folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Turkiye Sınırda Suriye Uçağını Düşürmüş

Turkiye Sınırda Suriye Uçağını Düşürmüş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    Andrei bunu yazdı
    mfatihbodur bunu yazdı

Bu parti % 43 45 leri garantilememis olsa RTE Bi onceki secimi gecemezsem istifa ederim dermiydi sence azcik aklini calistir aklini. Daha erdogani tanimadan erdogana atip tutuyosunuz.

-mi soru ekini dogru yazamayan egitimci.

erdogan'ın tasaklarını mı yaladın da bizden cok daha iyi tanıdıgını iddia ediyorsun ? daha muta olayları gündeme gelmedi dikkatini cekerim, iki gün daha var, fuatavni'nin bir gün öncesinden yazdıgı olay da gördügün üzere gerceklesti. artık azıcık beynini kullanarak sen karar ver bu olayın neden 25 mart'tan 2 gün öncesinde gerceklestigine.

bi siktir git bıktık artık senin zırvalarını okumaktan. 

Ya adam küfür etmemiş, birşey etmemiş niye böyle konuşuyosunuz abi ben anlamıyorum şu siteyi kutuplaştırmayın mk ya. Ulan sonuçta hepimiz bu ülkenin iyiliğini istiyor muyuz istiyoruz. Ortak bi çatı altındayız. Kimisi akp'nin iyilik edeceğini düşünür kimisi chp nin vs. Ama herkesin ülküsü bir. Buna bu açıdan bakın insanlara hakaret edip küfür edip aşağılamayın ya. Sadece sana söylemiyorum bunu hem akpartilisine hem akpartili olmayanına. Arkadaş bu akp çaldı diyenler de bu vatanın evladı sen de bu vatanın evladısın, o bunu söylüyorsa o da bu ülkenin iyiliği için söylüyor sen montaj diyerek ona inanarak sen de iyiliğini istiyorsun. Yeter ya, bu küfürler tamamen yasaklanmalı artık bu sitede siyaset konularında.

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ZoRKaYa bunu yazdı
    Andrei bunu yazdı
    mfatihbodur bunu yazdı

Bu parti % 43 45 leri garantilememis olsa RTE Bi onceki secimi gecemezsem istifa ederim dermiydi sence azcik aklini calistir aklini. Daha erdogani tanimadan erdogana atip tutuyosunuz.

erdogan'ın tasaklarını mı yaladın da bizden cok daha iyi tanıdıgını iddia ediyorsun ? daha muta olayları gündeme gelmedi dikkatini cekerim, iki gün daha var, fuatavni'nin bir gün öncesinden yazdıgı olay da gördügün üzere gerceklesti. artık azıcık beynini kullanarak sen karar ver bu olayın neden 25 mart'tan 2 gün öncesinde gerceklestigine.

Ya adam küfür etmemiş, birşey etmemiş niye böyle konuşuyosunuz abi ben anlamıyorum şu siteyi kutuplaştırmayın mk ya. Ulan sonuçta hepimiz bu ülkenin iyiliğini istiyor muyuz istiyoruz. Ortak bi çatı altındayız. Kimisi akp'nin iyilik edeceğini düşünür kimisi chp nin vs. Ama herkesin ülküsü bir. Buna bu açıdan bakın insanlara hakaret edip küfür edip aşağılamayın ya. Sadece sana söylemiyorum bunu hem akpartilisine hem akpartili olmayanına. Arkadaş bu akp çaldı diyenler de bu vatanın evladı sen de bu vatanın evladısın, o bunu söylüyorsa o da bu ülkenin iyiliği için söylüyor sen montaj diyerek ona inanarak sen de iyiliğini istiyorsun. Yeter ya, bu küfürler tamamen yasaklanmalı artık bu sitede siyaset konularında.

dostum bıktık artık herkesin sabrının da bir sınırı var.

adam tasak gecer gibi savunmaktan bıkmıyor, sen okumuyor musun bu elemanın konulara yazdıgı mesajları ? lise seviyesinde ergen ergen cümleler. lan her sey apacık belli, bir sürü sey cıkmıs, daha nasıl savunabilirler ya ?

