folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Ücretiyle Tatlı Tarifleri Alabileceğim Kişiler Lazım.

Ücretiyle Tatlı Tarifleri Alabileceğim Kişiler Lazım.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

Selam arkadaşlar,

Butik tatlı üzerine bir işletmemiz var.1 seneye yakındır aynı yerle çalışıyordum fakat imalatı artık kendi bünyemde yapmaya karar verdim.Çünkü haftada 1 nerdeyse zam geliyor ve bu durum canımı sıkmaya başladı.

İnternetten verilen tarifler cacık bi kaç kez denedim ama tam kıvamı tuturamadım.Bu işin bi sırrı vardır elbette.

Kendini kanıtlamış tarifler peşindeyim açıkcası.Aşağıda vereceğim tatlıların özel tariflerini arıyorum.Örneğin krema için mesela yoğunlaştırıcı vs varmış tabi işin içinde olmadığımız için öğrenemedik vs.

Tavuk göğüsü,Kazan Dibi,Kıbrıs Tatlısı ,Magnolia (Tüm çeşitler) Trileçe tüm çeşitler Profiterol,Ekler,Sütlaç,Cheese cake,

Sebastian cheesecake ve kek türevleri.

Ignorance is bliss.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

bulundugun il haricindeki pastaneleri arayip destek isteyebilirsin ben genelde bazi bolgelerde.olay oldugunda ilk taksicileri ararim detayini ogrenmek icin :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek

bu amca iyi iş çıkartıyor sanki. brezilya da yaşıyor normalde baklavacıymış, her iş geliyor elinden.

https://www.youtube.com/watch?v=OsY7oxO2xIU 

EmQceR tarafından 26/Nis/22 15:11 tarihinde düzenlenmiştir

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/channel/UCnjKR_1ZiT7Bwr7z7WcHk7A/videos

Naber la?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

etraftaki pastaneler tarif vermeyi bırak işin kaşarlığındalar taksimden aldığını bildiğim malı beşiktaştan alıyorum diyecek kadar dümendelere

metin abiyi seyrediyorum tarifleri güzel hatta bi kaç kez soğuk baklava yapmışlığım var ama dediğim gibi kendini kanıtlamış tarifler lazım bana.

Ignorance is bliss.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    sanane bunu yazdı

https://www.youtube.com/channel/UCnjKR_1ZiT7Bwr7z7WcHk7A/videos

Bende Feyzi amcayi yazmaya gelmistim. Corona zamani bi kayboldu oldu dedim kendi kendime sonra tekrar cikti piyasaya.

https://www.youtube.com/c/SanalFırın

Birde bu elemana bak, tip tam bir bagcilar ama eleman nasil olmus olmussa kendisini baya gelistirmis.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı

Selam arkadaşlar,

Butik tatlı üzerine bir işletmemiz var.1 seneye yakındır aynı yerle çalışıyordum fakat imalatı artık kendi bünyemde yapmaya karar verdim.Çünkü haftada 1 nerdeyse zam geliyor ve bu durum canımı sıkmaya başladı.

İnternetten verilen tarifler cacık bi kaç kez denedim ama tam kıvamı tuturamadım.Bu işin bi sırrı vardır elbette.

Kendini kanıtlamış tarifler peşindeyim açıkcası.Aşağıda vereceğim tatlıların özel tariflerini arıyorum.Örneğin krema için mesela yoğunlaştırıcı vs varmış tabi işin içinde olmadığımız için öğrenemedik vs.

Tavuk göğüsü,Kazan Dibi,Kıbrıs Tatlısı ,Magnolia (Tüm çeşitler) Trileçe tüm çeşitler Profiterol,Ekler,Sütlaç,Cheese cake,

Sebastian cheesecake ve kek türevleri.

Yaparsın hocam sürekli dene el lezzeti olan insalada yaptır 

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Tedarikcin olayım mi :p

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Ben de baklava yapmayı öğrenmek istiyorum.

İmalatında beni çalıştırmak isteyen varsa gelirim, para istemem :) amaç baklava yapmayı sıfırdan öğrenmek :)

Güzel yemekler yapıyorum kendimce, baklava öğrenmek istiyorum :) 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

öyle ev hanımları var ki 10 tane aşçı yı cebinden çıkarır.  belki de standart tatlı yerine tadı güzel ev tatlılarını daha çok begenebilir müşteriler.

para istemez ben sana istiyorsan bir tatlı tarifi vereyim. :)

kalburabastı ( hurma ) tatlısı 

google da aratirsan Cahide sultan, 

yada sofra kitaplarındaki tarifler güzel.

oktay usta derdim.ama adam.püf noktasini/ayrıntısını  yazmıyor. iyi bilen yaparsa acemiler için riskli..

illa pastane tatlısı olsun dersen bilemem

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

oktay usta derdim.ama adam.püf noktasini/ayrıntısını  yazmıyor. iyi bilen yaparsa acemiler için riskli..

en son işsiz kalmıştı o müride, ne oldu sonra adama biliyor musun

Toplam Hit: 3637 Toplam Mesaj: 47
tatlı