folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Turknet İnternet Sorunu

Turknet İnternet Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

Kartal

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    Hannibal_King bunu yazdı

Kartal

Haydaaaa kartalin neresi

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

Kartalla pendik arasında hocam 2 tarafında merkezine yakın değil. Sende mi kartaldasın?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bakırköy'deyim internet sıkıntılı. Mevcut aboneyi botlarla muhatap ediyorlar ama yeni abone gibi arayıp fırça kayınca düzeltiyorlar bilginiz olsun.

Bu hayatta iki şeye güveniyorum. Biri aynaya baktığımda gördüğüme, diğeri yukarı baktığımda göremediğime.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bodrumda gitti 1.5 gün burda turktelekom altyapısını kullanıyorlarmış diğer bölgeleri bilmiyorum bizim arkadaş turktelekomlu onunda gitmiş bizim ki 2 gün önce sabah gitti dün öğleden sonra geldi onun ki hala yok :)

adam demişti bana bodrumda 35mbit veriyorum ama aralık ortası ocak başı arası gibi altyapıda düzenleme olacak o zaman 100mbit hizmeti devreye girecek demişti belki çalışma vardır bilmiyorum yani 1 yıldır aboneyim 365 gün desek 1.5 gün internetim gitti şimdiye kadar o kadar

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    Hannibal_King bunu yazdı

Kartalla pendik arasında hocam 2 tarafında merkezine yakın değil. Sende mi kartaldasın?

Evet kartal mahalleni soyle brnde kartal ve pendik arasindayim 

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

Hocam en hızlı twitterdan dönüş yaparlar oraya bak turknet twitter destek elemanları yanıt verir aynigun ararlar seni

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Hala internet yok ulan boylesi yagmurlu karamsar bir gunde evde takiliyoruz intermet yok 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

24 saati gecti hala internet yok

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

selam

ben de ttnet'ten turk.net'e geçmeyi düşünüyordum. Çok problemler oluyor mu hala?

[36073-anarsistherif]*20.07.15
Toplam Hit: 2406 Toplam Mesaj: 33
turknet turknet internet sorunu