Turkcell Yeni GNC Paketleri ( Bol İnternetli )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Türk Telekoma 50 vereceğime Turkcelle 100 veririrm. Bulunduğum bölgede beni türk telekomdan kim arasa  neden telefonun kapalı diye soruyor bakıyorum tel açık ama çekmediği için kapalı oluyor. Şimdi Turkcell Platinium dört dörtlük pakete geçtim aylık 115 lira 25Mb sınırsız ev interneti + 10Gb kota 1000Dk 1000SMS veriyor.Sinema 1+1 hediyesi araba kiralması ücretsiz havaş dolu kampanyası var. Her hafta cuma salla kazandan internette veriyor. Hiç çekemem Türk Telekom Rezilliğini...

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    SHaDeWRoX bunu yazdı

Türk Telekoma 50 vereceğime Turkcelle 100 veririrm. Bulunduğum bölgede beni türk telekomdan kim arasa  neden telefonun kapalı diye soruyor bakıyorum tel açık ama çekmediği için kapalı oluyor. Şimdi Turkcell Platinium dört dörtlük pakete geçtim aylık 115 lira 25Mb sınırsız ev interneti + 10Gb kota 1000Dk 1000SMS veriyor.Sinema 1+1 hediyesi araba kiralması ücretsiz havaş dolu kampanyası var. Her hafta cuma salla kazandan internette veriyor. Hiç çekemem Türk Telekom Rezilliğini...

Hocam teyzemin telekom du o zaman hattı kendı kendıne kapandı 15-20 dk da temsilciye bağlandım başka telefondan hat niye kapandı dedim , fatura ödememişsiniz dedi.

faturayı ödedik ( daha son ödeme tarihi gelmemişti ) 

3 gün açılmadı bazen öyle sürüyor dediler.

tekrar aradım bu sefer dediki kimlik eksik bayi kimliğinizi göndermemiş dedi 

bayiye gittim kimllik tekrar gönderildi 1 hafta bekledik düzelmesi için sonra açtılar.

2 hafta telefonsuz kaldı teyzem. Sonra vodafone a taşıdı çünki oturdugu yerde telekom çekmiyor zaten.

şimdi aynısı turkcell de olsa önce kimlik eksik diye bayi olarak biz ararız çünki hem bayiye ceza kesiliyor hem müşterinin hattı kapanıyor yani hat kapanmadan önce müşteriyi arar kimlik isteriz , hadi diyelim biz atladık turkcell müşteriye 50 defa sms gönderir. 

Vodafone bir yere kadar neyse de telekom tamamen ucuz etin yahnisi olayı.

ha çalışmıyor olmsa selfy veya whoops paketi kullanırım telekomun.

para kazanıyor fakat gecinemiyor olsam vodafone.

çok şükür ihtiyaçlarımı giderebiliyorsam turkcell 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Turk Telekom kullanıyorum. 15 gb 50 lira. Whatsapp falan hediyeleri de var. Ama net 15 gb var. Memnunum. Müşteri hizmetlerini aramıyorum. O yüzden 15 dk bekleme olayı yaşamadım. Bir hat kaliteliyse neden müşteri hizmetlerini arayasın ki.

Memlekette çekiyor, gölbaşında kızılayda falan da çekiyor yeter. 

Buarada gece gündüz muhabbeti de yok. Gece zaten wifiden kullanıyorsun da. Olaki üşendin wifi açmayı yine çatır çatır harca 15gbından.

Hediye falan da geliyor da kaçırıyom. 3 aylık 10'ar gb paketi vardı beklesin de yeni dönemde kullanayım dedim kaçtı :D 25 gb kullanacaktım.

Ucuz et ama et yani napak et yiyemiyok

iyibu! yeniden..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiokhan
    kiokhan's avatar
    Erkek

şu gece gündüz ayrımını artık kaldırsınlar yahu bu nedir arkadaş ya

Türk
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek

Türk telekom .... Diyorum

Ha faturalı kullanıyordum 12 gb  1500 dk 1500 sms 65 tl 

simdi faturalıdan faturasiza gectim

500 dk - 500 sms - 10 gb - 35 tl kullaniyorum

Artik cok cazipde degil yani

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dodger
    dodger's avatar
    Erkek

Hocam bende GNCFull 6 Gb var, 2018 e girdikten sonra fizy abonelik kapsamında olmasına rağmen Premium a Gel diye bildirim geliyor ve dinlediğim çoğu şarkı 30 sn oluyor sayesinde. Fizy benim en çok kullandığım uygulamalardan biriydi ama Turkcell sayesinde ondan da soğudum. Bas bas bağırıyorlar şöyle böyle ama verdiklerini almasını çok iyi biliyorlar. Madem bi böyle bi değişiklik yapıyon bari haber ver. Mecbur olmasam kalmazdım. Beni bi aydınlatı hocam

Se...a...se...deneme..deneme..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Dünyanın en çok büyüyen operatörü olmuş Turkcell. 

https://twitter.com/shiftdeletenet/status/964405758447112192

https://www.youtube.com/watch?v=hv9NIgrCq3I

mkyb tarafından 17/Şub/18 21:45 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Yav soyle bol dakikali bol gb li ucuz bir tarife yok mu 100 sms de olsa yeter daha 15 gun oldu 800 dk gitti cokta konusmadim hatta kiz arkadasim haric kimseylede 5 ile 10 dk dan uzun konusmuyorum 

Net konusuda 10 gb ihtiyacimi sonuna kadar gormesede yine karsiliyor 10 gb yeter daha azi hic yetmez

Gecen ay yine 1000 dk bitmis ustune 45 dk falan konustum fatura 40 tl daha fazla geldi

Dedigim gibi en az 2000 dk li 10 gb li bir paket yok mu 

Simdiki 1000 dk 1000 sms 10 gb net turk telekom 60 tl 

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

@theavenqer

İkinizde Bimcell'e geçin. Bimcell içi konuşma sınırsız.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

@theavenqer

İkinizde Bimcell'e geçin. Bimcell içi konuşma sınırsız.

Hocam alt yapisi nasil ?? O sacma sapan bir yerde koy gibi bir yerde bensem elazigda dagin basinda ceker mi galiba 

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
Toplam Hit: 5422 Toplam Mesaj: 35
turkcell gnc genç turkcell