Turkojan Aldım Ama

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atillla
    Atillla's avatar
    Erkek

Arkadaslar ben turkojan satın aldım ama bir sorunum var ordaki arkadaslar pek yardımcı olmadı bende burda bu işle uğrasanlar var yardımcı olursa ücreti neyse

vermeye hazırım sorunum sudur.

aldığım program cok güzel iyi calışıyor bunda bir sorun yok istediğim zaman pc ki nişanlımın pc si bağlanıyorum ama sorun burda baslıyor yani ben servarı nişanlımın pc de actım bağlandım bu böyle 7-8 gün devam etti sonra ben kendi pc bir gün acmadım ve bağlantı gitti bağlanamadım sonra yine servar günderdim yine bağlandım bir iki gün arka arkaya bağlandım ertesi gün yine pc mi acmadım bağlantı gitti,

yani kısaca karsı pc her gün bağlanmak gerek bağlanmassam bağlantı gidiyor sorunum bu baska pclerdede denedim sorun aynı her gün bağlanılmassa bağlantı gidiyor bunu cözecek veya baska bi cözüm bulacak arkaslardan yardım bekliyorum ücreti neyse vermeye hazırım.

Bilgi güctür.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

Sen programı açtıgında listende o kişiler online olupta mı bağlanamıyosun, yoksa listede isimleri çıkmıyormu bile?

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LNAU
    LNAU's avatar
    Erkek
    Karşı pc belkıde kapalıdır ondan  baglanamıyosundur :))

Yakında Güncelenecektır...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atillla
    Atillla's avatar
    Erkek

nights_judge bunu yazdı:
    -----------------------------

Sen programı açtıgında listende o kişiler online olupta mı bağlanamıyosun, yoksa listede isimleri çıkmıyormu bile?

aynen cıkmıyor 

Bilgi güctür.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighNitro
    HighNitro's avatar
    Erkek

Atillla bunu yazdı:

nights_judge bunu yazdı:

aynen cıkmıyor 

nişanlının bilgisayarı internete bağlı iken çıkar sadece .. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atillla
    Atillla's avatar
    Erkek

LNAU bunu yazdı:
    Karşı pc belkıde kapalıdır ondan  baglanamıyosundur :))

karsıdaki pc acık ama bağlantı yok gidiyor, turkojanı bir gün calıştırmayıp bağlanmadımmı bağlantı gidiyor?nişanlımın pc hergün normalde konusurum msn.

Bilgi güctür.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seastar
    Seastar's avatar
    Erkek

senin nişanlın olsam atardım o nişanı :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    grandmoon
    grandmoon's avatar
    Erkek
    Ip Değiştiği için yapıyor olmasın
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek
    Atillla bunu yazdı:

nights_judge bunu yazdı:
    Ok Pc'ne direk format at ;)

onunla bi alakası yokki?

Senin kullandıgın programı 1 sene kullandım ben war alakası..

edit: Pcde antivirüs veya güvenlik duvarı varsa bunlarıda devredışı bırakıp dene..

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pc_worm
    pc_worm's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

grandmoon bunu yazdı:
    Ip Değiştiği için yapıyor olmasın

Arkadaşın dediği gibi ip nin değişmesi yüzünden, internetten araştır sabit ip almanın yollarını, bunu ücretsiz veren birkaç site var.

jack daniels 160 yaşında
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atillla
    Atillla's avatar
    Erkek

arkadaslar sorunu anlamıyorsunuz turkojanı kullanıyorum misal program acık bakıyorum msn nişanlım geldi turkojanda cıkıyor zaten su nickli su ipli kullanıcı internete girdi diye bende bağlanıyorum ersey buraya kadar güzel.

ama ben kendi pc de turkojanı bir gün acmadımmı veya acıp programı calıştırsam bile  nişanlım kendi pc sinde bir gün internete girmedimi bağlantı gidiyor? bir daha bağlanamıyorum sorun burda

yani ben bu gün bağlandım yarın oldu yine actım programı oda geldi bağlanıyorum ama ardan bir gün gectimi bağlantı gidiyor sorunum bu.

Bilgi güctür.
Toplam Hit: 8850 Toplam Mesaj: 44