Ucuz Telefon Tavsiyeleri Konusu Part 2

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/infinix-zero-8.html

Infinix yeni model çıkarmış. İşlemcisi Xiaomi Redmi Note 8 Pro ile aynı. Ama bu cihazın rami 8 GB. Fiyatı 3.000 küsur liralara düşerse alınır. Kamera konusunda bu cihaza ayrı bir özen gösterildi.

Ön kamerada bile gece modu özelliği var. Kamera uygulaması işlemci aynı olduğu için çok sürmez Note 8 pro içinde uyarlanır. 

mkyb tarafından 26/Eki/20 02:04 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=MVaKkHpnlk4

2.900'e güzel cihaz. Telefonu 4.000 mahlık bataryasına rağmen çok ince yapmışlar o hoşuma gitti. Tasarımı güzel.

https://www.oppo.com/tr/smartphones/series-a/a73/specs/

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

https://www.youtube.com/watch?v=MVaKkHpnlk4

2.900'e güzel cihaz. Telefonu 4.000 mahlık bataryasına rağmen çok ince yapmışlar o hoşuma gitti. Tasarımı güzel.

https://www.oppo.com/tr/smartphones/series-a/a73/specs/

buda büyük ya oppo reno2z kullanıcısı olaraktan diyorum arkadaş iphone se den buna geçiş zorladı harbiden
    hiç öyle premium his falan gelmiyor yani bildigin yeni gelin gibi elimde tepsiyle dolasıyorum hissi veriyor telefon biraz daha insan eline göre yapsalar nolur yani 

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    PEAK bunu yazdı

buda büyük ya oppo reno2z kullanıcısı olaraktan diyorum arkadaş iphone se den buna geçiş zorladı harbiden
    hiç öyle premium his falan gelmiyor yani bildigin yeni gelin gibi elimde tepsiyle dolasıyorum hissi veriyor telefon biraz daha insan eline göre yapsalar nolur yani 

Premium histen kasıt malzeme kalitesi. 6.5 inç ekranlı telefona geçmişsin. SE oyuncak gibi kalıyor Oppo'nun yanında.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aksata
    aksata's avatar
    Erkek

2500 e samsung m21 hepsini tokatliyor. 2 sene elli kere yere dusursen bile sorunsuz kullanirsin

Bazıları özgürlüğü sadece kendileri gibi düşünenlere reva görüyor...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Aynı fiyata kaçak Redmi Note 9 Pro al derim. Bu saatten sonra sıfır telefon alacaksanız 6 GB ramli olanları tercih edin. 4 GB ram artık standart kabul ediliyor.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Xiaomi Hindistan, Türkiye ve Sovyet ülkelerini kapınca adamlara Afrika kalmış. Afrika'da sağlam oturtmuşlar bu markayı. Hindistan, Bangladeş ve Endonezya'da ise Xiaomi ile kapışıyor. Anlaşılan bu kapışmayı ülkemizede getirmek istiyorlar.

Markayı küçümsemeyin ufak ülkelerde dehşet satan bir marka. Transsion Holdings diye ana firmasını aratabilirsiniz.

Diğer markalar Samsung'un Note serisinin kalemini taklit etmeyip sadece Note markasını çalarken bknz : Xiaomi Note 8 vs vs. Adamlar kaleme kadar taklit etmiş. 

https://www.youtube.com/watch?v=_xr7znXkJms

Anlamadım ben şimdi. 

stylus kalemi Xiaomi Note 8 mi, yoksa infinix mi? bu alıntıdaki video'da kalem göremedim(daha önce bakmıştım. şimdi değil). 

bir de,  kalem İnce uçlu mu? 

~@~

bir de,  bu Samsung Galaxy Zfold2 için olumsuz bildirimler var mı, yada inceleme var mı?

RitmFarbRacourci tarafından 15/Kas/20 20:15 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

Oppo AX7 (64 GB / 4 GB)   

kullaniyorum. gercekten cok guzel. tavsiye ederim

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

mkyb Hocam eski konuda annem için type-c şarj uyumu olan tuşlu telefon sormuştum fakat önerdiğin telefonda tuşa numara kaydedip, o tuşa basılı tutunca arama yapma özelliği yokmuş (buna hızlı arama özelliği deniyor galiba). Civardaki telefoncularda tuşlu telefon satışı yok. Annem de android telefona bir türlü alışmadı.

Bahsettiğim özelliklere sahip n11 veya hepsiburada üzerinden alabileceğim bir tuşlu telefon var mı acaba ?
    Arada bu sitelere bakıyorum ve satışta olan tuşlu telefonlara hep olumsuz yorumlar yazılmış. Şarj olmuyor, ses gelmiyor, almayın, biz aldık bozuk çıktı v.s.
    Ne yapsam acep :S

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
Toplam Hit: 19912 Toplam Mesaj: 120
telefon telefon