folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Türkiyenin Bor Madenleri Ve Amerika Hakkındaki İddia

Türkiyenin Bor Madenleri Ve Amerika Hakkındaki İddia

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    öncelikle s.a. beyler.Az önce e-postalarımı kontrol ettiğimde bir tanıdığımdan mail gelmişti,eğer bunun aslı var ise gerçekten amerika tarafından uyutulmaya çalışıyoruz.Bende mesajı hiç editlemeden buraya koyuyorum artık yorum sizin bence doğru olma ihtimali yüksek.(bu konu daha önce inşallah açılmamıştır,herhalde yeri de burasıdır)

>>>> >>>>ASIL DEGERi 9 (DOKUZ) TRiLYON DOLAR DiKKAT 9 MiLYAR VEYA 9
    >>>> >>>>MiLYON DEğiL TRiLYON DOLAR ABD SADECE 40 KIRK MiLYON DOLARA
    >>>> >>>>KAPATACAK
    >>>>..
    >>>> >>>>YAZIKLAR OLSUN.... KAPTIRANA VERENE ...
    >>>> >>>>ALTI USTU BIR MAIL GONDERMEKLE BU IS HALLOLMAZ DIYE
    >>>> >>>>DUSUNMEYIN LUTFEN. ULKESINI SEVEN TUM
    >>>> >>>>YURTSEVERLERE; HEPINIZIN BILDIGI GIBI ETIBANK
    >>>> >>>>OZELLESTIRILECEK VE ALICISI AMERIKA:-) .... VE
    >>>> >>>>BOR ISLETMELERI ETIBANK BUNYESINDE. . KONULAN FIYAT NEDIR
    >>>> >>>>40 MILYON $ LUTFEN BIR DAHA OKUYUN VE LUTFEN HERKESE
    >>>> >>>>ILETIN .. LUTFEN .. Onemli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!.. ..
    >>>> >>>>Borla calisan araba uretildi, Turkiye kiskacta.*Arabayi bor
    >>>> >>>>madeniyle
    >>>> >>>>calistiracak patentli 600 proje oldugu ortaya cikti .
    >>>>Turkiye,
    >>>>
    >>>> >>>>dunya
    >>>> >>>>rezervinin
    >>>> >>>>yuzde 70`ine sahip ve uluslararasi teroristler Turkiye
    >>>> >>>>uyanmadan bu
    >>>> >>>>kaynagi
    >>>> >>>>ele gecirmeyi planliyor. Bu maili çoklu yollayarak en
    >>>>azindan
    >>>> >>>>bir toplum
    >>>> >>>>bilinci
    >>>> >>>>olusmasina yardim edebiliriz.
    >>>> >>>>
    >>>> >>>
    >>>>

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek
    toplanıp bankayı basalım a.K

Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uchak
    uchak's avatar
    Erkek
    tamamiyle dogru serefsizler dolu topunun a.q. bizimkiler satıyo onlarda alıyo kardeşim bööölede bi problem var a.q. memleketinde

HEPİMİZ ÖLÜCEZ!!! http://www.pardus.org.tr
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    bunlar günyüzünde kalanlar bide arkaplan versiyonları var.... bu yanında çok küçük kalır...
    ya boru satıcaz ya svaş çıkacak falan filan işte.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morportakal
    morportakal's avatar
    Erkek
    canım türkiyem ^^

bassinyourface
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mit
    mit's avatar
    Erkek
    O MAili yazana deki
    1) bor madenini işletmek kaç milyar dolarmıs de?
    2)Türkiyede(yani bizde) o kadar para varmıymıs de TAMAM mı
    3)Biz o bor madenini işletecek bir tane işletme varmı diye sor
    4)bilip bilmeden öle ortalıgı karıstırmayı çok seviyorsunuz a.q

