Turkcell Yeni GNC Paketleri ( Bol İnternetli )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Türk Telekom altyapısını kullanıyor. Türk Telekom ile aynı çekim gücü. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crystalmeth
    crystalmeth's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı

Yav soyle bol dakikali bol gb li ucuz bir tarife yok mu 100 sms de olsa yeter daha 15 gun oldu 800 dk gitti cokta konusmadim hatta kiz arkadasim haric kimseylede 5 ile 10 dk dan uzun konusmuyorum 

Net konusuda 10 gb ihtiyacimi sonuna kadar gormesede yine karsiliyor 10 gb yeter daha azi hic yetmez

Gecen ay yine 1000 dk bitmis ustune 45 dk falan konustum fatura 40 tl daha fazla geldi

Dedigim gibi en az 2000 dk li 10 gb li bir paket yok mu 

Simdiki 1000 dk 1000 sms 10 gb net turk telekom 60 tl 

whatsapp gecin hocam , ben çözümü öyle buldum hem de ses daha net.

“Fortes Fortuna Adiuvat”
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    crystalmeth bunu yazdı
    TheAvenqer bunu yazdı

Yav soyle bol dakikali bol gb li ucuz bir tarife yok mu 100 sms de olsa yeter daha 15 gun oldu 800 dk gitti cokta konusmadim hatta kiz arkadasim haric kimseylede 5 ile 10 dk dan uzun konusmuyorum 

Net konusuda 10 gb ihtiyacimi sonuna kadar gormesede yine karsiliyor 10 gb yeter daha azi hic yetmez

Gecen ay yine 1000 dk bitmis ustune 45 dk falan konustum fatura 40 tl daha fazla geldi

Hocam 10 gb net ucu ucuna yetiyor bazi aylar yetmiyor bile whatsapptan o kadar sure seslide konusursak bu sefer hic olmaz

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crystalmeth
    crystalmeth's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı
    crystalmeth bunu yazdı
    TheAvenqer bunu yazdı

Hocam 10 gb net ucu ucuna yetiyor bazi aylar yetmiyor bile whatsapptan o kadar sure seslide konusursak bu sefer hic olmaz

hocam ben de günlük 8-9 saat konuşmaya 100 mb filan yiyor ona göre hesap yapabilirsin

“Fortes Fortuna Adiuvat”
Toplam Hit: 5435 Toplam Mesaj: 35
turkcell gnc genç turkcell