biz bu ülkenin iyiligini istiyoruz, ben herhangi bir partinin savunmasını da yapmıs degilim ama bildigim tek sey bu adamlar ülkenin basında kalmaya devam ederse, türkiye'yi daha kötü günlerin bekledigi.

adam "hırsızlık yaptıysa vatanı icin yaptı" diyor. daha dün aksam oturdugum evde iki kisi birbirine giriyordu, ak partili olan eleman "muta nikahı yaptıysa yaptı, ne var bunda ? islama göre dört es birden alabilir. adamın siki üzerinden siyaset mi yapalım ne olmus yani" dedi gözümün önünde. bunlar bu kadar arsız, bunlar bu kadar serefsiz, bunların bu kadar gözü dönmüs.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    ZoRKaYa bunu yazdı
    Andrei bunu yazdı
    mfatihbodur bunu yazdı

Akp yi destekleyenlerin ülkenin iyiliğini istediklerini düşünüyorsan hala, sana kolay gelsin. Bana göre artık akp yi savunanlar Allah'a şirk koşan vatan hainlerinden başka birşey değildir.

Bkz.

Tapeler, görüntüler, neftret söylemleri, savaş tellallığı.

Ayrıca:

http://www.youtube.com/watch?v=UCrL5kctjsg

torpedo_XL tarafından 23/Mar/14 15:32 tarihinde düzenlenmiştir

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Uzun adam, büyük insan. 
    Türkiye ekonomisi dünyanın en büyük on ekonomisi arasına girmeye hazırlanıyor.. Kim yaptıı bunu kim yaptııııı
    Hastaneler hadi hastanelere ne diceniz, 10 yıl önce kuyruklarda bekliyordunuz aspirin için şimdi istediğin eczaneden al kim yaptı bunu kiiiiiim
    Mesela 10 yıl önce 3310 vardı şimdi iphone lar su geçirmez akıllı telefonlar kim yaptı bunları lan kim yaptıı
    10 yıl önce led tv mi vardı evinizde hep tüplü crt monitörler tvler şimdi herkesin evinde led tv var kim yaptı bunu kiiiim

İşte bunlar hep büyük ustanın çalışmaları sonucu oldu arkadaşlar.. Biraz özverili biraz mantıklı olun aaaaa

Edit: Son iki saydığım şeyin rte ile nasıl alakası yoksa ilk iki şeyinde aynı derecede hiç alakası yok. zaten ilk madde tamamen palavra:) 10 yıl önce şu yoktu bu yoktu şimdi var demek. Manyaklıktan başka bir şey değildir beyler, teknoloji gelişiyor teknolojiye bu kadar karşı bir başbakan olmasına rağmen.

iso tarafından 23/Mar/14 15:40 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    plA bunu yazdı
    mfatihbodur bunu yazdı

Kimse geçileceğini söylemiyor ki sadece oyları düşecek deniyor.Götü yiyosa çıksın oylarım düşmeyecek desin madem

Bir onceki secimden daha yuksek alinca oylari nasil dusecek hocam bi anlatirmisin bana..

Andrei mi ne haltsa hoca sen ne iciyosun ya ? Diyorum ki Erdogan iyi yada kotu, uyanik adam.. bu adam isini biliyor mu ? Evet.. Boyle bi adam % 38.8 i gecemeyecek olsa boyle soz verebilir mi bi aklini calistir demistim ama yokmus..

Sen ne cahil saldirgan asagilik bi hayvansin yaratiksin ben bilmiyorum. Ulan sen ve senin gibilerin haddine mi nasil bi egitimci oldugumu sorgulamak dangalak ? U235 buna sen de dahilsin.. elimden geldiğince saygılı konusuyorum ama insan degilsiniz ki insanca konusmaktan ne anlarsınız.  Siz kimsiniz ki benim siyasi gorusumu asagilayabiliyosunuz ? Goruslerimde ozgur degilmiyim bunu mu soylemek istiyosunuz ? Gogsumu gere gere soyluyorum hemde sizin inadiniza... Ne kadar insani yanlistan cevirebilirsem de benim icin bir sereftir. Bu ülkenin menfaatini dusunen bu ulkeyi gercekten ileriye tasiyabilecek tek bir siyasi grup var ve birgun hepiniz bunu anlayip kafanizi sokacak delik arayacaksiniz.. bizde oy vermistik diye yalan soyleyeceksiniz. Bundan adim gibi eminim ama sizin gibi saygisiz arkadasina kardesine kufurler yagdiran magara adamlari bunu hic bi zaman kabul etmeyecek. 

