folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Turknet İnternet Sorunu

Turknet İnternet Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek
    SyspioniC bunu yazdı

selam

ben de ttnet'ten turk.net'e geçmeyi düşünüyordum. Çok problemler oluyor mu hala?

Müşteri hizmetlerinde muhatap bulamıyorsun haberin olsun 

..Morali hep bozuk olan insan..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    piiiranha9242 bunu yazdı
    SyspioniC bunu yazdı

selam

ben de ttnet'ten turk.net'e geçmeyi düşünüyordum. Çok problemler oluyor mu hala?

Müşteri hizmetlerinde muhatap bulamıyorsun haberin olsun 

Orospu cocuklari ya tamamen musteri hizmetlerini telesekretere bagladilar. Surekli internetim dusuyor halledildi diye telesekreter ariyor 2-3 gun sonra yine ayni. Tatilde eve gidecem net olsun diye 3 hafta onceden yolladim evraklari serefsizler hala altyapi sikintisi diye aktivasyonu yapamadilar telefonda konu muhattabi biriyle gorusme yapamiyorum

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek
    SyspioniC bunu yazdı

selam

Sorun yaşamazsan cok iyi. Eger sorun yasarsan o zaman 10 yas yaşlanırsın.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek
    SyspioniC bunu yazdı

selam

üstad birkaç gün internetsiz kalmayı göz önünde bulundurarak geçiş yapacaksın.

baktın sorun yok mis gibi kullan. baktın sorun var, hiç uğraşma sağı solu arayayım, ulaşayım, destek açayım falan, ömründen ömür gider.

taahhüt yok nasıl olsa, dolayısıyla sorun gördüğün an hemen zıplayacaksın başka yere :)

gerçi ben savaşmayı seçtim, ve başardım, ama biraz yaşlandım (:

şu an ümraniyede evde kullanıyorum sorunsuz,

üsküdarda ofisimde kullanıyorum sorunsuz (birkaç haftadabir birkaç dakikalık kopuşlar yapabiliyor)

libadiye'de kayınvalideme bağlatmıştık, birkaç haftadır sürünüyordu internet, bugün hallettik diye bildirimde bulunmuşlar, bakalım kayınbiraderler biraz takılıp olmuş olmamış derler bana. umarım olmuştur.

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

geçen bir arkadaş Turk.net' e  geçti. vdls modem aldı. çalışmadı. kurduk ettik falan bana sürekli müşteri hizmetleri yok. ulaşılmıyor. iletişim kuramıyorum falan diye tekrarlıyordu. en son iptal edeceğim dediğini hatırlıyorum, modem buluşuyormu bir sor öyle iptal ettir bari falan dedim ama konuşabilecek kimse yokki telefonda dedi. santral robotu çıkıyormuş sadece...

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Bakırköy'deyim internet sıkıntılı. Mevcut aboneyi botlarla muhatap ediyorlar ama yeni abone gibi arayıp fırça kayınca düzeltiyorlar bilginiz olsun.

Müşteri hizmetlerinde canlı birine ulaşamayanlar dediğim yöntemi uygulasın. Biz yapamayız yeni abonelik alıyoruz vs diyorlar ama yapıyorlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek

hala aynı mı acaba geçmeyi düşünyüorum da

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    Durum

Kullanıcı 1 gün 7 saat 46 dakika ONLINE

İndirme Hızı 18739
    Yükleme Hızı 1231

Boş İşler Uzmanı..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

bu arada biri benim kodu kullanmış abone olmuş gözlerinden öperim kardeşm sağolasın S.... Ç...  sağolasın.

Her neyse konuya gelir isek 

çevrede bir çalışma vardır. İlla ki Twitter üzerinden konuşursan onlar ilgilenebilir.

Boş İşler Uzmanı..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek
    FiL3MAN bunu yazdı

hala aynı mı acaba geçmeyi düşünyüorum da

sakın yapma dostum pişman olma ihtimalin çok yüksek. memleketteki ev internetini taşıdık turknete lanet olsun dedim. turktelekom interneti kesildikten 2 gün sonra turkneti aktif etmişler ama kullanıcı adı ve şifre verilmedi. sms gönderme sistemlerinde sorun var. canlı müşteri hizmetleri yok internet kesildi arıza kaydı bırakmak için sms gelmediği için online işlemlere de giremedik. güç bela yeni şifre alıp arıza kaydı açtık ama 1 hafta internet gelmedi. kendi saha ekipleri olmadığı için telekom ekiplerinin insafına kalmış. 1 hafta internetsiz kalınca aradım turktelekomu hemen gelip bağladılar yeni bir internet. turkneti iptal etmek istedim muhatap bulamadım. arıza kaydı şeklinde iptal etmek istediğimi yazdım hemen aradılar durun yapmayın etmeyin diye duygu sömürüsü yaptılar. biraz daha bekleyin dediler. dedim 1 hafta internet yoktu daha ne bekliyecem bsg dedim. iptal için dilekçe örneği gönderdiler mail adresime. gelen dilekçeyi imzalayıp verdikleri faks numarasına faks çekmeye gittiğimde karşı taraf yanıt vermiyor arızalı dediler. bu amk ların faks hattı bile doğru düzgün çalışmıyor. millete kaliteli internet satıyoruz diye geçiniyorlar. ucuz etin yahnisi yavan olur. ben pişman oldum tecrübemi aktardım. 

Toplam Hit: 3989 Toplam Mesaj: 33
turknet turknet internet sorunu