folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Turkiye'nin Yapmis Oldugu Lazer Gudumlu Fuze - Cirit

Turkiye'nin Yapmis Oldugu Lazer Gudumlu Fuze - Cirit

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaptanMagaraAdami
    KaptanMagaraAdami's avatar
    Erkek

ottomanmurat bunu yazdı:
    -----------------------------

Evet Güzel Birşey Ordunun Devletin içinde Yıllarca Hainler Oldugu için Yapılmıyordu Yapılmak istendiginde Dış Güçlerin Oyunları ile İçerdeki Adamları Engel Oluyordu Bu Askeriye Pisliklerden Temizlendikce Gelişecek Vede Daha Güçlü Olacak Dişa Bagım Azalacak Dişariya Milyalarca Dolar Verdigimiz Silah Bomba Muhimmat Gibi Şeyleri Kendimiz Üretecez 

Yönetimi Kendimizde Oldugu için Dış Güçlerin De Oyunlarını Bozacagız Durmak Yok Yola Devam..

:)

Ayrıca  Türkçe yazmayı da "öğrenecez".

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

ottomanmurat bunu yazdı:

Evet Güzel Birşey Ordunun Devletin içinde Yıllarca Hainler Oldugu için Yapılmıyordu Yapılmak istendiginde Dış Güçlerin Oyunları ile İçerdeki Adamları Engel Oluyordu Bu Askeriye Pisliklerden Temizlendikce Gelişecek Vede Daha Güçlü Olacak Dişa Bagım Azalacak Dişariya Milyalarca Dolar Verdigimiz Silah Bomba Muhimmat Gibi Şeyleri Kendimiz Üretecez Yönetimi Kendimizde Oldugu için Dış Güçlerin De Oyunlarını Bozacagız Durmak Yok Yola Devam..

Fethullah (G)ülen hoçaefendi hazretleri kurtacak bunlardan bizleri hocam:)

"bea"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Prometheus bunu yazdı:

amerika yapmadıysa yapmaya gerek duymamıştır. amerika için çok zor birşey gibi gelmedi bana. terörle savaşta çok faydası olacaktır.

diğer yandan aklımı kurcalıyor, tsk'da yeni gelişmeler var teknolojik açıdan. şimdiye kadar yapılmayan harekatlar, yeni silahlar, yeni zırhlılar. hep yakın zamanda olan şeyler ve devam da ediyor.

bu acaba bir savaş provası, hazırlığı ya da savaş öncesi psikolojik harekatın bir parçası olabilir mi? tahmin ettiniz zannediyorum, evet suriyeden bahsediyorum.

evet, pkkyı vurmak adına yapılan bu harekatın çok farklı amaçları olabileceğini söylüyorum.

bunlara ek olarak yarın "suriye pkkyı destekliyordu" diye bir konu ortaya atılırsa hemen hiçkimse suriye ile savaşa hayır demeyecektir. diyenler de vatan haini ilan edilecektir. zaten şimdiden suriyede halk ayaklanması olduğu iddia edilerek birçok vatandaşın suriye'ye müdahaleyi gerekli görmesi sağlandı.

http://www.tahribat.com/Forum-Kaddafi-Ve-Libya-Hakkinda-Bilinmeyen-Gercekler-144886/2/#1697738

şu mesajımı da kontrol ederseniz iyi olur

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulquiorra
    ulquiorra's avatar
    Erkek

şimdi bi şu yorumu okuyosun:

Prometheus bunu yazdı:

amerika yapmadıysa yapmaya gerek duymamıştır. amerika için çok zor birşey gibi gelmedi bana. terörle savaşta çok faydası olacaktır.

diğer yandan aklımı kurcalıyor, tsk'da yeni gelişmeler var teknolojik açıdan. şimdiye kadar yapılmayan harekatlar, yeni silahlar, yeni zırhlılar. hep yakın zamanda olan şeyler ve devam da ediyor.

bu acaba bir savaş provası, hazırlığı ya da savaş öncesi psikolojik harekatın bir parçası olabilir mi? tahmin ettiniz zannediyorum, evet suriyeden bahsediyorum.

evet, pkkyı vurmak adına yapılan bu harekatın çok farklı amaçları olabileceğini söylüyorum.

