folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Turkiye'nin Yapmis Oldugu Lazer Gudumlu Fuze - Cirit

Turkiye'nin Yapmis Oldugu Lazer Gudumlu Fuze - Cirit

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Prometheus bunu yazdı:
    -----------------------------

amerika yapmadıysa yapmaya gerek duymamıştır. amerika için çok zor birşey gibi gelmedi bana. terörle savaşta çok faydası olacaktır.

diğer yandan aklımı kurcalıyor, tsk'da yeni gelişmeler var teknolojik açıdan. şimdiye kadar yapılmayan harekatlar, yeni silahlar, yeni zırhlılar. hep yakın zamanda olan şeyler ve devam da ediyor.

bu acaba bir savaş provası, hazırlığı ya da savaş öncesi psikolojik harekatın bir parçası olabilir mi? tahmin ettiniz zannediyorum, evet suriyeden bahsediyorum.

evet, pkkyı vurmak adına yapılan bu harekatın çok farklı amaçları olabileceğini söylüyorum.

bunlara ek olarak yarın "suriye pkkyı destekliyordu" diye bir konu ortaya atılırsa hemen hiçkimse suriye ile savaşa hayır demeyecektir. diyenler de vatan haini ilan edilecektir. zaten şimdiden suriyede halk ayaklanması olduğu iddia edilerek birçok vatandaşın suriye'ye müdahaleyi gerekli görmesi sağlandı.

http://www.tahribat.com/Forum-Kaddafi-Ve-Libya-Hakkinda-Bilinmeyen-Gercekler-144886/2/#1697738

şu mesajımı da kontrol ederseniz iyi olur

-----------------------------

Sağlam devlet görevlisi bir arkadaşım yaklaşık 1 yıldır 3, dünya savaşı hazırlığı olduğunu söylüyor(ki boş konuşan birisi değildir). zetan biraz düşününce fark etmemek mümkün değil.

Toplam Hit: 3470 Toplam Mesaj: 22