folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Türkié Değil, Türkiye Kazandı !

Türkié Değil, Türkiye Kazandı !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek

Şimdi sayın müridler siz de msnde dikkat etmişsinizdir.Herkesin kişisel iletisinde Türkiye Milli Takım'ın başarısı hakkında birşeyler yazıyo.Ve biliyorsunuz ki gotik yada emo olduklarını iddia eden bir grup yaratık garip harfler ve konuşmalarla Türkçe'yi katlediyorlar.Tamam kardeşim katledin karışmayalım hadi...Ama bari bunu Türkler'in başarısını kutlarken sevinirken vs yapmayın ya :S Hadi yaptınız.. Uyarınca hatanızı niye anlamıyosunuz kardeşim ? :S 'Turkiéé Shampionn ne demektir ya ? Kazanan Türkiéé değil TÜRKİYE..

Bunların kız tiplerinin nicklerinde bir de 'Ardaaaa aşqoomm Semih'mmmm Emreee'mm' gibi deli saçması şeyler yazar.İyi de kızım bahsettiğiniz o Arda Semih Emre vs. Türkiéé adına değil TÜRKİYE adına oynuyolar... Onlar siz nickinize Türkiéé'm yazasınız da Türkiye'yi batırasınız diye kazanmıyolar maçı :S

Ha bi de bi kızda şunu gördüm : 'kırmsıı byass én büüük Türkiééé '

İyi de Millilerimizin ve bayrağımızın rengi 'kırmsıı byass' değil ki :S KIRMIZI BEYAZ :S

Ya adam gibi sevinin maç sonrası, yada saçma sapan şeyler yazıp da kendinizi rezil etmeyin ya :s

Ha bi de 'Türkiéééé'm' yazan tipler var... Örnekleri çok.

Tamam kardeşim Türkié sizin olsun, TÜRKİYEmizi bize bırakın....

yanlış mıyım ? yada yalnız mıyım bu konuda ?

ya bunlara dur demenın yolu geldide nasıl ?

Bu Yüce Türk Milleti ne ihanetler gördü hepsinin üstesinden gelmeyi başararak tarihe nice zaferler yazdırdı. Bu Millet Kuva-yı milliye hareketini yeniden başlatır. Sivas Kongresini yeniden toplar, Ya İstiklal, Ya Ölüm diye haykırır ve gereğini yapar. Türk Milleti ihaneti ve hainleri hiç affetmez. Dileğimiz odur ki bu iş sandıkta bitsin, aksi halde "sürüye dalmayı göze alan Kurt, çobanın da, köpeğinde hesabını yapmaz."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nespace
    Nespace's avatar
    Erkek

Çok doğru bir noktaya değinmişsin.Malesef ülkemizde tikky ve emoş özentisi gereğinden fazla :( Ama onlarıda topluma kazandırmalı..

Hmm nasıl mı? Ellerine verelim fasulye fidanlarını diksinler her yere. 

Soru:Şu şu adam forumda Nazizm/Faşizm/Satanizm/... propagandası yapıyor banlayalım manyakmıdır nedir? Cevap:Aklı başında adamın burda işi ne zaten, bütün forumu mu silek yani?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

bu konu silinmezse :) arkandayım ! :)

kızın birisi nickine AjquMm'mMmM falan yazmıs  bilen bilir facebook amelesi İpek Tunc ! :)

ajquun kim dedim aynen böle

Emreaa Aydn Smihhh ardaaaaa vlknnnnn oha lan naptın deidm hepsine mi vercen :F

oda yok sadece seviorm dio :|  

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fthrkl
    Fthrkl's avatar
    Erkek
    ewt hacı dogru söylüyorsun. bende uyuz oluyorum o tiplere :|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Hocam seni alnından öpmek istiyorum.Cok doğru bir konuya dikkat cektin.Bide gereksiz yere ing. kelimeler kullananlara kıl oluyorum.Sanki öle yapınca daha cok havaya giriyorlar.Baskaları onları modern ve ing. biliyor sanıyor :)

Diyorum cok biliyorsan herşeyi ing. konus.Sesleri cıkmıyor :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PriesTBT
    PriesTBT's avatar
    Erkek
    Geçen istiklal'de gidiyorum artık alıştık yani emo veya tiiky görmeye bide ne görim EmoTikky karışık bişe olmuş dövesim geldi ib**yi :b

selam gençlik!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

İnş. başıma bişi gelmez...

Emoların a.Q.

Arkadaşlar özür dilerim çok dolmuştum ...

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek

şu resimlere bakın yaw bunların Anneleri babamaları yakınları yok mu nasıl oluo böle sokaklarda gezdiriolar kendilerini böyle sekilden sekile sokunca ne pok anlıolar yaw lan hadi foto cekıon o elınde elma ne 

içimi dokum dedim yter la artık ne dir bu 

Bu Yüce Türk Milleti ne ihanetler gördü hepsinin üstesinden gelmeyi başararak tarihe nice zaferler yazdırdı. Bu Millet Kuva-yı milliye hareketini yeniden başlatır. Sivas Kongresini yeniden toplar, Ya İstiklal, Ya Ölüm diye haykırır ve gereğini yapar. Türk Milleti ihaneti ve hainleri hiç affetmez. Dileğimiz odur ki bu iş sandıkta bitsin, aksi halde "sürüye dalmayı göze alan Kurt, çobanın da, köpeğinde hesabını yapmaz."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

EmQceR bunu yazdı:
    -----------------------------

şu resimlere bakın yaw bunların Anneleri babamaları yakınları yok mu nasıl oluo böle sokaklarda gezdiriolar kendilerini böyle sekilden sekile sokunca ne pok anlıolar yaw lan hadi foto cekıon o elınde elma ne 

içimi dokum dedim yter la artık ne dir bu 

-----------------------------

Abi bu ipn*lere bende kıl oluyorum da bazı hatunları cok tatlı oluyor ya :) 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    chock haklu pir konhu :B
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chinggis
    Chinggis's avatar
    Erkek

İki arkadaşın dikkatini çekmişti bu konu , ben özellikle yabancı harf ve sözcükleri kullanmamaya özen gösteriyorum . İmlâya dikkat ediyorum , kurallar dahilinde yazıyorum vs.

Benimki biraz fazla titizlik , bir yazıda ufak tefek hatalar olabilir ama konuyu açan müridin de dediği gibi garip garip harflere , salak salak sözcüklere ne gerek var ?

Yok hocam , özentilik başka bir şey değil . Tedavi edilmesi gereken bir hastalık . 

Toplam Hit: 14839 Toplam Mesaj: 105