SİZİN AKLINIZ HAYALİNİZ ALIYORMU? BORU İŞLETMEK BU KADAR UCUZ OLCAK VE BİZ GİDİP İŞLETMEYECEZ VEEEE A.B.D YE HAM BİR ŞEKİLDE VERİCEZ ARKADAŞLAR KANDIRMAYALIM BİRBİRİMİZİ BİRAZ
    ARAŞTIRIN ve görün gerçekleri pahalı bunu işletmek bizim bütçemizin yüzde bilmem kaçı
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    Beyler Hayali İşler Bunlar Boş İşler
    Çok Hayal Kurmak İstiyorsanız İşte Kaynak = Metal Fırtına...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    mit kardeş bi düşün istersen belki petrol de ilk zamanlar o kadar pahalıydı ve zahmetliydi ama şimdi o kadar değil.Hemen elimizdeki herşeyi amerikaya teslim edip kurtulalım mı?petrol bi 40 yıl içinde bitecek dünya yavaş yavaş petrol sıkıntısına düşecek bu durumda en değerli maden de bor olacak ve bunu kullanabilirsek dünya amerikaya değil bize bağlı olacak.

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    Elimizde Olsa Bor'un Anasını Ağlatcazda %70 i Bizde Ama İşletince Tek Süper Güç Olacağımızdan Almanların Dötü Yeme,Amerika Bastırır Bir İran Kadar Yürekli Olamadık...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JaCKaL
    JaCKaL's avatar
    Erkek
    bana bak mit! senin gibi herzekler yüzünden oluyor zaten bunun cogu isletme varmiymis. yok a.q. bilios yok! e napalim ucuza satalim ki isimizi görsün a.q.!!!
    zaten iste bu boru satanlar tam sewnin gibi düsünen uzun ince kafali beyni kafatasina sikismaktan düsünemeyen hale gelmis insanlarin devletin basindakilerin marifeti!
    isletemiyorsamda elimde kalsin ben kullanamassam kimse kullanamasin! benim topragimdan cikan benimdir kafasi kimsede yoq a.q. boyle ezik ezik düsünceler var. sonra NOLACAK BU TR NİN HALİ!

choosing my confessions...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enter
    enter's avatar
    Erkek
    işletecek para yok diye satmak cozummu sonuc olarak onlar isletip bize kat kat daha pahalıya sattacaklar dahamı iyi olacak bir ülkenin yeraltı kaynakları satılırmı madenleri,toprakları satılırmı ozmn biz sadece koymusuz binaları bu topraklar ustune yasıoz verek parası olana o işletsin versin bize ohhhhh zaten oda cıkarı olmadan yapacaktı sırf biz mutlu olalım diye arkadaslar bole dusunenler yuzunden bu ulke bu halde bor var sat kurtul guneydoguda olay var ver kurtul yok ya bu kadar basitmi bu olaylar bir ülkenin madenleri yeraltı kaynakları toprakları eğitimi saglıgı guvenliği satılmaz arkadaslar bana gore hiçbişeyi satılmaz fakat bu saydıklarım en onemli maddelerdir. hagi birimiz istiyoruz bor madenlerinin veya ne biliim ulkemizin topraklarının satılmasını ben hiç duymadım acıkcası isteyen ama saolsun hukumet satıyor ve isin kotusu bunu gizliden gizliye ustu kapalı bir biçimde belki bi 30 sene snra bi bakmsız elimizde bişey kalmamıs hersey satılmıs iste ozmn diecez keske mit gibi dusunen adamlar olmasaydı yeri altında duracaana gunde 2 lira kar getirsin diyenler olmasaydı diye unutmayın bize 2 lira kar getirirse o madenleri duzgunce isleten devletlere 200 lira kar getirecektir

Her akşam yatmadan önce Tanrı"ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. Bir gün Tanrı"nın çalışma tarzının bu olmadığını anladım. Ertesi gün gittim ve kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam yatmadan önce Tanrı"ya günahlarımı affetmesi için dua ettim. Al Capone
Toplam Hit: 6240 Toplam Mesaj: 30