folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Turknet İnternet Sorunu

Turknet İnternet Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

İnsanı en sonunda zorla ttnet e geçirtecekler. Böyle sinir bozucu bir firma olamaz. Turknet te 6-7 saattir internet yok. Online işlem merkezinde Destek > Teknik Bilgiler menüsü altında internet durumu OFFLINE gözüküyor. Turknet kullanan bi arkadaş aynı menüyü kontrol edebilirse sevinirim.

Şimdi ttnet kullanıyo olsam açar sorardım müşteri hızmetlerini. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Kontrol ettim hata ekranı cıkıyor bende

طדṮ
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

Ayrıca eğer ki  başka bir servis sağlayıcıdan turknet e geçerseniz 120 tl ye kadar cayma bedelini indirim şeklinde faturaya yansıtacaklarını söylemişlerdi. Bir numara vermişlerdi faturayı buradan whatsapp üzerinden bu numaraya göndericeksiniz demişlerdi.Ancak ne numara ne de mail ile fatura gönderimi olmuyor. Fax çekmek zorundaymışız.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

@Cesnist sağol hocam. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    Hannibal_King bunu yazdı

Ayrıca eğer ki  başka bir servis sağlayıcıdan turknet e geçerseniz 120 tl ye kadar cayma bedelini indirim şeklinde faturaya yansıtacaklarını söylemişlerdi. Bir numara vermişlerdi faturayı buradan whatsapp üzerinden bu numaraya göndericeksiniz demişlerdi.Ancak ne numara ne de mail ile fatura gönderimi olmuyor. Fax çekmek zorundaymışız.

Hocam benden mail olarak istemişlerdi, ben ttnetten pdf olarak istedim sonra türknete fwledim aktif olmuştu

Bu arada türknete geçmeyin, son sınırsız internet olayı ile bok ettiler herşeyi, müşteri hizmetlerinde sadece botla konuşuyorsunuz muhattap yok.

طדṮ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

Malesef hocam botla konuşma olayı insanı delirtiyor. Bir ticket açıyorsun 24 saat sonra sabah erkenden 3 defa telefonunu çaldırıyolar.Eğer duymazsan yada yetişemezsen tekrar ticket acman lazım seni aramaları için.

Müşteri hizmetleri sadece yeni üyeliklerde var. Mail atıyorum vodafone un bana yansıttığı cayma bedeli faturasını ama otomatik cevap geliyo.Bu mail adresine bişey göndermeyin vs. vs diye. Resmen fax çekiceksin dediler bu kadar salakça bişey olamaz gerçekten aklıma geldikçe sinirleniyorum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Sabah 7 den beri internet yok bendede demekki genel bir seymis

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

@sunyy2003 turknet mi hocam seninde yoksa başka servis sağlayıcı mı

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    Hannibal_King bunu yazdı

@sunyy2003 turknet mi hocam seninde yoksa başka servis sağlayıcı mı

@Hannibal_King turknet hocam sabah 7 23 filan gibi gitmis hala yok. Bir pazar keyfimiz var evde oda tirtlafi hemde istun yagmurlu gununde 

sunyy2003 tarafından 10/Ara/17 15:30 tarihinde düzenlenmiştir

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

@sunyy2003 hocam durum aynı bizde de başka turknet kullanan var mı acaba istanbulda ? Bu kadar kesintide insanı deli ediyor. 9 Saat olmuş suana kadar.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    Hannibal_King bunu yazdı

@sunyy2003 hocam durum aynı bizde de başka turknet kullanan var mı acaba istanbulda ? Bu kadar kesintide insanı deli ediyor. 9 Saat olmuş suana kadar.

Istun neresi hocam

Toplam Hit: 3988 Toplam Mesaj: 33
turknet turknet internet sorunu