bunlara ek olarak yarın "suriye pkkyı destekliyordu" diye bir konu ortaya atılırsa hemen hiçkimse suriye ile savaşa hayır demeyecektir. diyenler de vatan haini ilan edilecektir. zaten şimdiden suriyede halk ayaklanması olduğu iddia edilerek birçok vatandaşın suriye'ye müdahaleyi gerekli görmesi sağlandı.

http://www.tahribat.com/Forum-Kaddafi-Ve-Libya-Hakkinda-Bilinmeyen-Gercekler-144886/2/#1697738

şu mesajımı da kontrol ederseniz iyi olur

bir de şunu okuyorsun:

ottomanmurat bunu yazdı:

Evet Güzel Birşey Ordunun Devletin içinde Yıllarca Hainler Oldugu için Yapılmıyordu Yapılmak istendiginde Dış Güçlerin Oyunları ile İçerdeki Adamları Engel Oluyordu Bu Askeriye Pisliklerden Temizlendikce Gelişecek Vede Daha Güçlü Olacak Dişa Bagım Azalacak Dişariya Milyalarca Dolar Verdigimiz Silah Bomba Muhimmat Gibi Şeyleri Kendimiz Üretecez Yönetimi Kendimizde Oldugu için Dış Güçlerin De Oyunlarını Bozacagız Durmak Yok Yola Devam..

sonra düşünüyorsun nasıl bu kadar fark olabilir? o da beyin bu da beyin. o da bedava bu da bedava. :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

ulquiorra bunu yazdı:

sonra düşünüyorsun nasıl bu kadar fark olabilir? o da beyin bu da beyin. o da bedava bu da bedava. :)

ben bedavacı demesinler diye almadım :S

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dede
    dede's avatar
    Erkek

ExpirE bunu yazdı:

ottomanmurat bunu yazdı:

amerikanın kucağından konuşanlar mı yapacak..

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighElf
    HighElf's avatar
    Erkek

ExpirE bunu yazdı:

UzatmaNaciye bunu yazdı:

Ben cirit'in hafif zırhlı araçlar haricindeki zırhlılara karşı etkili olabileceğini sanmıyorum 

Cılızmı geldi hocam boy değil işlev önemli.

videoda dikkatini çekerim kontenyırları devirmiyor. Yapılış amacı farklı zaten

Bir Arnavut atasözü der ki: Burri pa arme si gruaja pa breke ! Silahsiz adam donsuz kadin gibidir !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sedergine bunu yazdı:

Daha önce niye yapılmıyordu?Demek ki değişiyor bazı şeyler.Yahudiler ordunun içinden tamamen temizlensin daha iyi işler olacak

Kafaya mikseri sokmuşlar, üstüne bi de yumurta kırmışlar öyle bırakmışlar hocam... Kusura bakma...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UzatmaNaciye
    UzatmaNaciye's avatar
    Erkek

HighElf bunu yazdı:

ExpirE bunu yazdı:

UzatmaNaciye bunu yazdı:

Ben cirit'in hafif zırhlı araçlar haricindeki zırhlılara karşı etkili olabileceğini sanmıyorum 

Cılızmı geldi hocam boy değil işlev önemli.

videoda dikkatini çekerim kontenyırları devirmiyor. Yapılış amacı farklı zaten

video sen iyi bak sonda zırhlı personel taşıyıcı var ona ateş ediyo ve durduruyor bende diyorum bunda harp başlıgı yok anca dragona benzer aracları durdurabilir.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek

Cirit'in amacı zırhlı araçlara, tanklara saldırmak değil. Biliyorsunuz güdümsüz hydra roketlerinin isabet oranı çok düşük, 2 tane terörist için ise hellfire büyük geliyor. Cirit anti tank füzesi harcamaya değmeyecek, ufak hedefler için geliştirildi. Hedefinde baldırı çıplak teröristler, zırhsız/hafif zırhlı araçlar var. İlla tank vuracam derseniz sallarsınız 2-3 tane peşpeşe olur biter.

sedergine bunu yazdı:

Daha önce niye yapılmıyordu?Demek ki değişiyor bazı şeyler.Yahudiler ordunun içinden tamamen temizlensin daha iyi işler olacak

Milgem projesindeki mühendisleri aldınız, Havelsanın genel müdürünü aldınız, TSKGV'nin genel müdürünü yargılıyorsunuz. Az kaldı hocam toplayın bütün yahudileri.

arbeit macht frei
Toplam Hit: 3465 Toplam Mesaj: 22