folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Turkiye Sınırda Suriye Uçağını Düşürmüş

Turkiye Sınırda Suriye Uçağını Düşürmüş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek
    ZoRKaYa bunu yazdı

http://www.netgazete.com/dunya/622923.html 

O değil de ben şunu merak ediyorum. Sonuçta Türkiye toprağı deniliyor burası, duyduğum kadarıyla bi türbe bahanesiyle rte savaş çıkaracak diye muhalefet ediliyor. E abi türbe filan değil ki olay ha orası ha hatay ha istanbul ha izmir, sonuçta Türkiye toprağı değil mi? Türk bayrağını indirip bölgeyi terkedin ne demek lan :S Bi de topu topu 25 asker vur emri versen ne olur cephane mi yeter, adam mı yeter, kaç metrekare zaten 4-5 top sallasalar yeter.

Şuna bak: http://www.netgazete.com/turkiye/624848.html

Hocam 25 askerden ziyade ordu girer vur emri dediği o .

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    plA
    plA's avatar
    Erkek

seçim öncesi darbe yiyen iktidar bir savaşı adeta "yaratarak", bu karışıklıkta "güçlü bir lidere ihtiyaç var" düşüncesi yaratmak isteyecektir.

edit:fuatavni ben değilim:D

plA tarafından 23/Mar/14 15:18 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Bu parti % 43 45 leri garantilememis olsa RTE Bi onceki secimi gecemezsem istifa ederim dermiydi sence azcik aklini calistir aklini. Daha erdogani tanimadan erdogana atip tutuyosunuz.

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flassy
    flassy's avatar
    Erkek

Lan bu fatih hakiki troll ya,hani gerçekten artık şaşırmayacağım diyorum ama her seferinde beni şaşırtıyor,adamda neden-sonuç ilişkisi kurma yeteneği falan 0 ya.Ya akplisin anladıkta az kafa çalışsın be kardeşim,çalışsin ki tartışabilelim,bu koşullar altında tartışma olmuyor işte.Duvarla konuşayım daha iyi.

flassy tarafından 23/Mar/14 15:20 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    LizardKing bunu yazdı
    u235 bunu yazdı

İyi olmuş.Bu ülkenin sınırları böyle taşak geçer gibi ihlal edilemez ikide bir.

Bizim başta almamız gereken tavır buydu zaten.Sınıra koyacaklardı kampı.Mültecileri bırakacaklardı oraya savaş bittimi geri yollanacaktı.Ülkenin içine salıp İstanbul,İzmir,Antalya gezmeyecekti suriyeliler amk.Terörist mi yoksa sivil mi olduğu bile belli olmayan bir sürü adam geziyor elini kolunu sallaya sallaya ülkede.On metre önümüzdeki çamurun içine gidip kendi kendimizi attık resmen.

ülkende başka ülkenin üssü varken, egeden hergün sınır ihlali yaparken başka ülkenin uçakları, sen git gücün yeten suriyenin uçağını düşür sırf gündem değiştirmek veya savaş çıkarmak için.

iyi olmuş tabii.

Şimdi yunanistan sınır ihlalini havadan yapsada değil bomba bizim topraklarımıza oyuncak misket bile atamaz.Yunanistanla şuan sıcak temasa girecek kadar bir gerginlik yok aramızda.En son 40 sene önce kıbrısda tokatlandıkdan sonra Türkiyeyi karşısına alamazlar artık.

Amerika dediğin ülke zaten son 50 senedir Türkiyenin abisi.Amerikanın Türkiyeye gücü içerde incirlik olsada yeter olmasada yeter.Ama dış politika olarak zaten Amerikaya hep şirinlik yaptığımız için zaten bir savaş ihtimali yok onlarlada aramızda.

