folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Türkler Nasıl Savaşır? (Anthony Herbert)

Türkler Nasıl Savaşır? (Anthony Herbert)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ben seni diger konuda yine banlarim nazim a pic dedigin icin , dikkat edersen nazimi sevmedigin icin banlamiyorum hakaret ettigin icin banliyorum.ayrica beni kimse kalaylayamaz,ben burada kararlari kendim veririm.sen rahat ol.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    Chinggis bunu yazdı:
    -----------------------------

ComputerWolf bunu yazdı:
    Serefli Turk askerini serefsizlerin emrine yollamak ayiptir.Kore savasina gitmenin tartisilir bir yani yoktur.Turk ordusunun ve askerininde cesaretini ve onurunuda tartismaya gerek yoktur.Kufur ve hakaretlerden kacinin.

Kim kimi kimin emrine yollamış ? Oraya bir tugay er yollamadık sadece , başında Albayıyla bilmem nesiyle bir tugay asker yolladık . Oraya ABD'nin emrine erleri verip "alın istediğiniz gibi kullanın." da demedik . Kendi komutanlarımız (Tahsin Yazıcı ve Celal Dora) vardı , ABD ile müşterek planlanan operasyonlara ve muharebelere girdik .

Kore Savaşı'nın tartışılır yanı yoktur , tabi muhakkak , eğer bundan eminsen hoca , tek senin dediğin doğru , o zaman sana karşıt olan her konuyu kitle , her üyeyi banla , diyecek sözüm yok . (:

şerefli olarak saydığın amerika 1.dünya sawaşından sonra eskişehirdeki uçak fabrikanızı kapatın ucuzdan uçak verecem dedi ve hakkaten 25 liralık uçağı 5 liraya verip sonra bir parçasını 100 liradan geçirdi bize.fabrikanın kapatılması cabası olup uçak sanayinde gelişememize neden oldular

her sawaşta da eşşek yerine koyuyolar öne sürüyolar Türkler asar Türkler keser diye başka olay değil ...

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chinggis
    Chinggis's avatar
    Erkek

ComputerWolf bunu yazdı:
    ben seni diger konuda yine banlarim nazim a pic dedigin icin , dikkat edersen nazimi sevmedigin icin banlamiyorum hakaret ettigin icin banliyorum.ayrica beni kimse kalaylayamaz,ben burada kararlari kendim veririm.sen rahat ol.

nazım hikmetof , vatan hainidir ve piçtir . Banlarsan lütfen AB'ye kadar banla hoca (: 

Burada komünistlere de piç deniyor , faşistlere de piç deniyor , radikal dincilere de piç deniyor . En azından bir kez bile olsa bir çok kişi karşı görüşten birine küfür etmiştir , bu olağandır . Dediğin mantıkla hareket edersek , forumda adam kalmaması lâzım (:

pit10din bunu yazdı:

şerefli olarak saydığın amerika 1.dünya sawaşından sonra eskişehirdeki uçak fabrikanızı kapatın ucuzdan uçak verecem dedi ve hakkaten 25 liralık uçağı 5 liraya verip sonra bir parçasını 100 liradan geçirdi bize.fabrikanın kapatılması cabası olup uçak sanayinde gelişememize neden oldular

her sawaşta da eşşek yerine koyuyolar öne sürüyolar Türkler asar Türkler keser diye başka olay değil ...

"şerefli olarak saydığın amerika"

Sen yazdıklarımı bir daha oku , anlayabildiğin emin olduğunda cevap yaz .

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    şerefli olarak saydığın komutan amerikaya köpeklik yapmayacak anlamışsındır umarım ...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chinggis
    Chinggis's avatar
    Erkek

pit10din bunu yazdı:
    şerefli olarak saydığın komutan amerikaya köpeklik yapmayacak anlamışsındır umarım ...

O yüce komutana "köpek" diyen sen , köpeğin önde gidenisin haberin yok . Tabi sende millet , vatan , ar , namus gibi kavramlar olmadığı için , babanın Ivan olmasını pek umursamazsın , ama o şerefli komutan ve askerleri , bunu anlar ve bunun için canını dişine takarak savaşır .

Keçi boku kadar aklın yok , gelip bana burada kuru "anti-abedecilik" oynama , haddini bil , diline hakim ol .

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

sen de köpeklik yapıyosun birisine küfür ederken ;)

ben Türk'ün hasıyım arkadaş kimsenin emriyle hareket etmem ;)

dedelerim Atatürk'ün emriyle savaştı abd'nin değil dee hadee yol

"Azeri Türkleri bayrak açmış bekliyor" dizelerinden gelir benim atalarım boş konuşup canımı da sıkma ;)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chinggis
    Chinggis's avatar
    Erkek

pit10din bunu yazdı:

sen de köpeklik yapıyosun birisine küfür ederken ;)

ben Türk'ün hasıyım arkadaş kimsenin emriyle hareket etmem ;)

dedelerim Atatürk'ün emriyle savaştı abd'nin değil dee hadee yol

"Azeri Türkleri bayrak açmış bekliyor" dizelerinden gelir benim atalarım boş konuşup canımı da sıkma ;)

Türk olmuşsun ama beynin yeterince gelişemeyip , leblebi büyüklüğünde kalmış . 

Kimse kimsenin emriyle bir şey yapmadı diyorum , ama beynin leblebi kadar olduğu için anlamıyorsun , doğaldır .

Zaten senin gibi leblebi beyinliler ne zaman sıkışsa , Atatürk ayağı çeker , şurada Atatürk ilkelerini say desem sayamazsın , "hade yol" demenden zaten ne kadar aşağı seviye bir "insan" olduğun anlaşılıyor .

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    pit10din bunu yazdı:
    Köpek dediğin komutanların 10da biri kadar adam ol,sonra iran köpekliği yapma sonra tartışmaya devam edilir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

AntiOksidan bunu yazdı:
    pit10din bunu yazdı:
    Köpek dediğin komutanların 10da biri kadar adam ol,sonra iran köpekliği yapma sonra tartışmaya devam edilir
    ben senin inanç meselelerine karıştım bee canıımm sonra sen gel istediğin şeyi tartışırız ;)

anlaşılmıştır ki siyasetin ne demek olduğunu da bilmiyosunuz sizin gibileri her yere sürmek müstehaktır ;)

dünya dengelerinin tarihin neler üzzerine kurulu olmadığını bilmeden sallamak güzel

bana sewiyesiz diyosun ilk saygısızlık edip küfür eden de sensin ne hikmetse ;)

ben gidip gerçek komutanların konferanslarını dinlerken siz ekmeğe pepe diyodunuz

Türküm asarım keserim demekle olmuyo antioksidan az aç beynini de beynine oksijen gitsin

senin gibi amerikan köpeği olacağıma gider İranın köpeği olurum sen canını sıkma ;)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    Beynim açık,yıllarca pkkyı destekleyen iranı hala dost gören sizsiniz.Sen kimsin köpek diyorsun?Ne bok yaptın?Ülkenin sovyet tehlikesine karşı komutan olup cepheye mi gittin,hadi canım naş.Dini inancına tek kelime laf etmedim bir de, saptırma.
    amerikan köpeği de değilim, ama sen bunu anlayamazsın.
Toplam Hit: 9120 Toplam Mesaj: 59