Ubuntuya Geçiş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:
    -----------------------------

tabi her yönüyle windowsa benzesin :)

benim linuxta olma sebeplerinden biride öyle sürücü mürücü yüklemekle uğraşamak.. 

windows 7'de de sürücü yükleme sorunu yok. hem de sürücü kapasitesi linuxtan çok çok daha fazla...

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnr437
    cnr437's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

windows 7 de ram desteği 192GB iken linux kernel 2.6'da TB seviyelerinde destek var, (32TB veya 64TB olabilirdi)

linux bizim evde kullandığımız donanıma şimdiki kadar da sürücü desteği verebiliyosa, o na da şükür, çünkü adamlar süper bilgisayarlara daha yönelik çalışıyorlar,

windowsta tabi olcak bütün driverlar, ev kullanıcısına yönelik çalışıyorlar. eşşek değiller ya, o kadar mühendisi boşuna mı çalıştırıyorlar :D

Bizim olduğumuz her yerde herşey bizim yüzümüzden olmuştur. Ben benim amk bana bişey olmasın!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek
    öyle ya da böyle hoca... adamlar yapmış windowsu, dünyanın yarısından fazlası windows kullanıyo... bende ubuntu da, windows da kurulu. ikisini de kullanıyorum.
    ikisinin de +ları, -leri war...

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

karaconda bunu yazdı:
    öyle ya da böyle hoca... adamlar yapmış windowsu, dünyanın yarısından fazlası windows kullanıyo... bende ubuntu da, windows da kurulu. ikisini de kullanıyorum.
    ikisinin de +ları, -leri war...

ne güzel dedin, daha ne konuşuyorsunuz bu konuyu =))

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
Toplam Hit: 3941 Toplam Mesaj: 25