folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Turkiye Sınırda Suriye Uçağını Düşürmüş

Turkiye Sınırda Suriye Uçağını Düşürmüş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

Dün savaş tam tamları arasında yolsuzluğu unutup güçlü lidere ihtiyaç var diye Erdoğan'a destek çağrıları yapılacağını yazmıştım. Başladılar

7.Savaş tamtamaları arasında yolsuzluğun unutulması bir yana güçlü bir lidere ihtiyaç var denilerek BB'ye destek kampanyası başlayacak.

https://twitter.com/fuatavni/statuses/447321160775368704

ArduouS tarafından 23/Mar/14 15:04 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek

Vallaha arkadaşlar şu dünyada artık bir hayvan ölümünden insan ölümünün farklı olmadığını görmeye başladım. Çok garip amk her gün bir sürü kişi ölüyor ne biçim bir dünyaymış aq

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Basbakan secimi niye ertelesin salakmisin hoca. Adam % 42 43 leri garantilemis. Secim ne kadar erken olursa o kadar az karalama yapilir dusuncesi sence daha mantikli degilmi :D isin gucunuz teori uretmek ya

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Andrei bunu yazdı

bu kadar da basit düsünmeyin artık yeter be.

secimlere 1 hafta kala ucak düsürülmesi tamamen tesadüf mü ? kontrolden tamamen cıkmıs zat, sırf secimleri ertelemek veya gündemi oldugu gibi degistirmek icin bu emrin arkasındadır gibi geliyor bana.

savas cıksa cok mu mutlu olacaksınız ? amerika'nın tayyip'e verdigi son sanstı suriye'ye asker sokmak, 3 gün icerisinde savas cıktıgını düsünün, secimler de ertelenir, gündem de degisir, tayyip kahraman ilan edilir ve oyları alır götürür yine.

ayrıca "asalım keselim sikelim !!!!111" diyen ak ordular mümkünse klavye arkasında degil de cephenin en önünde dursun, ülke yararına da bir is yapmıs olursunuz hem.

he bir de "haberturk" ekibi ne hikmetse olayın yasandıgı bölgedeymis, bak sen su ise, ilahi bir isaret olmalı.

bana mı diyon bunu?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı

Basbakan secimi niye ertelesin salakmisin hoca. Adam % 42 43 leri garantilemis. Secim ne kadar erken olursa o kadar az karalama yapilir dusuncesi sence daha mantikli degilmi :D isin gucunuz teori uretmek ya

evet fatih bizler salagız sizler süper zekasınız amına koyim.

%42-43 nerden cıktı ? he bi de garanti bu öyle mi ? merak ettim kendi düsüncen mi yoksa ciddi bir dayanagın mı var ?

2-3 gün icerisinde belli olur bazı seyler, görecegiz.

@u235

sen niye alındın simdi ?

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

İyi olmuş.Bu ülkenin sınırları böyle taşak geçer gibi ihlal edilemez ikide bir.

Bizim başta almamız gereken tavır buydu zaten.Sınıra koyacaklardı kampı.Mültecileri bırakacaklardı oraya savaş bittimi geri yollanacaktı.Ülkenin içine salıp İstanbul,İzmir,Antalya gezmeyecekti suriyeliler amk.Terörist mi yoksa sivil mi olduğu bile belli olmayan bir sürü adam geziyor elini kolunu sallaya sallaya ülkede.On metre önümüzdeki çamurun içine gidip kendi kendimizi attık resmen.

ülkende başka ülkenin üssü varken, egeden hergün sınır ihlali yaparken başka ülkenin uçakları, sen git gücün yeten suriyenin uçağını düşür sırf gündem değiştirmek veya savaş çıkarmak için.

iyi olmuş tabii.

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Şimdi bir şey söyleyecem herkes tepki gösterecek.

Suriye'nin bizim uçağımızı vurması kesinlikle yanlıştı.Misilleme diyenler olacak biz zaten onu yaptık.Havan mermisi düşünce Esad'ın birliklerini vurmuşuk.Muhaliflerin çok işine gelmişti hatta.Esadın bir çok askerinin öldüğü sanılıyordu.Öyle de olmuştur.

Ama bu uçak meselesi biraz karışık.Sınırda çatışma var.Bu aletler çok hızlı aletler.Dakikalar içinde şehirleri geçiyorlar.O yüzden tüm ülkelerde böyle sınır ihalleri olur.Önce uyaracaksın sonra vuracaksın.Yanlış bilmiyorsan bir de helikopter vurmuştuk sanırım.

O pilot sınır ihallini bilerek mi yapmıştır ? Peki bizim şehit olan pilotumuz sınır ihalini bilerek mi yaptmıştı ? 

Üzerine basa basa söylüyorum o vurulan uçakta ölen pilotun amacı sınır ihlali yapmak değildir.Böyle bir şey zaten intahar olur.O yüzden hiç yere ölmüş bir insan için burada sevinç çığlıkları atmayalım lütfen.

Bunlar planlı yapılmış hareketler değil.Dediğim gibi yeni nesil uçakların muazzam hızlarından dolayı sınır ihalleri olabilir.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

Adam dünya lideri beyler

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Andrei bunu yazdı
    mfatihbodur bunu yazdı

evet fatih bizler salagız sizler süper zekasınız amına koyim.

%42-43 nerden cıktı ? he bi de garanti bu öyle mi ? merak ettim kendi düsüncen mi yoksa ciddi bir dayanagın mı var ?

2-3 gün icerisinde belli olur bazı seyler, görecegiz.

@u235

sen niye alındın simdi ?

konuda senin mesajına kadar bu yapılanı doğru bulan benden başka kişi yazmamışda ondan sordum.Yanlış anlaşılma olmuş.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

http://www.netgazete.com/dunya/622923.html 

O değil de ben şunu merak ediyorum. Sonuçta Türkiye toprağı deniliyor burası, duyduğum kadarıyla bi türbe bahanesiyle rte savaş çıkaracak diye muhalefet ediliyor. E abi türbe filan değil ki olay ha orası ha hatay ha istanbul ha izmir, sonuçta Türkiye toprağı değil mi? Türk bayrağını indirip bölgeyi terkedin ne demek lan :S Bi de topu topu 25 asker vur emri versen ne olur cephane mi yeter, adam mı yeter, kaç metrekare zaten 4-5 top sallasalar yeter.

Şuna bak: http://www.netgazete.com/turkiye/624848.html

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
Toplam Hit: 9700 Toplam Mesaj: 102