanxeR tarafından 15/Şub/18 20:58 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

şimdi arada dağlar kadar büyük bir hizmet kalitesi farkı var.  ben temsilciye 30sn de ulaşırken telekom da 15dk beklediğimi biliyorum ve ondan da önemlisi evden işe giderken telekom kullandığım zamandan biliyorum 3 defa internetin kesildiği yerleri biliyorum o bölgeleri bildiğim için artık kendim pause a başıp sonra tekrar başlatıyodum internetten bişi yapıyorsam. 

Hocam öv öv de ölçülü öv biraz :))))

Bir Turkcell Bireysel müşteri temsilcisi, en çok küfrü Turkcell IVR dan yer. Bağlanan her 10 müşteriden 6 7 si doğrudan IVR dan şikayetle başlar.

Sinirleri zaten gerilmişken konuşma artık bu nokadan sonra bir çözüme ulaşamayacaktır.

Dua edersiniz 2 kere küfretsin de telefonu görüşmeyi sonlandırayım diye. :))

Turkcell 'de kalite falan yok bende bir zamanlar öyle düşünüyordum. Tek ve en büyük avantajı her yerde çekmesi işte.

Müşteriyi sikine takmayan firmalardan biri.

Bayi müşteriyi yatırıp düzse bile bayi hakkında şikayet açamıyorsunuz.

SkynetX tarafından 15/Şub/18 21:04 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

hocam bir çalışan olarak söylüyorum turkcell fiyat ile rekabeti en son düşünecek firma , sebebini şöyle söyliyim bir ana cadde üzerinde 3 mağaza yan yana

ve hepimiz birbirimizi tanıyoruz hedeflerimizi adetlerimizi biliyoruz biz haftalık 60-70 faturalı hat satarken vodafone bayisi ayda o kadar faturalı ancak satıyor

bizim bir mağzamıza gelen müşteri paketinin tüm içeriğini alabileceği paketleri geçiş yapabileceği paketleri faturası neden yüksek geldi vs. herşeyi sorup cevap alabiliyor , fakat telekoma gittiğinde bir paketi yaptırmak istediğinde sana müşteri hizmetlerini aramanı söylüyor bayiden neredeyse hiç bir işlem yapmıyorlar. yıllarca kontratlı sattıkları cihazların kurulumunu dahil yapmadan müşterinin eline verip göndererek satış yaptılar adam telekomdan aldığı cihazi çin kuruluma bize geliyordu numara aktarımı foto aktarımı vb. 

fakat işin sonu bütçe ile alakalı , fakat ucuz etin yahnisi olayı var malesef bir şey ucuz ise bir  yerden kısmak zorunda. 

hocam bir yerde okudum interneti gb ı bunlara 1-2 tlye geliyor bunlar niye bize bu kadar kitliyor neden bu kadar pahalı yani turkcell verdiği hizmet eyvallah sorun yok ama biraz daha düşürse daha fazla müştersi olmaz mı

12 senelik turkcelliyiz :D 

SaviorAngel tarafından 15/Şub/18 21:05 tarihinde düzenlenmiştir

No way out
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

whatsapp data hayatımda ilk defa duyuyorum oda neymiş !..

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Tam 16 senedir ana hat olarak Turkcell kullanıyorum ama artık değiştireceğim gibi görünüyor. Şu tarifelerin hiç birisi yazdığım vodafone kombosundan iyi değil ne yazık ki.

Devreden uyumlu 5 avantaj --> 29 TL

Kullanılmayanları biriktir -->1 TL

Fatura durdurma (kota aşımı engelleme) --> 3 Tl

Sosyal pass (Sınırsız instagram, facebook ve twitter) --> 18 TL

Müzik pass (sınırsız spotify + karnaval radyo) --> 9 tl

Toplam 60 TL, kota aşım derdi yok ve sürekli kullanılan uygulamalar sınırsız.

İhtiyacın olmadığı zaman faturayı 33 TL ye düşürebiliyorsun.

qoqo tarafından 15/Şub/18 21:38 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crystalmeth
    crystalmeth's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    crystalmeth bunu yazdı

işin için de olduğun için daha iyi bilirsin tabi hocam ama şu ana kadar bahsettiğin sebeplerden ötürü bir mağduriyetim olmadı fiyat konusun da da daha çok ve iyi faydalana bildiğim için memnunum haa ileri de bir büyük bir sıkıntı çıkar mı bilmiyorum lakin böyle devam.

“Fortes Fortuna Adiuvat”
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

45 liraya 2000dk her yöne 1000sm her yöne vodafone ile sınırsız 10gb internet sabit hat ile sınırsız her şeye yetiyor. bu tür bir paket var mı turkcell'de ?

vodafone beni atmayana kadar burada kalacağım gibi.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaksi
    manyaksi's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

45 liraya 2000dk her yöne 1000sm her yöne vodafone ile sınırsız 10gb internet sabit hat ile sınırsız her şeye yetiyor. bu tür bir paket var mı turkcell'de ?

vodafone beni atmayana kadar burada kalacağım gibi.

aynen benim paket bu fiyatı da aynı vodafone iyidir turkcell gereksiz pahalı

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Turkcell kazık ötesi. Eskiden pahalıydı tamamda artık yanına yaklaşılmıyor. Dergilik için 5 GB veriyor güya ama göz boyama sadece. 5 GB kota ile tüm dergileri 10 sefer indirirsiniz. Bip'i kullanan var mı ? Telegram bile ondan daha fazla kullanılıyor Türkiye'de. 

Müşteri hizmetleri konusunda ise hiç arayıp vakit kaybetmeyin. Twitter'a yazın veya online işlemlerden ticket açın. Buralardan yazınca daha yetkili birim arıyor sizi. Kaldı ki müşteri hizmetleri iyi diye de operatör değiştiirlmez. Sonuçta her gün aramıyorsunuz.

3 operatörüde denemiş birisi olarak :

Arama konusunda İstanbul için konuşacak olursam Turkcell ve Vodafone arasında pek fark yok. Türk Telekom'un hala bazı kör noktaları var.

İnternet konusunda ise Turkcell en hızlısı. Türk Telekom orta şekerli. Vodafone rezalet.

Fiyat konusunda ise en hesaplısı Türk Telekom. Ayrıca eski müşteriyseniz pazarlık ile size özel fiyatlandırma yaptırabiliyorsunuz. Buna ek olarak her ay 25 TL ve üstü yükleme yapınca sınırsız Whatsapp kotası veriyor.

Özetle Türk Telekom bölgenizde çekiyorsa onu kullanın. Her ay fazladan para vermeye gerek yok. 25 yaş ve altıysanız Turkcell kullanın. Pahalı falan ama gençlere özel yaptığı kampanya ve indirimlerden acısını çıkarırsınız. 1 alana 1 bedava sinema bileti, fast food dükkanlarında bedava veya indirimli menü vs.

mkyb tarafından 15/Şub/18 22:27 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 5431 Toplam Mesaj: 35
turkcell gnc genç turkcell