Şimdi bide suriyeye bakalım son olarak.Adamlar ülkelerinde birbirlerini vuruyorlar.Kimin silahını kime doğrulttuğu belli değil.Geçen sene bizim uçağımızı düşürdü adamlar.Reyhanlıya kim attı neden attı bilinmeyen birileri suriyeden bomba attılar 50 kişi öldü.Şimdi şu durumda en iyisi bu adamları kendimize bulaştırmamakdan başka nedir hocam?

Yani yunanistan ve amerikayı bunlarla karşılaştırmak cok yanlış.Benim söylediğim tabi ki savaş çıkmasın ama bu adamların savaşında ne direnişcileri nede orduyu desteklemeyelim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    flassy bunu yazdı

Lan bu fatih hakiki troll ya,hani gerçekten artık şaşırmayacağım diyorum ama her seferinde beni şaşırtıyor,adamda neden-sonuç ilişkisi kurma yeteneği falan 0 ya.Ya akplisin anladıkta az kafa çalışsın be kardeşim,çalışsin ki tartışabilelim,bu koşullar altında tartışma olmuyor işte.Duvarla konuşayım daha iyi.

Hocam sen de çok safsın ya :) kafa çalışsa AKP'li mi olur?

savaş çıkarsa Bilal'i de alırlar mı ki askee?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    plA
    plA's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı

Bu parti % 43 45 leri garantilememis olsa RTE Bi onceki secimi gecemezsem istifa ederim dermiydi sence azcik aklini calistir aklini. Daha erdogani tanimadan erdogana atip tutuyosunuz.

Kimse geçileceğini söylemiyor ki sadece oyları düşecek deniyor.Götü yiyosa çıksın oylarım düşmeyecek desin madem

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LeoHaklar
    LeoHaklar's avatar
    Erkek

arkadaşlar iyi konuşuyosunuz hoş konuşuyosunuz fakat tayyibin istediklerini konuşuyosunuz.sizi buna yönlendiriyorlar tuzağa düşmeyin. sınırımızı ihlal etti uçak düşüreceğim dersen bunu bir ülkeye değil her ülkeye yap. sinopta yaşıyorum ve 3 gündür jet sesleri susmadı. Rus casus uçakları resimçekip sinyalerimizi dinliyor. Bunu hanginiz biliyor hanginiz basında medyada gördü ? rus casus uçaklarını neden düşürmüyoruz ? hadi bana inanmıyorsunuz buyrun sinop yerel gazetesi http://www.vitrinhaber.com/gundem/sinop-semalarinda-hareketli-anlar-h5535.html

http://www.patates.tv https://www.facebook.com/ibrahimcengizphoto
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Fatih bodur hocam senin gibi öğretmenler çoksa ilkokullarda bu nesil komple ayvayı yedi.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek
    ZoRKaYa bunu yazdı

http://www.netgazete.com/dunya/622923.html 

O değil de ben şunu merak ediyorum. Sonuçta Türkiye toprağı deniliyor burası, duyduğum kadarıyla bi türbe bahanesiyle rte savaş çıkaracak diye muhalefet ediliyor. E abi türbe filan değil ki olay ha orası ha hatay ha istanbul ha izmir, sonuçta Türkiye toprağı değil mi? Türk bayrağını indirip bölgeyi terkedin ne demek lan :S Bi de topu topu 25 asker vur emri versen ne olur cephane mi yeter, adam mı yeter, kaç metrekare zaten 4-5 top sallasalar yeter.

Şuna bak: http://www.netgazete.com/turkiye/624848.html

Bu olaylara göz atılınca mantık çerçevesinde verilecek tek cevap vardır o da:

Sınır ihlali yapılan uçak düşürülür, ülkemizin tek cm2 sine yapılabilecek saldırıya cevap verilir.

Lakin oltayı atıp muhabbetin Suriyeye dönmesini bekleyenlerin kim olduğunu iyi bilin.

Şu seçim önünde ve oluşan bu yoğun atmosferde hakikaten zamanlaması çok manidar :)

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
Toplam Hit: 9783 Toplam Mesaj: 102