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek
    iSo bunu yazdı

Uzun adam, büyük insan. 
    Türkiye ekonomisi dünyanın en büyük on ekonomisi arasına girmeye hazırlanıyor.. Kim yaptıı bunu kim yaptııııı
    Hastaneler hadi hastanelere ne diceniz, 10 yıl önce kuyruklarda bekliyordunuz aspirin için şimdi istediğin eczaneden al kim yaptı bunu kiiiiiim
    Mesela 10 yıl önce 3310 vardı şimdi iphone lar su geçirmez akıllı telefonlar kim yaptı bunları lan kim yaptıı
    10 yıl önce led tv mi vardı evinizde hep tüplü crt monitörler tvler şimdi herkesin evinde led tv var kim yaptı bunu kiiiim

İşte bunlar hep büyük ustanın çalışmaları sonucu oldu arkadaşlar.. Biraz özverili biraz mantıklı olun aaaaa

internet hızınıda unutmayalım hocam 56k'lar ile sürünürdük şimdi çok şükür adsl,fiber ile at koşturuyoruz

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    iSo bunu yazdı

Uzun adam, büyük insan. 

Edit: Son iki saydığım şeyin rte ile nasıl alakası yoksa ilk iki şeyinde aynı derecede hiç alakası yok. zaten ilk madde tamamen palavra:) 10 yıl önce şu yoktu bu yoktu şimdi var demek. Manyaklıktan başka bir şey değildir beyler, teknoloji gelişiyor teknolojiye bu kadar karşı bir başbakan olmasına rağmen.

İroni yaptığını varsayıyorum.Yoksa hastene demesin kimse.Suriyelilerin bizden çok değeri var.Bu kiş kaç kez hastaneye gittim sövüm ben.39 derece ateşle ayakta sırada bekledim bir buçuk saat.Hastanenin içine ettiler resmen.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

he evet bizler bir gün yalan konusacagız "biz de akpye oy vermistik ühü ühü ühü" diyerek. ulan fatih, yemin ederim sizofreni hastalarından farkın yok senin.

simdi uzunca bi cevap yazardım da gidip duvara konussam o bence senden daha iyi anlar söyleyecegim seyleri.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Adamın mitingini izliyorum yemin ediyorum cahillik akıyor, bu seferde oradaki ahlaksız topluluğa ysk yı yuhalattı. Reklamda bayrak olamaz demişler, bunlar bayrağa karşı, bunlar paralel yargı hülooooooo. Ulan adamın görevi bu, kanunda böyle yazıyor. Kanuna uymak yerine yskyı suçluyor, utanmadan bi de abdestimden şüphem yok diyor, tam bir münafık bu adam

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    plA
    plA's avatar
    Erkek

abiler kardeşler insan evladı denilebilecek canlının şu vakitte hala bu iktidarı savunabiliyor olması gerçekten üzücüdür yani elbet bu kişiler olacak firavunu da destekleyenler vardı her türlü zulmüne rağmen fakat bu kişiler en azından bu forumda olmamalı lan.Örneğin sınıf arkadaşım.Adam bilgisayar 2.sınıf okuyor web sayfasının kaynak kodlarını görmesini bilmiyor,program ekle kaldırı bilmiyor.Ailesiyle görüştük geçen,babası başladı bunları savunmaya.Ne alaka demeyin çocuk cahil, ama kaynağı belli.İşte bu şekil insanlar "siksen anlamaz" kısmına ait yapacak bişey yok.Ama bu forumda olmasın be abi.

aha https://www.youtube.com/watch?v=8mVVfEHwr-k

plA tarafından 23/Mar/14 15:48 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 9753 Toplam Mesaj: 102